Urodziny nastolatka

urodziny nastolatka

Kiedy wasze dziecko było malutkie, zrobić mu niezapomniane urodziny nie przedstawiało trudności. Wycieczka do zoo czy na rozrywki, świąteczny tort, animatorzy w kostiumach wróżek, czarodziejów i bajecznych bohaterów – i wasze dziecko było w siódmym niebie od szczęścia. Ale organizacja urodzin nastolatka będzie potrzebować od was niemałego wysiłku, rozumienia tego, czym interesuje się dorosłe dziecko i ogromnego zapasu wyobraźni.

Pożyteczne porady – jak bawić nastolatków na urodzinach?

Jeśli wasz młody syn, czy córka w żaden sposób nie mogą zdecydować czego chcą, ale pragną czegoś niezwykłego i takiego, co zapamiętuje się na całe życie, nie warto panikować. Po prostu spróbujcie zaproponować im rozpatrzyć następujące pomysły na urodziny nastolatka:

  1. Zrobić w domu tematyczną imprezę. Zależnie od tego, czym interesuje się dziecko i jego przyjaciele, oni mogą ubrać się w wampiry z filmu "Zmierzch", być gwiazdami Hollywood,u czy zrobić nieformalną imprezę. Głównie – żeby dzieciom to podobało się, w takim razie wiele godzin pisków i śmiechu jest zabezpieczone. Bardzo rozweselą obecnych na imprezie dzieci rozmaite konkursy na urodziny nastolatka, przewidziane jak na spryt i fizyczną wytrzymałość, tak i na logikę.
  2. konkursy na urodziny nastolatka
  3. Wybrać się do aquaparku, kręgielni, czy lodowiska. Jest to najlepsze rozwiązanie, jeśli nie zdecydowaliście, gdzie odznaczyć urodziny nastolatka, a czas jest już na wyczerpaniu. Dziecko otrzyma dużo pozytywnych emocji na wielkich wodnych zjeżdżalniach, czy rywalizując z rówieśnikami, kto dalej rzuci kręgle, czy nie upadnie podczas przejażdżki. Ponadto w takich miejscach prawie zawsze są kawiarnie, gdzie można zamówić świąteczny stół.
  4. Zorganizować quest. Takie urodziny nastolatka będą po prostu unikalne: jego uczestnicy odczują siebie bohaterami słynnego dzieła literatury lub filmu i z zachwytem pójdą na poszukiwanie skarbów, czy innej nagrody, ćwicząc przy tym swoje logiczne myślenie.
 
Powiązane artykuły:
Jak się nauczyć parkour?
Jednym z modnych zachwytów nastolatków stał się parkur, czyli wolne przemieszczenie po miejscowości, z reguły w granicach miasta. Zdaje się, że dla tych młodych ludzi nie istnieje prawo fizyki, kiedy oni z lekkością przeskakują przeszkody.
Co kupić nastolatkowi na urodziny?
Nastolatki bywają niezwykle wymagające i wybredne, toż tak trudno zgadnąć, czego oni oczekują od urodzin i co sobie życzą otrzymać w jakości prezentu. Oto niektóre idee, które na pewno potrafią was poratować.
Ruchliwe gry dla nastolatków
Większość nastolatków dziś przeprowadza wolny czas w komputerze, toż ojcom ważne ograniczać to, pobudzając dziecko do żywego obcowania z jednolatkami. Przy czym należy proponować ciekawe ruchliwe gry.
Dziecięca deskorolka
Taki sportowy kierunek jak jazda na deskorolce przyciąga wielu nastolatków i nawet dzieci młodszego wieku. Jednak rodzice muszą rozumieć, od ilu lat można pozwolić dziecku jeździć na desce. Dalej porozmawiamy o dziecięcych deskorolkach.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty