Torebki Mascotte – kolorowy boom

torebki mascotte

Torebki znaku firmowego "Mascotte"– to uosobienie stylowych akcesoriów, wykonanych z gatunkowych materiałów i mających modny design. "Mascotte" należy do austriackiej firmy, a jej fabryki są rozmieszczone w Portugalii, Włoszech, Hiszpanii, Chinach i Brazylii. Nie tak dawno temu, znak firmowy wypuścił kolekcję, głównym wydarzeniem której stało się ręczne szycie.

Różnorodność wyboru torebek Mascotte

Warto odznaczyć, że to młoda marka, ale już teraz ona ma wiele zwolenniczek, które uwielbiają produkcję "Mascotte", w pierwszej kolejności za jaskrawe, barwne decyzje. Torebki truskawkowego, cytrynowego, cielesnego, czekoladowego, musztardowego, grafitowego, brzoskwiniowego – i to daleko nie jest pełna lista dostępnych kolorów, w których tworzą się kobiece akcesoria firmy.

Co dotyczy materiałów, to skórzane torebki "Mascotte" są uszyte we Włoszech. Na dziś jest przedstawiona duża kolekcja akcesoriów, wśród której największą popularnością cieszą się jak torebka-shopper, tak i kopertówka.

Również produkcja szyje ze sztucznej skóry i tkanin wysokiej jakości. Nawiasem mówiąc, ostatnia stanie się doskonałym wariantem dla letnich spacerów.

Torebki tej marki – to nic innego jak synonim demokratycznej kreatywności, oryginalności. Która dziewczyna zechcę wytrwać przed elegancją i pięknością klasycznej torebki z surowym design? I chyba nie zechce się kupić cross-body z wytwornym paseczkiem-łańcuszkiem?

Produkcja Mascotte bezwarunkowo będzie wpisywać się do wyglądu młodej dziewczyny i dojrzałej kobiety. Przecież patrząc na te słoneczne akcesoria rozumiesz, że im jest przeznaczone stać się jaskrawą ozdobą obrazu.

skórzane torebki mascotte 1 skórzane torebki mascotte 2 skórzane torebki mascotte 3
skórzane torebki mascotte 4 skórzane torebki mascotte 5 skórzane torebki mascotte 6
skórzane torebki mascotte 7 skórzane torebki mascotte 8 skórzane torebki mascotte 9
 
Powiązane artykuły:
Sophie Hulme – stylowe i bardzo oryginalne torebki
Torby Sophie Hulme różnią się wysoką jakością, pięknością i lakonicznością wykonania. Te akcesoria nierzadko stają się obiektem pragnienia dziewczyn i kobiet, lecz nie wszyscy mogą pozwolić sobie ich kupić.
Kopertówka Bottega Veneta – miłe i oryginalne akcesorium
Kopertówka Bottega Veneta – to wytworny przedmiot luksusu, zdolny uzupełnić piękny obraz kobiecością, oryginalnością i finezją. Gustowne modele są przedstawione tylko z drogich gatunkowych materiałów i uzupełnione drogim decorumem.
Torebki Vitacci – luksus dla każdego
Wytworny włoski designe i rosyjska praktyczność zrobiły torby Vitacci modnym znakiem firmowym w Rosji i Europie. Ich często kupują, o nich piszą bardzo pocieszające odzewy i zwyczajnie z nimi stwarzają modne i stylowe obrazy.
Torebki Vera Pelle – niewiarygodne skórzane wyroby
Vera Pelle – to synonim gatunkowej skóry, nienagannej jakości szycia, stylowego designe i całe to stworzono wyjątkowo we Włoszech. Torby z logotypem Vera Pelle mają ogromny popyt wśród modnych kobiet.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty