Turystyka
5 mitów na temat nocowania w hostelach
5 mitów na temat nocowania w hostelachKtóż z nas nie lubi podróżować! Podróże to zawsze nowe emocje, znajomości, wrażenia. Cóż jednak robić, jeśli lubisz podróżować, ale nie masz wystarczający pieniędzy? Oszczędzać, zatrzymując się w niedrogich hostelach.
Twarze świata: 15 przedstawicieli różnych ludów
Twarze świata: 15 przedstawicieli różnych ludówAlexander Khimushin jest autorem niesamowitego projektu "The World in Faces". Od 10 lat podróżuje po całym świecie z plecakiem i aparatem fotograficznym w ręku. Odwiedza takie zakątki świata, do których nie odważy się zajrzeć żaden turysta.
Jaki basen lepiej wybrać – dmuchany lub stelażowy? Czyli zalety i wady basenów ogrodowych
Dla tych, kto dawno marzy o basenie, lecz w żaden sposób nie może wydzielić na działce miejsca pod taką konstrukcję, warto zwrócić uwagę na dmuchane lub stelażowe modele. Pomożemy zrobić wybór między nimi.
Zestaw mebli piknikowych – czyli jak uczynić wypoczynek na łonie natury najbardziej komfortowym?
Ci, którzy lubią pikniki, rozdzielają się na dwa typy: pierwsi preferują rozmieszczać się na pledach, a inni w celu bardziej komfortowego rozmieszczenia nabywają specjalne meble. Dokładniej o meblach piknikowych opowie nasz artykuł.
Sofa szezlong – wygodny zestaw mebli ogrodowych
Czy można jednoczyć wygodę domowych i praktyczność mebli ogrodowych w jednym wyrobie? Można, jeśli chodzi o sofę szezlong. Może ona być wykonana z różnych materiałów, a dokładniej o tym w artykule.
Trzyosobowa huśtawka ogrodowa – inspiracje na wyposażenie ogrodu
Trzyosobowa huśtawka ogrodowa – inspiracje na wyposażenie ogrodu

Jeśli lubicie spokojny odpoczynek na świeżym powietrzu, obowiązkowo ustalicie na swoim podwórzu huśtawki ogrodowe. Istnieją modele jednoosobowe, a tym kto preferuje odpoczywać w kompanii, trzyosobowe huśtawki ogrodowe.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty