Turystyka
16 najdziwniejszych świątyń świata
16 najdziwniejszych świątyń świata Na świecie jest świątynia, w której ludzie stąpają boso po marmurowej posadzce w otoczeniu tysięcy szczurów, sanktuarium poświęcone kobiecej piersi i kościół dla alkoholików i palaczy.
25 ustrojów politycznych, o których prawdopodobnie nie miałeś pojęcia
25 ustrojów politycznych, o których prawdopodobnie nie miałeś pojęcia Ludzie potrzebowali i potrzebują pokoju, porządku i rozkwitu. W państwie za to odpowiada władza. Jednak każdy kraj w inny sposób wyobraża sobie, jak powinien wyglądać system sprawowania rządów. Niezależnie od tego, czy to jest demokracja, czy też monarchia, każdy system sprawowania rządów ulega zmianom.
Jaki basen lepiej wybrać – dmuchany lub stelażowy? Czyli zalety i wady basenów ogrodowych
Dla tych, kto dawno marzy o basenie, lecz w żaden sposób nie może wydzielić na działce miejsca pod taką konstrukcję, warto zwrócić uwagę na dmuchane lub stelażowe modele. Pomożemy zrobić wybór między nimi.
Zestaw mebli piknikowych – czyli jak uczynić wypoczynek na łonie natury najbardziej komfortowym?
Ci, którzy lubią pikniki, rozdzielają się na dwa typy: pierwsi preferują rozmieszczać się na pledach, a inni w celu bardziej komfortowego rozmieszczenia nabywają specjalne meble. Dokładniej o meblach piknikowych opowie nasz artykuł.
Sofa szezlong – wygodny zestaw mebli ogrodowych
Czy można jednoczyć wygodę domowych i praktyczność mebli ogrodowych w jednym wyrobie? Można, jeśli chodzi o sofę szezlong. Może ona być wykonana z różnych materiałów, a dokładniej o tym w artykule.
Trzyosobowa huśtawka ogrodowa – inspiracje na wyposażenie ogrodu
Trzyosobowa huśtawka ogrodowa – inspiracje na wyposażenie ogrodu

Jeśli lubicie spokojny odpoczynek na świeżym powietrzu, obowiązkowo ustalicie na swoim podwórzu huśtawki ogrodowe. Istnieją modele jednoosobowe, a tym kto preferuje odpoczywać w kompanii, trzyosobowe huśtawki ogrodowe.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty