Utalentowana mama mistrzowsko przeszywa stare rzeczy, czyniąc z siebie i córek prawdziwe modnisie

Mówi się, że wszystko nowe – to dobrze zapomniane stare, ale bohaterce naszego postu udało się udowodnić odwrotne. Nie uwierzysz, ale każdego dnia w jej ręce trafiają stare, wypaczone i zużyte rzeczy, które ona przeszywa tak, że okazują się lepsze od prac projektantów!

Poznajcie się – ta miniaturowa piękna kobieta nazywa się Sara Tay, jest mamą trójki dzieci, ale od niedawna cała Sieć zna ją jako mistrzynię, która przekształca stare ubrania!

sara tej

"Wyglądaj dobrze, czuj się dobrze, czyń dobro" – właśnie tę frazę Sara wybrała jako motto swojego życia, i nie zamierza schodzić z wyznaczonego szlaku.

rodzina

Od tego czasu, jak urodziła się pierwsza córka, Sara zrozumiała, że budżet rodziny nie jest bezgraniczny, ale "zapiąć pasek mocniej" postanowiła kreatywnie – dostać z szafy wszystko, co nie zakładało się od lat, i było dość potrzepane, i przekształcić w zupełnie nowe stroje!

sukienka

I powiedzmy szczerze – okazało się, że ma talent!

talent

Pierwszy sukces w projektowanie ubrań na zawsze zmienił światopogląd Sary. Okazało się, że z powodu przemijania mody każdego roku Amerykanin średnio wyrzuca do śmieci około 32 kg rzeczy, które być może nawet nie założył ...

denim

A jeśli wziąć pod uwagę, że na przemysł odzieżowy przypada 10% globalnej emisji dwutlenku węgla, i on pozostaje drugim co do wielkości przemysłem, który zanieczyszcza środowisko substancjami szkodliwymi więcej niż ropa naftowa, to jest niewybaczalne!

kratka

Sara codziennie siada do maszyny do szycia, aby udowodnić ludziom – nawet swoim niewielkim wkładem możemy zmienić i poprawić nasz świat. I jak stylowo to robi!

koszulka

Przekształcenie starej sukni ślubnej w nową. Wynik jest oszałamiający!

weselna

Spróbuj, znajdź taki strój w sklepie!

biała

Jeszcze jedna stara bezkształtna koszula? Nadszedł czas, aby zrobić z niej uroczą sukienkę!

suknia

Projektantom nawet się nie śniło!

garnitur

Lepiej nie wymyślisz!

idealnie

Nawet "vintage" może wyglądać bardzo nowocześnie!

stylowo

Pilnie potrzebujemy wykroju!

wesolo

Najlepsze domy mody pozazdroszczą!

groszek

Możesz w to uwierzyć?

styl

Idealnie!

szok

Przy okazji, mamy z całego świata zapisały się na stronę Sary Tay w Instagram, aby każdy dzień obserwować nowości w kolekcji!

ładnie

A nawet więcej – kobieta pilnie musiała otworzyć swój kanał na Youtube, aby ze wszystkimi chcętnymi dzielić się poradami w zakresie technologii i projektowania!

super

To lifehack na milion!

cool

Czyżby to było możliwe?

coolowo

Dziś Sara powraca do życia nie tylko swoje stare rzeczy, a znajduje ubrania do przerobienia w komisach i sklepach taniej odzieży

miło

A wyglądają tak, jakby były kupione w butiku!

paski

Lub w salonie wybitnego projektanta!

buzkowa

A ktoś po prostu wyrzucił tę sukienkę...

czarna

Drugie życie spódnicy!

spódenka

Wykonane z miłością!

praca

Teraz przekonałeś się, że nowe – to dobrze zapomniane stare?

stare

Zręczność rąk i nowy łuk!

talanowita

Przy okazji, Sarah Tay już planuje wypuścić na rynek własną linię ubrań, opierającą się na jej filozofii, pieniądze ze sprzedaży przyznaczy na fundacje pomocy dzieciom.

kwiatki
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty