W jaki sposób schudnąć 10 kilogramów w ciągu tygodnia?

w jaki sposób schudnąć 10 kilogramów w ciągu tygodnia

Czasami kobiety chcą wykonać dosyć ciężkie zadania, wśród nich można wyodrębnić schudnięcie 10 kilogramów w ciągu tygodnia. Waga jest dosyć duża, jednak okres jest dosyć maleńki, jednak istnieje kilka sposób, które dają możliwość osiągnąć pożądanych wyników. Od razu warto powiedzieć, że wynik, który wskaże wyniki wagi od początku odchudzania, zależy od początkowych wskaźników, czyli jeśli osoba waży 65 kg, to pozbyć się 10 kg bez szkody dla zdrowia jej się nie uda.

W jaki sposób schudnąć 10 kg w ciągu tygodnia?

Po pierwsze, co należy zrobić – to wybrać dietę. W dniu dzisiejszym istnieje ogromna ilość metodyk, które dają możliwość osiągnąć ogromną ilość wyników. Jest to związane z indywidualną szczególnością organizmu. Zadając pytanie na temat tego, w jaki sposób szybko schudnąć 10 kg, proponujemy zapoznać się z najbardziej rozpowszechnionymi i skutecznymi sposobami na podstawie opinii dietetyków.

Dieta białkowa. Jeśli przestrzegać danej diety, należy zmniejszyć spożywanie tłuszczów. Dzięki temu szybko pozbywasz się nadmiernej ilości wody i zaczynają się spalać tłuszcze. W ciągu tygodnia należy zjadać 30 deko owoców morza, 20 deko chudego twarogu i kurzego filetu, 10 deko wołowiny i 5 białek. Produkty należy zapiekać, gotować albo gotować na parze. W pierwszej połowie dnia można spożywać skomplikowane węglowodany, cytrusy i kilka niesłodkich jabłek. W drugiej połowie dnia do produktów białkowych można dodawać jedno warzywo, które nie zawiera skrobi. Aby podtrzymywać normalne funkcje organizmu należy spożywać bardzo małą ilość tłuszczy – 2 łyżki stołowe.

Dieta kefirowa. Istnieje kilka wariantów takiej metody schudnięcia, proponujemy wariant napoju, który jest uzupełniany niedużą ilością pokarmu białkowego i węglowodanowego. Aby nie odczuwać głodu i zachowywać metabolizm, zalecamy spożywać pokarm w równe odcinki czasowe. Ostatnie spożywanie pokarmu powinno się odbywać 2 godziny przed snem. Dobowa norma kefiru wynosi 0,5 l, a również należy go uzupełnić 40 deko produktu, który jest dozwolony. Dieta kefirowa, aby schudnąć 10 kg powinna wyglądać w następujący sposób:

 • dzień Nr 1 – kefir 1% i pieczone ziemniaki;
 • dzień Nr 2 – 1% kefir i chudy twaróg;
 • dzień Nr 3 – 1% kefir i niesłodkie owoce;
 • dzień Nr 4 – 1% kefir i gotowany filet;
 • dzień Nr 5 – 1% kefir i niesłodkie owoce;
 • dzień Nr 6 – 1.5 gr czystej niegazowanej wody;
 • dzień Nr 7 – 1% kefir i niesłodkie owoce.

Oprócz tego można pić tylko wodę i zieloną herbatę.

Dieta gryczana. Jeszcze jedna popularna metoda odchudzania się, która jest dosyć sytną. Kasza gryczana – z niskim indeksem glikemicznym, który idealnie pasuje do diety. Główne zasady diety gryczanej, aby schudnąć w ciągu 10 dni:

 1. Codzienne menu łączy w sobie nieograniczoną ilość kaszy gryczanej i 1,5% kefiru, kawę i herbatę bez cukru.
 2. Przed każdym spożyciem pokarmu należy wypijać 1 szklankę wody, co da możliwość zmniejszać ilość dawki.
 3. Kaszę najlepiej gotować w taki sposób, aby zaparzyć ją na noc. Nie można wykorzystywać sól i inne dodatki.
 4. Nie można spożywać kaszę gryczaną po godzinie 18, jeśli odczuwasz głód najlepiej wypić kefir.

Aby pozbyć się 10 kg w ciągu tygodnia najlepiej zmienić odżywianie, jednak również należy uprawiać sport. Najlepiej udać się do obciążenia typu cardio, które spala tłuszcze. W tym celu wybierają jazdę rowerem, bieganie, pływanie, etc. Oprócz tego dodatkowo można wykorzystywać różne zabiegi kosmetyczne, na przykład masaże i owijanie ciała. Istnieje wiele przepisów na domowe stosowanie.

 
Powiązane artykuły:
Dieta owocowa – minus 10 kilogramów
Owocowa dieta - idealny wariant dla ludzi, którzy lubią słodkie. Z jej pomocą można pozbyć się kilku kilogramów i polepszyć stan zdrowia. O niektórych wariantach owocowej diety opowiada się w tym artykule.
Jak schudnąć w ciągu trzech dni?
Żeby pozbyć kilku zbędnych kilogramów, nie należy spędzać dużo czasu. W tym artykule potraficie znaleźć informację, która dotyka tego, jak można schudnąć za 3 dni i ile kilogramów można utracić.
Jak szybko schudnąć 5 kilogramów?
Szybko schudnąć 5 kg można, lecz zrobić to potrafi nie każdy, jest duże ryzyko powstania nieprzyjemnych skutków. Lepiej zrzucać wagę stopniowo, posilając się racjonalnie i zrównoważono. Bardzo ważne zwiększyć ruchową aktywność.
Dieta jabłkowa na 3 dni – jak stosować?
Na dziś jest znanych dużo różnych diet, co pozwala sprawić się z parą zbędnych kilogramów. W tym artykule potraficie znaleźć informację, która dotyka korzyści i głównych zasad jabłkowej diety na 3 dni.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty