Welon panny młodej

welon panny młodej

Harmonijny i kobiecy wygląd narzeczonej niemożliwie stworzyć bez poprawnie dobranych ślubnych akcesoriów. Przewodzące pozycje w spisie obowiązkowych ozdób zajmuj, zazwyczaj welon. W dawne czasy on symbolizował posłuszeństwo i wierność przyszłej żony, a dziś niesie po prostu estetyczną funkcję. Właśnie dlatego designerzy nie obchodzą stroną tego atrybutu i proponują nieprawdopodobnie piękne obrazy. Rozpatrzymy kilka trendów tego roku.

Rodzaje welonu dla panny młodej

  1. Welon hiszpański. Ten model stał się najpopularniejszym na wybiegach tego roku. Obraz narzeczonej z długim welonem, ozdobionym po krajach koronką i haftem, robi was wyrafinowaną i wytworną panną, pięknie obramowuje twarz i spada w dół, niby przedłuża waszą suknię ślubną.
  2. Welon z wiankiem dla narzeczonej. Główną tendencją jest pojednanie welonu i kwiatowego wianka. Taki wariant zrobi wasz obraz gustownym i romantycznym. Designerzy ozdabiają kwiaty na głowie koralikami, krysztalikami i nawet kosztownymi kamieniami.
  3. Nietrywialne formy. Tu już na pewno jest miejsce waszej wyobraźni, przecież tradycyjny welon już dawno nie jest ciekawy. Zrobić wasz ślubny look oryginalnym pomoże objętościowy welon pod postacią kokardy albo welon-opaska, welon-czepek, ślubny wianek, beret, vintagowa opaska, diadem – wybierajcie na swój smak!
  4. Malutki welon dla narzeczonej. Jeśli uwielbiacie akuratność i nie lubicie zbędnej patetyczności, to właśnie ten model podkreśli waszą cienką, romantyczną i duchową naturę. Główny plus takiego welonu – to jest wygoda. Potraficie spokojnie rozkoszować się sesją zdjęciową, a wiatr wam nie zaszkodzi.

Modne fryzury dla narzeczonej z welonem

  1. "Papierki" we włosach. Dość śmiałą i w tym czasie stylową, designerską decyzją stało się użycie papierowych origami, jako ozdobę dla włosów. To mogą być i kwiatowe wianki, i motyle, i ptaszki, a nawet girlandy LED. Wygląda to bardzo imponująco i oryginalnie.
  2. Gładki pęczek. Jeśli lubicie prostotę i elegancję, to ta fryzura jednoznacznie wam podejdzie. Niski pęczek będzie doskonale wyglądał z puszystym, czy skomplikowanym wzorem sukni ślubnej. Klasyka zawsze jest w modzie!
  3. Warkocze. Jeśli jesteście posiadaczką niezbyt puszystych włosów, to można tkać warkocze! W trendzie są dowolne odmiany tej fryzury: szerokie, z ozdobami, wokół głowy, które spadają do dołu, cienki, niedbały, z połowy włosów i wiele innych.

Nie zważając na decyzje designerów, przy wyborze pełnowartościowego ślubnego obrazu (sukni, welonu, fryzury, ozdób) polegajcie się tylko na swój smak i swój humor, tylko w tym wypadku będziecie czuć się komfortowo i pewnie, a tym samym staniecie się najpiękniejszą panną młodą!

rodzaje welonu dla panny młodej 1 rodzaje welonu dla panny młodej 2 rodzaje welonu dla panny młodej 3
rodzaje welonu dla panny młodej 4 rodzaje welonu dla panny młodej 5 rodzaje welonu dla panny młodej 6
rodzaje welonu dla panny młodej 7 rodzaje welonu dla panny młodej 8 rodzaje welonu dla panny młodej 9
 
Powiązane artykuły:
Okrycia jesienne na sukienkę ślubną. Czyli jak się ubrać na wesele jesienią?
Wiele z par preferują organizować poślubną ceremonię na jesieni. To bezgraniczne możliwości organizacji dekorowania. Jednak należy pamiętać, że narzeczona musi jak należy ocieplić się.
Płaszcz ślubny – zimowe okrycia ślubne
Dzień wesela – to przepiękne święto, na którym dowolna narzeczona powinna być nieprześcigniona. Poprawnie dobrany płaszcz ślubny pomoże nadać obrazowi elegancję. Przecież tylko wtedy narzeczona potrafi poczuwać się komfortowo i swobodnie.
Welon ślubny – czyli czym się kierować w wyborze welonu ślubnego?
Strój dla ślubu powinien być do miary srogi i zamknięty. A podczas samego obrządku narzeczona musi pokryć swoją głowę welonem, co jest proste i praktycznie, piękne i uroczyste.
Pudełko na obrączki ślubne – oryginalne dodatki na wesele
Zdawałoby się, iż po co użyczać czas wyborowi takiej drobnostki jak pudełko na obrączki na wesele? Zwyczajnie, jeśli w planach tylko rozpisać się bez uroczystości, to można i nie sprawiać się kłopotem.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty