Towar dla domu
6 tkanin, które mogą być niebezpieczne dla skóry
6 tkanin, które mogą być niebezpieczne dla skóryCo dziś włożyć na siebie? Ubrania powinny być wygodne czy ładne? Może da się to połączyć? Uda czy się nie uda? Na pewno każda dziewczyna na co dzień zadaje sobie tego typu pytania. Czy jednak uwzględniamy potrzeby naszej skóry podczas doboru ubrań?
25 przydatnych gadżetów kuchennych, które ułatwią pracę w kuchni
25 przydatnych gadżetów kuchennych, które ułatwią pracę w kuchniJeszcze jakieś 10-15 lat kobiety nie miały możliwości korzystać z gadżetów, dostępnych współczesnym gospodyniom domowym. Duże kompanie produkują inteligentne akcesoria i przybory kuchenne, które znacznie ułatwiają pracę w kuchni.
Niezbędne akcesoria łazienkowe i kuchenne – jak wybrać baterię mieszającą ?
Zaczynając remont postarajcie się od razu przemyśleć wszystkie kluczowe momenty - w tej liczbie odnoszące się do baterii mieszających. Przecież, zgodzicie się, od ich jakości bezpośrednio zależy komfort użycia zlewu, wanny, czy dusza.
Zakrzywiony monitor – zalety i wady wklęsłego ekranu
Lubicie nowości techniki? Wtedy zakrzywiony monitor na pewno nie przeszedł obok waszej uwagi. Pełna wyraźność obrazu – to na pewno silne strony ekranu niezwykłej formy. Jednak jak i dowolna rzecz w tym świecie, zakrzywiony monitor ma "minusy".
Nakładka świecąca na prysznic – zalety słuchawky prysznicowej z podświetleniem LED
Wśród akcesoriów do prysznica zwłaszcza należy wskazać nowość ostatnich lat - nasadkę, co świeci się. Z jej pomocą nie prosto nadacie dodatkowy stylistyczny akcent, ale i zwiększycie bezpieczeństwo użycia duszy.
Pionowe żelazko parowe
Pionowe żelazko parowe

Dosyć ciężko wyobrazić sobie że kiedyś, po to, żeby wygładzić rzecz, gospodyni muszeły napełniać żeliwne żelazko rozżarzonym węglem i w ten sposób prasować. Współcześni wynalazcy poszli gdzie dalej i wymyśliły pionowe żelazko, które przetwarza prasowanie na zadowolenie.

Lodówka pracuje, ale nie mrozi – podstawowe przyczyny
Lodówka pracuje, ale nie mrozi – podstawowe przyczyny

Bardzo wiele właścicieli lodówek zderzało się z sytuacją, kiedy technika pracuje, lecz rezygnuje mrozić. Po to, żeby na bieżąco usunąć usterkę, należy poprawnie wyznaczyć jej przyczyny. W artykule opowiedziano o najbardziej częstych z nich i o sposobach ich usunięcia.

Wymiary piekarnika do zabudowy, czyli wyposażenie nowoczesnej kuchni
Wymiary piekarnika do zabudowy, czyli wyposażenie nowoczesnej kuchni

Piekarniki do zabudowy zdobywają coraz więcej zwolenników. Przy wyborze jeden z kluczowych charakterystyk, oprócz fundatorstwa, jest rozmiar urządzenia - przecież najczęściej taką technikę kupuje się właśnie dla niewielkich kuchni.

Ekran projekcyjny rozwijany elektrycznie – współczesny rynek ekranów z napędem elektrycznym
Ekran projekcyjny rozwijany elektrycznie – współczesny rynek ekranów z napędem elektrycznym

Domowy projektor z ogromnym ekranem – marzenie wielu amatorów. Jednak zajmować całą ścianę do tego celu nie zawsze jest praktycznie. Dobrym wyjściem może stać się zmotoryzowany ekran, co jednoczy w sobie wysoką jakość pokrycia i mobilność.

Grzejnik jak obraz – nietypowe ogrzewanie
Grzejnik jak obraz – nietypowe ogrzewanie

Jeśli system ogrzewania w domu nie sprawia się ze swoimi funkcjami, a kupować masywne grzewcze przyrządy nie chcecie, rekomendujemy zwrócić uwagę na współczesne modele wielkopłytowych grzejników.

Zlew z kamienia sztucznego – wyposażenie wymarzonej kuchni
Zlew z kamienia sztucznego – wyposażenie wymarzonej kuchni

O konieczności zlewu na kuchni wątpliwe czy ktoś jest w stanie sprzeczać się. A oto o tym, który właśnie powinien być zlew, można sprzeczać się godzinami. Jeden z najpopularniejszych wariantów jest zlew z kamienia sztucznego - piękne, długowieczne i wygodne.

Ociekacz na sztućce – eleganckie akcesoria i dodatki kuchenne
Ociekacz  na sztućce – eleganckie akcesoria i dodatki kuchenne

Nabycie ociekacza na sztućce – to jeszcze jeden krok do naprowadzenia ustroju na kuchni. Dzisiejszy ich wybór jest urozmaicony. To dotyczy form, rozmiarów, a także materiału, z którego są zrobione podstawki na sztućce.

Obrus na okrągły stół – jakie obrusy pasują do okrągłego stołu?
Obrus na okrągły stół – jakie obrusy pasują do okrągłego stołu?

Stoły okrągłej formy są popularne we wszystkie czasy. Nakryte ozdobnym obrusem, one stwarzają takie przytulne odczucie, niby znów utrafiliśmy z wizytą do babci. O regułach doboru obrusa – w artykule.

Jak naprawić klawiaturę w laptopie samodzielnie w domu?
Jak naprawić klawiaturę w laptopie samodzielnie w domu?

W odróżnieniu od komputerów stacjonarnych klawiatura laptopa – część samego urządzenia i w razie jej uszkodzenia samodzielnie zamienić ją nieprosto. Zresztą jeśli wiedzieć co i jak czynić, sprawić się z reperacją samodzielnie całkiem realnie.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty