Towar dla domu
10 zabawnych i jednocześnie genialnych wynalazków, które zarobiły miliony
10 zabawnych i jednocześnie genialnych wynalazków, które zarobiły milionyWiększość z nas jest święcie przekonana, że do założenie dobrze prosperującego biznesu potrzebne jest bogate doświadczenie, odpowiednie wykształcenie, nawyki i umiejętności.
9 alternatyw dla plastikowych naczyń jednorazowych
9 alternatyw dla plastikowych naczyń jednorazowych Talerze i sztućce jednorazowe z kukurydzy, otrąb pszennych, bawełny, pestek awokado, puree jabłkowego czy skrobi kukurydzianej? Coraz więcej firm zaczyna produkować jednorazówki z ekologicznych materiałów, by jak najszybciej oczyścić naszą planetę ze stert plastiku. W niniejszym zestawieniu ekologiczne alternatywy dla jednorazówek.
Niezbędne akcesoria łazienkowe i kuchenne – jak wybrać baterię mieszającą ?
Zaczynając remont postarajcie się od razu przemyśleć wszystkie kluczowe momenty - w tej liczbie odnoszące się do baterii mieszających. Przecież, zgodzicie się, od ich jakości bezpośrednio zależy komfort użycia zlewu, wanny, czy dusza.
Zakrzywiony monitor – zalety i wady wklęsłego ekranu
Lubicie nowości techniki? Wtedy zakrzywiony monitor na pewno nie przeszedł obok waszej uwagi. Pełna wyraźność obrazu – to na pewno silne strony ekranu niezwykłej formy. Jednak jak i dowolna rzecz w tym świecie, zakrzywiony monitor ma "minusy".
Nakładka świecąca na prysznic – zalety słuchawky prysznicowej z podświetleniem LED
Wśród akcesoriów do prysznica zwłaszcza należy wskazać nowość ostatnich lat - nasadkę, co świeci się. Z jej pomocą nie prosto nadacie dodatkowy stylistyczny akcent, ale i zwiększycie bezpieczeństwo użycia duszy.
Pionowe żelazko parowe
Pionowe żelazko parowe

Dosyć ciężko wyobrazić sobie że kiedyś, po to, żeby wygładzić rzecz, gospodyni muszeły napełniać żeliwne żelazko rozżarzonym węglem i w ten sposób prasować. Współcześni wynalazcy poszli gdzie dalej i wymyśliły pionowe żelazko, które przetwarza prasowanie na zadowolenie.

Lodówka pracuje, ale nie mrozi – podstawowe przyczyny
Lodówka pracuje, ale nie mrozi – podstawowe przyczyny

Bardzo wiele właścicieli lodówek zderzało się z sytuacją, kiedy technika pracuje, lecz rezygnuje mrozić. Po to, żeby na bieżąco usunąć usterkę, należy poprawnie wyznaczyć jej przyczyny. W artykule opowiedziano o najbardziej częstych z nich i o sposobach ich usunięcia.

Wymiary piekarnika do zabudowy, czyli wyposażenie nowoczesnej kuchni
Wymiary piekarnika do zabudowy, czyli wyposażenie nowoczesnej kuchni

Piekarniki do zabudowy zdobywają coraz więcej zwolenników. Przy wyborze jeden z kluczowych charakterystyk, oprócz fundatorstwa, jest rozmiar urządzenia - przecież najczęściej taką technikę kupuje się właśnie dla niewielkich kuchni.

Ekran projekcyjny rozwijany elektrycznie – współczesny rynek ekranów z napędem elektrycznym
Ekran projekcyjny rozwijany elektrycznie – współczesny rynek ekranów z napędem elektrycznym

Domowy projektor z ogromnym ekranem – marzenie wielu amatorów. Jednak zajmować całą ścianę do tego celu nie zawsze jest praktycznie. Dobrym wyjściem może stać się zmotoryzowany ekran, co jednoczy w sobie wysoką jakość pokrycia i mobilność.

Grzejnik jak obraz – nietypowe ogrzewanie
Grzejnik jak obraz – nietypowe ogrzewanie

Jeśli system ogrzewania w domu nie sprawia się ze swoimi funkcjami, a kupować masywne grzewcze przyrządy nie chcecie, rekomendujemy zwrócić uwagę na współczesne modele wielkopłytowych grzejników.

Zlew z kamienia sztucznego – wyposażenie wymarzonej kuchni
Zlew z kamienia sztucznego – wyposażenie wymarzonej kuchni

O konieczności zlewu na kuchni wątpliwe czy ktoś jest w stanie sprzeczać się. A oto o tym, który właśnie powinien być zlew, można sprzeczać się godzinami. Jeden z najpopularniejszych wariantów jest zlew z kamienia sztucznego - piękne, długowieczne i wygodne.

Ociekacz na sztućce – eleganckie akcesoria i dodatki kuchenne
Ociekacz  na sztućce – eleganckie akcesoria i dodatki kuchenne

Nabycie ociekacza na sztućce – to jeszcze jeden krok do naprowadzenia ustroju na kuchni. Dzisiejszy ich wybór jest urozmaicony. To dotyczy form, rozmiarów, a także materiału, z którego są zrobione podstawki na sztućce.

Obrus na okrągły stół – jakie obrusy pasują do okrągłego stołu?
Obrus na okrągły stół – jakie obrusy pasują do okrągłego stołu?

Stoły okrągłej formy są popularne we wszystkie czasy. Nakryte ozdobnym obrusem, one stwarzają takie przytulne odczucie, niby znów utrafiliśmy z wizytą do babci. O regułach doboru obrusa – w artykule.

Jak naprawić klawiaturę w laptopie samodzielnie w domu?
Jak naprawić klawiaturę w laptopie samodzielnie w domu?

W odróżnieniu od komputerów stacjonarnych klawiatura laptopa – część samego urządzenia i w razie jej uszkodzenia samodzielnie zamienić ją nieprosto. Zresztą jeśli wiedzieć co i jak czynić, sprawić się z reperacją samodzielnie całkiem realnie.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty