Transformacje gwiazd
Shakira zapisała swój pierwszy album w 1990 roku. Na ojczyźnie, w Kolumbii, ona ma mnóstwo zwolenników z dziecięcych lat. Lecz prawdziwy huczny sukces stał się w 1998 roku, kiedy jej album rozszedł się na świecie wielomilionowymi nakładami.
George Clooney do pięciu lat wystąpił w programie "The Nick Clooney Show", którą prowadził jego ojciec, znany polityczny dziennikarz. Poczynanie twórczej drogi stało się znamiennym epizodem w serialu, z którego powoli, lecz słusznie rozpoczęła się aktorska kariera.
Poza wątpliwością, Naomi Campbell jest bardzo jaskrawą jaźnią w świecie mody. Jej licznym fanatykom zostaje tylko zdążać śledzić za tym, jak przecieka życie znanej modelki. No porozmawiamy o tym, kim ona była w młodości.
Prawdziwy dżentelmen i po prostu świetny aktor - Colin Firth jest przykładem dla wielu mężczyzn i tysięcy kobiet. Jego popularność przyszła do niego nie w młodości, i nie zważając na to on utrafił do liczby 50 najpiękniejszych osób planety.
Kariera Mela Gibsona ciasno związana z Australią, do której on emigrował z rodzicami. Sława aktora razem z obrazem "Szaleńczy Maks" przecięła granicę kontynentu. Późniejsze filmy potwierdziły, że Mel to aktor z dużymi możliwościami.
Kim Cattrall i w młodości, i teraz wygląda karkołomnie, czarująco. Ona niedawno obchodziła jubileusz – 60 lat, przy czym wygląda doskonale. Wszystko dzięki temu, że ona uprawia sport, poprawnie posila się i poprawnie podbiera kosmetyczne środki.
Nic nie przepowiadało w dzieciństwie Claudii Schiffer stać się na tyle słynną. Szczęśliwy wypadek podarowany losem, szansa nieuroniona Claudią Schiffer w młodości, podarowały światu przepiękną modelkę i aktorkę.
Melanie Griffith, nie zważając na plamy w swojej biografii - świetna aktorka, trochę zwariowana, trochę bezsensowna, lecz ciekawa twarz, matka trójki dzieci. Dziś ona uznała swój wiek i chce żyć pełnym życiem kobiety po 50.
Robert Downey Junior – utalentowany aktor, którego już w młodości dostrzegali reżyserzy. Swoją pierwszą główną rolę on otrzymał do 22 lat, a nominację do "Oskara" – w 26. Lecz przez narkotyki jego osobiste życie poszło do dołu.
Co w 28, co w 48 lat, aktorka Julia Roberts wygląda karkołomnie. Jej promienny uśmiech i niewyczerpany optymizm niemożliwie zapomnieć. Do tego, że ona chętnie dzieli się sekretami swojej piękności.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty