Trzymaj usta na kłódkę: o czym należy milczeć, aby nie przywołać pecha?

Pogawędki przy kawie w gronie przyjaciół stały się nie tylko ulubionym sposobem na spędzanie wolnego czasu, a prawdziwą tradycją. Ale bardzo często zdarza się, że po szczerej rozmowie nawet z najbliższą koleżanką, zaczynasz zauważać nieład w relacjach z ukochanym człowiekiem, pogorszenie zdrowia, a nawet następuje niespodziewany kryzys materialny.
kobiety

Nam wszystkim znane jest powiedzenie, potwierdzające istotę szczęśliwego życia: "milczenie jest złotem", ale jak trudno się oprzeć i nie porozmawiać z przyjaciółką o zachowaniu dziecka, pokrytykować teściową lub opowiedzieć o kłótni z mężem? I tylko nieliczni wiedzą, że opowiadając innym osobom o rzeczach, które powinny pozostać osobistą tajemnicą, nie tylko można odpędzić od siebie szczęście, a nawet całkowicie zrujnować swoje życie!

milczenie

Wizjonerzy i wróżbici wydzielają 4 tematy, o których powinno się milczeć, żeby nie przywołać pecha:

1. Miłosne relacje

Miłosne relacje

Pewnie się zgodzisz, że romantyczne i rodzinne relacje – to tylko relacje między dwojgiem ludzi! Ale w dzisiejszym społeczeństwie omówienie nowej "love-story", zdrady, okropnego charakteru partnera lub dzielenie się wiadomościami na temat życia prywatnego na portalach społecznościowych już nie jest czymś wstydliwym. Tylko, niestety, każde słowo wypowiedziane na głos, wyczerpuje, a nawet całkowicie niszczy energię waszej pary. Im więcej rozmów, tym mniej jej zostanie u was! Początki związku, rodziny lub nawet spory – to tajemnica, i szukać słów błogosławieństwa lub wsparcia u przyjaciół tu nie warto. Wyjątki stanowią sytuacje, gdy grozi wam niebezpieczeństwo lub decyzja o rozstaniu została już podjęta.

2. Zdrowie i choroby

zdrowie

A czy zauważyłeś, że ostatnio nawet obcy ludzie w ciągu kilka minut spędzonych na przystanku lub w kolejce, mogą się zaprzyjaźnić i znaleźć wiele wspólnego, gdy zaczną opowiadać o swoich dolegliwościach? Dla wielu ludzi ten temat wydaje się być głównym w życiu, on wywołuje ogromne zainteresowanie i współczucie, przyciąga ich uwagę w sieciach społecznościowych i w telewizji, i tym samym odbiera wszystkie siły życiowe! A okazuje się, że wszystko jest bardzo proste – za naszą zdolność do radzenia sobie z codziennymi trudnościami odpowiada żółta chakra, ale kiedy zaczynasz narzekać na zdrowie lub rozmawiać na ten temat z innymi, ona niepotrzebnie i szybko się wyczerpuje. Żeby zrewitalizować żółtą czakrę i nie dać życiowym siłom zużywać się na marne, staraj się rozmawiać na takie problemy tylko z ludźmi (specjalistami), które będą ci pomagać w leczeniu.

3. Dochody i wydatki

wydatki

Kolejny gorący temat, który może wciągnąć w rozmowę na nie jedną godzinę – to twoje zarobki, trudności finansowe lub dobro materialne. I na pewno teraz zastanawiasz się, dlaczego więcej opowiadać o nich nie wolno? Stan finansowy też ma swoją energię, a dokładniej – twój finansowy kanał. I omawiając "materialne" pytania, tym samym ujawniasz go i pozwalasz rozmówcy "przeciągać" na swoją stronę energię pieniędzy. W ten sposób w czasie rozmowy faktycznie przekazujesz swoją finansową pomyślność w niepowołane ręce lub co jeszcze gorsze – oddajesz finansowe powodzenie swojemu rozmówcy! Tylko, niestety, finansowe niepowodzenia nikomu nie "przekażesz", a rozmawiając o nim, można łatwo je pomnożyć!

4. Błędy dzieci

Błędy dzieci

Choć ile lat mają dzieci, zawsze pozostają związane z rodzicami niewidzialnymi nićmi przez całe życie. I taki związek energetyczny – jest najmocniejszy ze wszystkich! Ale opowiedziawszy koleżance w pracy o małym wybryku swojego dziecka w szkole lub o wyborze przez "nierozsądne dziecko" drugiej połówki, tym samym można rozerwać swój macierzysty kanał energetyczny i pozbawić dziecko ochrony rodzicielskiej. I nawet jeśli takie rozmowy przynoszą ci ulgę, na sytuację one wpłyną tylko destrukcyjnie i mogą przysporzyć dziecku dodatkowe problemy życiowe. A przecież nasi przodkowie mieli rację, gdy uczyli, że brudną bieliznę w domu prać trzeba.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty