Treningi dla początkujących
Bazowe ćwiczenia na siłowni - to ćwiczenia, w których ruch odbywa się co najmniej w dwóch stawach. One wykonują się z wolnymi wagami - z sztangą, czy hantlami, płynny - na trenażerach. W artykule znajdziecie program treningów z użyciem bazowych ćwiczeń.
Orientalne tańce dla początkujących - jeden z najbardziej popularnych kursów w dowolnym sporcie. Która kobieta zrezygnuje nauczyć się tym płynnym ruchom, które podbiją każdego mężczyznę. Poznajcie od czego lepiej zacząć.
Kalanetyka – modny rodzaj sportu, częściowo podobny do jogi i nie mniej skutecznej. Z artykułu dowiadujecie się o przeciwwskazaniach dla początkujących, jak należy zajmować się kalanetyką na odchudzanie, i którą korzyść dają regularne zajmowanie.
Bodyflex dla początkujących nie jest taki prosty jak wydaje się na pierwszy rzut oka. Nauczyć się techniki tchnienia bez podpowiadań instruktora udaje się nie wszystkim. Jednak przeczytawszy artykuł zrozumiecie, czy potraficie opanować go samodzielnie.
Kalanetyka – modny rodzaj sportu, częściowo podobny do jogi i niemniej skuteczny. Z artykułu dowiadujecie się o przeciwwskazaniach dla początkujących, jak należy zajmować się kalanetyką na odchudzanie i którą korzyść dają regularne ćwiczenia.
Wushu – rodzaj pojedynków, który często nie wymaga kontaktowego zajmowania. Poza tym ta gimnastyka jest pożyteczna dla organizmu – rozwija się spryt, koordynacja, ciało. Z artykułu dowiadujecie się wszystkiego o wushu dla początkujących.
Zajmowanie się jogą w domu jest jednym z wariantów rozwoju swojego fizycznego i duchownego stanu. W domu potraficie spokojnie rozplanować swoje nauczanie, lecz nie kwapicie się rozpoczynać z bardziej skomplikowanego.
Body balet jest nowym kierunkiem, który pomaga uzdrowieniu i walce ze zbędną wagą. Co stanowi taki rodzaj gimnastyki, można dokładniej poznać z artykule.
W tym artykule opowiemy o sposobach jak nauczyć się szybko biegać na 100 metrów. Ta dyscyplina, wchodzi nie tylko do programu normatywów różnych ćwiczebnych zawodów, ale i jest jednym z najbardziej atrakcyjnych widowisk w lekkiej atletyce.
Na pewno każdy wie, co to jest fitness i joga. Dziś porozmawiamy o fitness jodze - młodym kierunku, łączącym w sobie dwie absolutnie przeciwległe praktyki. Dowiadujemy się, w czym między nimi jest różnica i co mają wspólnego. Rozpatrzymy również kilka klasycznych ćwiczeń, które pomogą bliżej zapoznać się z tym kierunkiem.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty