Torby
Kopertówka Bottega Veneta – to wytworny przedmiot luksusu, zdolny uzupełnić piękny obraz kobiecością, oryginalnością i finezją. Gustowne modele są przedstawione tylko z drogich gatunkowych materiałów i uzupełnione drogim decorumem.
Torby Sophie Hulme różnią się wysoką jakością, pięknością i lakonicznością wykonania. Te akcesoria nierzadko stają się obiektem pragnienia dziewczyn i kobiet, lecz nie wszyscy mogą pozwolić sobie ich kupić.
Torby młodego austriackiego znaku firmowego Mascotte są orientowane dla współczesnych kobiet, dla których jest ważny ten fakt, że ich outfit pomaga odzwierciedlić świat wewnętrzny, humor, charakter, a także indywidualność.
Wytworny włoski designe i rosyjska praktyczność zrobiły torby Vitacci modnym znakiem firmowym w Rosji i Europie. Ich często kupują, o nich piszą bardzo pocieszające odzewy i zwyczajnie z nimi stwarzają modne i stylowe obrazy.
Vera Pelle – to synonim gatunkowej skóry, nienagannej jakości szycia, stylowego designe i całe to stworzono wyjątkowo we Włoszech. Torby z logotypem Vera Pelle mają ogromny popyt wśród modnych kobiet.
Torebka na ramię jest bardzo wygodna i praktyczna - przecież ona wyswobadza ręce i nie przeszkadza wam w powszednich sprawach. Pasują one do urozmaiconych stylów i takie akcesorium dosyć łatwo dobrać, przecież designerzy wcielają w życie nawet najbardziej wymagające idee przepięknych dam.
Dzięki pracy i fantazji współczesnych designerów, damskie plecaki mogą wyglądać wyrafinowanie i pociągająco, doskonale też pasować praktycznie do dowolnego stroju, a nie tylko do ubrania sportowego. Oczywisty tego przykład - damska torba - plecak.
Torba na kołach z wysuwaną rączką przyda się w wielu życiowych sytuacjach. Z nią można wyruszać na zakupy, brać w podróż, na trening, a niektóre jej modele z lekkością transformują się z torby do podróży na miejskie akcesorium.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty