Tysiąc odcieni bieli na fascynujących zdjęciach z albinosami

Ludzi z dziedzicznym niedoborem lub brakiem melatoniny, czyli albinosów, dosyć często nazywają "białymi krukami". Jednak oni na to nie zasługują. Ich uroda fascynuje i pociąga. Jednak nie każdy potrafi to odczuć i zrozumieć.

Udało się to zrobić grafikowi z Izraela Yulia Taits. Całkiem niedawno dziewczyna opublikowała fantastyczną serię zdjęć, głównymi bohaterami, których byli albinosi lub ludzie z albinizmem.

Izraela Yulia Taits
"Ich unikalne piękno fascynuje- mówi Yulia. – Jest na tyle czyste i zadziwiające, że czasami wydaje się, że przyszli do nas z bajki, legendy lub fantazji! ".

Fotograf mówi, że przed tym w swojej pracy dosyć często korzystała z Photoshopa, aby zmienić jakiś obrazek. Jednak w tym wypadku zważyła się na niezwykły dla siebie eksperyment.

"Wszystko, co widzicie na tych zdjęciach, to naturalne piękno! Wszystkie zdjęcia zrobione w tonacjach bieli, bez dodatkowego kolorowania. Bardzo się denerwowałam, ponieważ chciałam wszystkim udowodnić, że biel ma tysiąc odcieni!"

Yulia mówi, że właśnie spotkanie z albinosami, ich wsparcie i wyrozumiałość zainspirowały ją do stworzenia projektu "porcelanowe piękno".

1. Zohar.

Zohar

2. Sahar.

Sahar

3. Eliran.

Eliran

4. i znowu Sahar...

Sahar 2

5. Russel.

Rassel

6. Ori.

Ori

7. Shimon.

Shimon

8. Michal.

Mihal

9. Caesar.

Caesar

10. Adi.

Adi

11. i Eydan.

Eydan
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty