Urodziny w stylu księżniczki – jak organizować imprezę dla dziewczynki?

urodziny w stylu księżniczki

Każda dziewczyna, będąc jeszcze malutką, marzy zostać księżniczką. Aby pokazać maleńkiej solenizantce, że marzenia się spełniają, rodzicom należy nieco się postarać i organizować dziecku urodziny w stylu księżniczki. Taka niezwykła, bajkowa impreza sprawi wrażenie na każdym zaproszonym gościu, a emocji i wrażeń wystarczy dzieciom na długo.

Jak organizować urodziny dla dziewczynki w stylu księżniczki?

Na początku możesz zrobić zaproszenia na urodziny z różowego kartonu i dać je wszystkim przyjaciołom solenizantki.

Ponieważ tematyka księżniczki jest ściśle powiązana z symbolami królewskimi, podczas urządzenia pokoju na urodziny w stylu księżniczki musisz wykorzystać wszystko, co jest związane z zamkami królewskimi. Do ozdobienia pokoju lub placu użyj balonów w różowym, białym, liliowym kolorze, różnorodne kwiaty, figurki baletnic, lalki, obrazki z wizerunkami księżniczek, książąt, maskotki, koronę, lustro i inne akcesoria.

Podczas przygotowania urodzin w stylu księżniczki również istnieją szczególne wymagania co do ”menu” królewskiego. Wspaniały tort z różowymi ozdobami i fajerwerkiem, ciasteczka w postaci korony, gwiazdy, różowy zefir, ciasteczka-serduszka, cukierki, kolorowe muffiny z białym kremem, owoce, kanapki, bez wątpienia sprawią przyjemność gościom.

Podczas obchodzenia urodzin w stylu księżniczki zadbaj o koronę dla maleńkiej księżniczki i gości. Wspaniałym strojem dla solenizantki będzie puszysta sukienka z gorsetem i błyszczące buciczki.

I najgłówniejsze w organizacji urodzin w stylu księżniczki – królewskie zabawy. Tańce, wesołe konkursy, skakanie na łóżku, muzyka i karaoke pozostawią po twojej imprezie niesamowite wrażenia.

urodziny dziecka w stylu księżniczki 1 urodziny dziecka w stylu księżniczki 2 urodziny dziecka w stylu księżniczki 3
urodziny dziecka w stylu księżniczki 4 urodziny dziecka w stylu księżniczki 5 urodziny dziecka w stylu księżniczki 6
urodziny dziecka w stylu księżniczki 7 urodziny dziecka w stylu księżniczki 8 urodziny dziecka w stylu księżniczki 9
 
Powiązane artykuły:
Jak tanio i oryginalnie spędzać urodziny?
Chcecie nieodżałowanego święta, jednak budżet na przedsięwzięcie jest bardzo ograniczony? W artykule opowiemy niektóre idee, jak można odznaczyć tę datę wesoło, oryginalnie i niedrogo. Czytamy i bierzemy na notatkę.
Urządzenie pokoju na urodziny – ciekawe pomysły
Stworzyć odświętny humor solenizantowi i gościom w dzień urodzenia pomoże szczególne załatwienie pokoju. Jak i czym można załatwić formalnie pokój na urodziny? O tym opowiemy w naszym nowym artykule.
Urodziny w stylu tęcza – organizuj niezwykłą uroczystość
Jaskrawe kolory tęczy zrobią święto jeszcze bardziej barwnym i pełnym życia i fantastycznie pozytywnego humoru. Jak załatwić formalnie urodziny w barwnym tęczowym stylu? O tym opowiemy w nowym artykule.
Kilka atrakcyjnych pomysłów jak budżetowo spędzać urodziny
Zbliża się bardzo ważna dla was data, jednak środków dla sumiastego festynu nie macie? W artykule podpowiemy niektóre ciekawe idee i kilka atrakcyjnych pomysłów jak budżetowo spędzać urodziny.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty