Urologia
Zapalenie pęcherza moczowego – rozpowszechniona choroba, która więcej trwoży kobiety, jednak i mężczyźni mogą ją mieć. Toż powstaje kwestia – czy może kobieta infekować mężczyznę? Odpowiedź znajdziecie w artykule.
Zapalenie pęcherza moczowego towarzyszy dosyć nieprzyjemnymi symptomami - rżnięciami w brzuchu i częstym sikaniem. Wychodząc z tego, kobiecie wątpliwe, czy zachce się intymnej bliskości. Jednak niektóre pary nie widzą w tym przeszkód.
Swędzenie w cewce moczowej – jedno z nieprzyjemnych odczuć. Sprawa nie w tym jak od niego się pozbyć, a w tym, która przyczyna doprowadziła do takiej nieprzyjemności. Jeśli drapie się w kanale, to może być któryś z dziesiątków chorób dróg moczowych.
Po odwiedzaniu toalety jest odczucie, że moczowa bańka zdewastowała się nie do końca? Przez krótki czas powstają ponowne zewy? Nie warto ignorować takich symptomów - one mogą mówić o poważnych problemach.
Dyskomfort, nieprzyjemny zapach, stały lęk emocji - mimowolne wydzielanie moczu już po odwiedzaniu toalety zatruwa życie kobiety. Czy jest sposób rozprawić się z patologią? Czytamy dalej.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty