Turystyka
13 kolejnych dowodów na to, jak fascynujący jest nasz świat
13 kolejnych dowodów na to, jak fascynujący jest nasz świat Każdy z nas doskonale wie, że nasza planeta jest piękna i niepowtarzalna. Niestety, w ciągłym pośpiechu często nie zwracamy uwagi na to, co nas otacza. Szkoda! Bo świat jest bardzo kolorowy i fascynujący, czego niezbitym dowodem są niniejszej zdjęcia.
5 najdroższych domów na świecie
5 najdroższych domów na świecie Ogromne domy z drogim wykończeniem i wysokim parkanem kosztują miliony dolarów. Mieszkają w nich miliarderzy, dla których kilka milionów to błahostka.
Jaki basen lepiej wybrać – dmuchany lub stelażowy? Czyli zalety i wady basenów ogrodowych
Dla tych, kto dawno marzy o basenie, lecz w żaden sposób nie może wydzielić na działce miejsca pod taką konstrukcję, warto zwrócić uwagę na dmuchane lub stelażowe modele. Pomożemy zrobić wybór między nimi.
Zestaw mebli piknikowych – czyli jak uczynić wypoczynek na łonie natury najbardziej komfortowym?
Ci, którzy lubią pikniki, rozdzielają się na dwa typy: pierwsi preferują rozmieszczać się na pledach, a inni w celu bardziej komfortowego rozmieszczenia nabywają specjalne meble. Dokładniej o meblach piknikowych opowie nasz artykuł.
Sofa szezlong – wygodny zestaw mebli ogrodowych
Czy można jednoczyć wygodę domowych i praktyczność mebli ogrodowych w jednym wyrobie? Można, jeśli chodzi o sofę szezlong. Może ona być wykonana z różnych materiałów, a dokładniej o tym w artykule.
Trzyosobowa huśtawka ogrodowa – inspiracje na wyposażenie ogrodu
Trzyosobowa huśtawka ogrodowa – inspiracje na wyposażenie ogrodu

Jeśli lubicie spokojny odpoczynek na świeżym powietrzu, obowiązkowo ustalicie na swoim podwórzu huśtawki ogrodowe. Istnieją modele jednoosobowe, a tym kto preferuje odpoczywać w kompanii, trzyosobowe huśtawki ogrodowe.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty