Urodziny w stylu tęcza – organizuj niezwykłą uroczystość

urodziny w stylu tęcza

"Tęczowe" urodziny – to wspaniały sposób na polepszenie humoru, otrzymanie mnóstwo zadowolenia od wspaniałej, kolorowej atmosfery, jak w ciepłą porę roku, tak i zimną.

Urodziny w stylu tęcza – porady dotyczące urządzenia

Warto podkreślić, że dana stylistyka jest aktualna jak dla dorosłych, tak i dzieci. Zacznij od urządzenia pomieszczenia. Do twojej dyspozycji papierowe pompony, girlandy, papier kolorowy, balony. Musisz łączyć kolory, biorąc pod uwagę kolory tęczowe. Owe połączenia kolorów rozpoczynamy od obrusów na stole i kończymy talerzami, kubkami. Można wykorzystać białe talerze, zdobiąc je niezwykłymi serwetkami i słomkami. Jeśli chodzi o dobór dań to również musisz przestrzegać tematyki tęczowej: warzywa, owoce, desery, zakąski ułożone w postaci tęczy. Galaretka, ciasteczka, tort w kolorach tęczy, dropsy, landrynki – i wspaniały humor jest gwarantowany! W centrum uwagi będzie się znajdować niezwykły, wielopoziomowy, kolorowy tort z kremem.

Urodziny w stylu tęcza – scenariusz

Aby goście maksymalnie zanurzyli się w atmosferę świąteczną, wymyśl dress-code lub daj każdemu z nich różnokolorowe okulary. Dziewczynki mogą założyć wspaniałe kolorowe sukienki, a chłopcy ”tęczowe” muszki (to dotyczy również dorosłych).”Imprezę” dla dorosłych warto uzupełnić koktajlami, kwiatami, konkursami. Również dla dzieci można zaprosić animatora, który będzie robić duże bańki mydlane. Tańce, kolorowanki, konkursy, związane z kolorami tęczowymi. Czemu nie narysować jednorożca na koszulkach? Do takiego typu urodzin pasuje kucyk, tęcza na siodle – ciekawy dodatek. Jeśli chodzi o aqua makijaż to ucieszą się nie tylko dzieci, ale również dorośli.

Również możesz dać gościom zaproszenia mające niezwykły design, kupić album fotograficzny i życzenia z kolorowymi stronami i elementami ozdobnymi. Urządź strefę do zdjęć, w której w postaci tła będzie występować kolorowy plakat, połączenie balonów, taśm kolorowych i pomponów. Również atrybutem do robienia zdjęć może być zwykła rama do obrazów owinięta kolorowym papierem lub tkaniną. Spraw gościom przyjemność dając im maleńkie prezenty w postaci dropsów, cup cake i innych drobiazgów.

urodziny w stylu tęcza załatwienie 1 urodziny w stylu tęcza załatwienie 2 urodziny w stylu tęcza załatwienie 3
urodziny w stylu tęcza załatwienie 4 urodziny w stylu tęcza załatwienie 5 urodziny w stylu tęcza załatwienie 6
urodziny w stylu tęcza załatwienie 7 urodziny w stylu tęcza załatwienie 8 urodziny w stylu tęcza załatwienie 9
 
Powiązane artykuły:
Urodziny w stylu księżniczki – jak organizować imprezę dla dziewczynki?
Każda dziewczynka marzy zostać księżniczką. Czemu nie ucieleśnić marzenia dziecka chociażby na jeden dzień? Jak zorganizować dziecięce urodziny w stylu księżniczki? O tym czytamy dalej w naszym bardzo ciekawym artykule.
Jak tanio i oryginalnie spędzać urodziny?
Chcecie nieodżałowanego święta, jednak budżet na przedsięwzięcie jest bardzo ograniczony? W artykule opowiemy niektóre idee, jak można odznaczyć tę datę wesoło, oryginalnie i niedrogo. Czytamy i bierzemy na notatkę.
Urządzenie pokoju na urodziny – ciekawe pomysły
Stworzyć odświętny humor solenizantowi i gościom w dzień urodzenia pomoże szczególne załatwienie pokoju. Jak i czym można załatwić formalnie pokój na urodziny? O tym opowiemy w naszym nowym artykule.
Kilka atrakcyjnych pomysłów jak budżetowo spędzać urodziny
Zbliża się bardzo ważna dla was data, jednak środków dla sumiastego festynu nie macie? W artykule podpowiemy niektóre ciekawe idee i kilka atrakcyjnych pomysłów jak budżetowo spędzać urodziny.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty