Turystyka
7 cudów świata, o których nigdy nie słyszałaś
7 cudów świata, o których nigdy nie słyszałaśWszyscy słyszeliśmy o takich zabytkach jak Koloseum, Wielki Mur Chiński Tadż Mahal. Jednak na świecie istnieją bardzo wspaniałe gmachy, o których nie słyszeli nawet doświadczeni podróżnicy. Przecież również są godne uwagi.
Więc tak wygląda podróż na pokładzie najbardziej szykownego samolotu na świecie
Więc tak wygląda podróż na pokładzie najbardziej szykownego samolotu na świecie Marzenie wielu osób, aby dokądkolwiek pojechać, leżąc na łóżku, jak nigdy jest bliskie do rzeczywistości. Kompania lotnicza Etihad Airways zrobiła krok w tym kierunku dalej niż wszyscy inni i stworzyła na pokładzie А380 całe apartamenty. Wirtualnie przejść się na takim samolocie proponuje fotograf lotniczy Marina Lystseva.
Nowy Rok na Goa – spróbuj coś niezwykłego
Jeśli chcecie spotkać Nowy Rok niezwykłym sposobem – wyruszajcie na Goa, i morze jaskrawych wrażeń wam jest zabezpieczone! Noworoczne święto, doprawione indyjskim kolorytem, zapamięta się na długo.
Nowy Rok w Izraelu – obchodzenie Rosh ha-Szana
Izrael – to nie tylko unikalny kraj z niezwykłymi instrukcjami. Również on słynie i swoimi świętami - Nowym Rokiem. Zanurzcie się do odświętnej atmosfery razem z naszym artykułem.
Boże Narodzenie w Europie – najlepsze oferty
Boże Narodzenie nie za górami. To oznacza, że już teraz należy myśleć nad tym, gdzie właśnie jego będziecie świętowały. Rekomendujemy zatrzymać swój wybór na festynie tego świętego dnia w Europie.
Boże Narodzenie w Europie – gdzie się wybrać?
Boże Narodzenie w Europie – gdzie się wybrać?

Ogółem parę miesięcy i do każdego domu przyjdzie Boże Narodzenie. Tego roku chcecie go uczcić w Europie? Doskonała decyzja. Pomożemy wam wyznaczyć, do którego właśnie jechać kraju.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty