Turystyka
18 rzadkich zdjęć dawnych sklepów spożywczych
18 rzadkich zdjęć dawnych sklepów spożywczych Dziś dla nas pójście do sklepu i zakupy to codzienność. Super i hipermarkety, kioski, sklepiki są na każdym kroku. Czasami kilka razy dziennie robimy zakupy, nie zastawiając się nad tym, co mamy na sobie, kiedy idziemy do sklepu.
25 najszybszych rzeczy na świecie
25 najszybszych rzeczy na świecie W dzisiejszym świecie nie można zwlekać. Szalone tempo sprawia, że przyspieszamy się znowu i znowu, i znowu, i znowu. I biorąc pod uwagę to, zupełnie właściwa będzie dyskusja o 25-i najszybszych rzeczach/ludziach/urządzeniach/zwierzętach/ptakach na naszej planecie.
Jaki basen lepiej wybrać – dmuchany lub stelażowy? Czyli zalety i wady basenów ogrodowych
Dla tych, kto dawno marzy o basenie, lecz w żaden sposób nie może wydzielić na działce miejsca pod taką konstrukcję, warto zwrócić uwagę na dmuchane lub stelażowe modele. Pomożemy zrobić wybór między nimi.
Zestaw mebli piknikowych – czyli jak uczynić wypoczynek na łonie natury najbardziej komfortowym?
Ci, którzy lubią pikniki, rozdzielają się na dwa typy: pierwsi preferują rozmieszczać się na pledach, a inni w celu bardziej komfortowego rozmieszczenia nabywają specjalne meble. Dokładniej o meblach piknikowych opowie nasz artykuł.
Sofa szezlong – wygodny zestaw mebli ogrodowych
Czy można jednoczyć wygodę domowych i praktyczność mebli ogrodowych w jednym wyrobie? Można, jeśli chodzi o sofę szezlong. Może ona być wykonana z różnych materiałów, a dokładniej o tym w artykule.
Trzyosobowa huśtawka ogrodowa – inspiracje na wyposażenie ogrodu
Trzyosobowa huśtawka ogrodowa – inspiracje na wyposażenie ogrodu

Jeśli lubicie spokojny odpoczynek na świeżym powietrzu, obowiązkowo ustalicie na swoim podwórzu huśtawki ogrodowe. Istnieją modele jednoosobowe, a tym kto preferuje odpoczywać w kompanii, trzyosobowe huśtawki ogrodowe.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty