Usta tej dziewczyny urzekły cały internet i teraz zrozumiesz, dlaczego!

Poznajcie się, ta dziewczyna ma na imię Jazzmina Daniel, ma zaledwie 25 lat, a jej usta już godzinami oglądają i omawiają setki tysięcy internautów!
Jazzmina Daniel

Nie, zagadka tkwi nie w jakimś szczególnym ich kształcie lub tajemniczym uśmiechu, po prostu Jazzmina tworzy na nich takie arcydzieła, które do tej pory widziałeś tylko na ekranie TV lub w galerii!

hepbern

Oto na przykła, postać Audrey Hepburn w "Śniadaniu u Tiffany'ego"!

pani

W rzeczywistości makijażem we wszystkich jego przejawach dziewczyna zafascynowała się jeszcze w 2006 roku, ale stała się znana od niedawna. I niestety do światowej sławy doprowadziły ją bardzo smutne wydarzenia...

niebo

Okazuje się, że ponad 10 lat temu Jazzminie była postawiona straszna diagnoza – guz mózgu, i z powodu poważnego leczenia przez długi czas musiała zostać sama w czterech szpitalnych ścianach. Wtedy zaczęła zajmować się tym, co na jakiś czas przynosiło radość i ukojenie!

kobieta

Przy okazji, czy zauważyłeś, że na ustach Jazzminy przedstawione znane zdjęcie Beyonce, gdzie ona pozuje, będąc w ciąży? Wtedy dziewczyna wykonywała tę pracę ponad 4 godziny i użyła 12 różnych odcieni szminki!

panna

O, a to Rihanna na teledysku "Wild Thoughts"!

W czasie kuracji Jazzmina nie tylko dla zabawy zaczęła ładnie malować usta, a jej nawet udało się ukończyć kilka kursów, ponieważ uważa, że ważną częścią tej pracy jest profesjonalizm i ogromna dbałość o szczegóły!

alicja

Genialna ilustracja "Alicji w Krainie czarów", czyż nie tak?

"Ja często odczuwam niezadowolenie z wyniku, i czasami czuję się jak dobry pomysł topnieje w oczach – mówi wizażystka. – Chyba, te uczucia znane wszystkim artystom. Ale potem biorę się w garść, i doprowadzam pracę do perfekcji".

tytanik

Patrząc na ten Titanic, my jej wierzymy!

joker

Przy okazji, twórczość dziewczyny Internet zaakceptował nie od razu, i na początku często płakała z powodu obraźliwych komentarzy i krytyki. Ale potem zrozumiała dla siebie najważniejsze – należy koncentrować się tylko na dobrym, i wszystko się uda. A oto i Joker w rękawie!

bajka

Prawdziwa świąteczna bajka!

magia

A to po prostu magia i czary!

szczęki

A oto pracując nad rysunkiem na podstawie filmu "Szczęki" Jazzmina przyznała, że jej rozmiar ust był za mały...

noc

A wiesz, ile dziś subskrybentów na stronie w Instagram ma ta wyjątkowa stylistka? Jej już zazdrości wiele światowych gwiazd, i całkiem słusznie, bo tylko w jej twórczości można zobaczyć tyle niezwykłego i pozytywnego jak, na przykład, Elza i Anna na jednym uśmiechu!

uśmiech
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty