Tylko dla dorosłych: pozycja, która podaruje ci niesamowity orgazm

W niniejszym artykule porozmawiamy o pozycji misjonarskiej. Opowiemy, w jaki sposób można ją urozmaicić, aby przeżyć niesamowity orgazm!

Oprócz tego w takiej pozycji możesz patrzeć na swego partnera i dostawać zadowolenie.

Wiesz, dlaczego większość par nie przeżywa orgazmu w pozycji misjonarskiej? Fachowcy twierdzą, że przyczyna tkwi w nieprawidłowej technice wykonania. Dlatego niniejsze porady pomogą zapamiętać tę noc jak jedną z najlepszych w twoim życiu.

1. Z poduszką

Z poduszką

Większość kobiet nie lubi tej pozycji, ponieważ w czasie uprawianie seksu ich łechtaczka nie jest pobudzana. Jeśliby kobiety chciały naprawić tę sytuację (samodzielnie pomasować intymną strefę), im by to się nie udało. Aby penis partnera dotarł do punktu G, a również mógł stymulować łechtaczkę, dziewczynie najlepiej podłożyć pod pupę kilka poduszek.

2. Nie zapominaj o sutkach

Nie zapominaj o sutkach

Czy na pewno doskonale znasz własne ciało, strefy erogenne? Nie jest tajemnicą, że niektóre kobiety uwielbiają, gdy dotykają, delikatnie gryzą i całują ich sutki. Fachowcy radzą, aby dziewczyny w czasie seksu delikatnie masowały własne sutki.

3. Powoli

Powoli

Poproś swego partnera, aby nieco zwolnił. Czerp zadowolenie z procesu. Włącz romantyczną muzykę, namiętnie całuj swego partnera, który z kolei powinien poruszać się w wolnym tempie, darując zadowolenie tobie i sobie.

4. Z nutką BDSM

BDSM

Nie musisz bić swego partnera, aby doznał kosmicznego orgazmu. Po prostu radzimy delikatnie poklepywać jeden drugiego po pupie, ściskać sutki. Możecie wykorzystać kajdanki.

5. Głębokie oddychanie

Głębokie oddychanie

Aby przeżyć niesamowite doznania w czasie seksu, musisz nauczyć się kontrolować własne oddychanie, aby odczuć swoje ciało. Jest podobne do medytacji. Poczuj, jak powietrze wypełnia cię od środka, jesteś bardzo rozluźnioną. Każdą komórką swego ciała odczuj partnera.

źródło:Popsugar
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty