Turystyka
Najlepsze zdjęcia o podróżach
Najlepsze zdjęcia o podróżach Do redakcji znanego wydawnictwa nadeszło około 15 500 prac doświadczonych fotografów z całego świata. Poszukujących, czyhających i ryzykujących dla ładnego zdjęcia, od którego zapiera dech w piersiach. Zrobione w najbardziej niezwykłych miejscach od Brazylii do Kenii, zdjęcia zwycięzców odzwierciedlają niesamowitą wielostronność świata, od cichych pejzaży do przypadkowo złapanych szokujących momentów.
Archeolodzy odkryli 500-letnie mumie dzieci z plemienia Inków
Archeolodzy odkryli 500-letnie mumie dzieci z plemienia Inków Historia od czasu do czasu podrzuca nam niespodzianki, pozwalając zajrzeć przez okno czasu na kilka tysiącleci wstecz i ujawnić niektóre z jej ukrytych tajemnic!
Jaki basen lepiej wybrać – dmuchany lub stelażowy? Czyli zalety i wady basenów ogrodowych
Dla tych, kto dawno marzy o basenie, lecz w żaden sposób nie może wydzielić na działce miejsca pod taką konstrukcję, warto zwrócić uwagę na dmuchane lub stelażowe modele. Pomożemy zrobić wybór między nimi.
Zestaw mebli piknikowych – czyli jak uczynić wypoczynek na łonie natury najbardziej komfortowym?
Ci, którzy lubią pikniki, rozdzielają się na dwa typy: pierwsi preferują rozmieszczać się na pledach, a inni w celu bardziej komfortowego rozmieszczenia nabywają specjalne meble. Dokładniej o meblach piknikowych opowie nasz artykuł.
Sofa szezlong – wygodny zestaw mebli ogrodowych
Czy można jednoczyć wygodę domowych i praktyczność mebli ogrodowych w jednym wyrobie? Można, jeśli chodzi o sofę szezlong. Może ona być wykonana z różnych materiałów, a dokładniej o tym w artykule.
Trzyosobowa huśtawka ogrodowa – inspiracje na wyposażenie ogrodu
Trzyosobowa huśtawka ogrodowa – inspiracje na wyposażenie ogrodu

Jeśli lubicie spokojny odpoczynek na świeżym powietrzu, obowiązkowo ustalicie na swoim podwórzu huśtawki ogrodowe. Istnieją modele jednoosobowe, a tym kto preferuje odpoczywać w kompanii, trzyosobowe huśtawki ogrodowe.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty