Turystyka
Kreatywny spawacz z Chin, który zachwyca swoimi dziełami
Kreatywny spawacz z Chin, który zachwyca swoimi dziełami W każdym kraju są artyści, którzy tworzą bezużyteczne, ale bardzo kreatywne i estetyczne rzeczy. Jeden z nich to Geng Shuai, znany w mediach społecznościowych jako "Useless Edison" (bezużyteczny Edison).
6 najlepszych miejsc na wakacje w górach
6 najlepszych miejsc na wakacje w górach Przed nami lato – upalna pora roku, kiedy możemy się opalać i kąpać do upadłego. Niektórzy z nas wolą spędzać wakacje z roku na rok w tym samych miejscach: Bułgaria dla miłośników uzdrowisk, Turcja – dla tych, którzy lubią all inclusive, baseny i morze, Grecja – piękne plaże i dużo słońca.
Jaki basen lepiej wybrać – dmuchany lub stelażowy? Czyli zalety i wady basenów ogrodowych
Dla tych, kto dawno marzy o basenie, lecz w żaden sposób nie może wydzielić na działce miejsca pod taką konstrukcję, warto zwrócić uwagę na dmuchane lub stelażowe modele. Pomożemy zrobić wybór między nimi.
Zestaw mebli piknikowych – czyli jak uczynić wypoczynek na łonie natury najbardziej komfortowym?
Ci, którzy lubią pikniki, rozdzielają się na dwa typy: pierwsi preferują rozmieszczać się na pledach, a inni w celu bardziej komfortowego rozmieszczenia nabywają specjalne meble. Dokładniej o meblach piknikowych opowie nasz artykuł.
Sofa szezlong – wygodny zestaw mebli ogrodowych
Czy można jednoczyć wygodę domowych i praktyczność mebli ogrodowych w jednym wyrobie? Można, jeśli chodzi o sofę szezlong. Może ona być wykonana z różnych materiałów, a dokładniej o tym w artykule.
Trzyosobowa huśtawka ogrodowa – inspiracje na wyposażenie ogrodu
Trzyosobowa huśtawka ogrodowa – inspiracje na wyposażenie ogrodu

Jeśli lubicie spokojny odpoczynek na świeżym powietrzu, obowiązkowo ustalicie na swoim podwórzu huśtawki ogrodowe. Istnieją modele jednoosobowe, a tym kto preferuje odpoczywać w kompanii, trzyosobowe huśtawki ogrodowe.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty