TOP 25 najmłodszych babć i dziadków

Popularni aktorzy, muzycy, politycy, prezenterzy i nawet więźniowie. W niniejszym zestawieniu najmłodsi dziadkowie!

1. Donny Osmond

Donny Osmond

Niestarzejący się amerykański aktor Donny Osmond został dziadkiem w wieku 47 lat.

2. Steve Smith

Steve Smith

Gdy Steve Smith miał 14 lat, urodził mu się syn Dale. Kiedy Dave skończył 14 lat, też urodziło mu się dziecko, natomiast Steve w tym momencie skończył 28 lat. Dana informacja znalazła się we wszystkich magazynach, co negatywnie wpłynęło na reputację rodziny.

3. NeNe Leakes

NeNe Leakes

Aktorka znana z udziału w reality show "The Real Housewives of Atlanta" zotała babcią w wieku 44 lat. Nie ma nic dziwnego w tym, że kazała ją nazywać "glam ma".

4. Pewien Brytyjczyk

Pewien Brytyjczyk

29-letni mieszkaniec Walii ma 14-letnią córkę, która rodząc dziecko, sprawiła, że jej ojciec został najmłodszym dziadkiem Wielkiej Brytanii. Dziadek został oskarżony o to, że chce zarobić na swoim dziecku i wnuku – jeden magazyn zapłacił mu wielką sumę pieniężną, aby móc opublikować informację o tym wydarzeniu, oczywiście nie ujawniając danych osobowych.

5. Michelle i Jim Bob Duggar

Duggar

Para Michelle i Jima jest znana z tego, że ma 19 dzieci. Najstarsze już mają własne dzieci. Wielodzietni rodzice zostali dziadkami w wieku 43 i 44 lat.

6. Dale Wright

Dale Wright

Operator koparki z hrabstwa Warwickshire, Wielka Brytania został ojcem w wieku 14 lat. Jego syn powtórzył los ojca, sprawiając, że został najmłodszym dziadkiem w 1997 roku.

7. Mum-Zi

Mum Zi

Wiarygodność tej historii dotychczas nie jest potwierdzona: nigeryjska dziewczynka Mum-Zi w wieku 8 lat urodziła córkę, ta z kolei została matką, mając 9 lat. Mum-Zi została babcią w wieku 17 lat.

8. Mieszkanka Belfast

Mieszkanka Belfast

W 2015 roku w lokalnej gazecie Belfast Telegraph opublikowano informację o tym, że 15-letnia córka 29-letniej mieszkanki miasta urodziła dziecko. Oczywiście żadnych danych osobowych nie umieszczono w artykule. W każdym bądź wypadku ta kobieta przez jakiś czas była najmłodszą babcią Wielkiej Brytanii.

9. Nikola Kostic

Nikola Kostic

26-letni Niemiec Nikola Kostic został młodym dziadkiem, kiedy jego 13-letniemu synowi urodziło się dziecko. Rodzina znowu znalazła się na łamach gazet, gdy 45-letniego Nikola Kostica i jego żonę okrzyknięto najmłodszymi pradziadkami.

10. Sarah Palin

Sarah Palin

W 2008 roku w trakcie kampanii wyborczej, córka Sarhy Palin, byłego gubernatora Alaski, urodziła nieślubne dziecko. Znana polityk została babcią, mając 44 lata.

11. Rifca Stanescu

Rifca Stanescu

Rodzice Rumunki Rifci Stanescu zaplanowali jej ślub, kiedy dziewczynka skończyła dwa lata. Dziewczynka porzuciła swego 13-letniego męża, mając 11 lat. W wieku 12 lat Rifca urodziła córkę, która urodziła dziecko, mając 11 lat. Rifca została babcią, mając 23 lata.

12. Cee Lo Green

Cee Lo Green

Raper Cee Lo Green został dziadkiem w wieku 35 lat, kiedy jego 20-letnia pasierbica została matką.

13. Tam Gallacher

Tam Gallacher

27-letni Tam Gallacher był okrzyknięty najmłodszym dziadkiem Szkocji po tym, jak jego 19-letnia pasierbica urodziła dziecko.

14. Priscilla Presley

Priscilla Presley

Żona Elvisa Presleya, Priscilla została babcią w wieku 44 lat.

15. Dziewczynka żydowska

Dziewczynka żydowska

W połowie wieku XVIII wczesne urodzenie dzieci i zawarcie małżeństwo było normą, zwłaszcza jeśli małżeństwo było prywatną umową, zawieraną między dwiema rodzinami. W stolicy Syrii, w Damaszku 10-letnia dziewczynka urodziła dziecko, a dziesięć lat później została babcią.

16. Anonimowy więzień

Anonimowy więzień

W 2014 roku więzień skazany za morderstwo został najmłodszym dziadkiem Wielkiej Brytanii po tym, jak jego 13-letnia córka urodziła dziecko. Dane osobowe mężczyzny nie zostały ujawnione ze względów bezpieczeństwa jego nieletniej córki.

17. Pierce Brosnan

Pierce Brosnan

Pierwsza żona Pierce Brosnana, Cassandra była starsza od niego o 12 lat. W 1991 roku Cassandra zmarła na raka. Aktor zaadoptował jej dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa. W 1998 roku adoptowana córka Charlotte urodziła dziecko. Pierce Brosnan został dziadkiem, mając 44 lata.

18. Marcolo i Fralto Nersta

Marcolo

Mieszkańcy małego miasteczka w Mjanmie, Marcolo i jej mąż zostali dziadkami w wieku 17 i 18 lat. Marcolo urodziła dziecko w wieku 7 lat, a jej córka urodziła bliźniaki.

19. Kiefer Sutherland

Kiefer Sutherland

Aktor ożenił się z Camelią Kath i zaadoptował jej 8-letnią córkę Michelle. Dziewczyna dorosła, założyła rodzinę i urodziła dziecko. Kiefer Sutherland został dziadkiem jeszcze przed 40.

20. Kid Rock

Kid Rock

W wieku 21 lat został ojcem Roberta Jamesa Ritchie, którego urodziła Kelley South Russell. W 2014 roku Robert został ojcem, a Kit dziadkiem (42 lata).

21. Shem Davies

shem davies

Shem w wieku 15 lat został ojcem. Jego córeczka ma na imię Tia. Tia, mając 15 lat, urodziła córkę, więc Shem, mając 30 lat, został dziadkiem.

22. James Brolin

James Brolin

Syn aktora Josh został ojcem w wieku 20 lat, a James Brolin dziadkiem mając 47 lat.

23. Joseph Jackson

Joseph Jackson

Znany impresario miał 6 synów i 3 córek. Dzięki starszej córce Rebbie został dziadkiem, mając 42 lata.

24. Brett Favre

Brett Favre

Amerykański futbolista, zawodnik Green Bay Packers, został jedynym dziadkiem w narodowej Lidze Futbolowej.

25. Whoopi Goldberg

Whoopi Goldberg

Whoopi została matką w wieku 17 lat, a jej córka mając 16 lat, więc aktorka została babcią mając 33 lata. Wnuczka Whoopi również jest młodą matką.

źródło:List25.com
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty