Wesele w kolorze fuksja – niepowtarzalność i indywidualność

wesele w kolorze fuksja

Już w ciągu kilku lat kolor fuksja jest bardzo popularny, przy czym nie tylko w dekorowaniu. Owy kolor do urządzenia wesela wybierają jaskrawe pary, które chcą aby ich ślub goście zapamiętali na długo. Podczas urządzenia wesela w kolorze fuksja używa się różnych odcieni owego koloru, co daje możliwość otrzymać niepowtarzalny wynik. Oprócz tego, dodatkowo można używać wspaniałych połączeń kolorów, na przykład klasycznym uważa się połączenie fuksji, czarnego i białego. Jeszcze można go łączyć z granatowym i jaskrawo-pomarańczowym kolorami.

Wesele w kolorze fuksja

Na początku o najważniejszym – stroje panny młodej i pana młodego:

  1. Białą suknię można uzupełnić butami i paskiem w kolorze fuksja.
  2. Dla pana młodego można dobrać odpowiednią koszulę, krawat i jasna rzecz butonierkę.
  3. Druhny panny młodej mogą wybrać sukienki w kolorze kremowym, różowym, bakłażanowym lub śliwkowym.
  4. Następnie przechodzimy do dekorowania wesela w kolorze fuksja, w którym należy nie przesadzić. Salę można udekorować wstążkami i tkaninami w odpowiednim kolorze, a również kwiatami: różami, tulipanami, storczykami, piwoniami, kwiatami polowymi. Akcentem będą jagody w różowym kolorze.
  5. Należy używać koloru fuksja we wszystkich szczegółach wesela: zaproszeniach, bombonierkach, do których można włożyć słodycze, aromatyczne kosmetyki w różowych odcieniach.
  6. Do dekorowania stołów używa się świec i delikatnych kompozycji kwiatowych.
  7. Nie można zapominać o zaproszeniach na ślub, w których należy wykorzystać kolor fuksja. Najlepiej używać połączeń kolorów albo po prostu użyć szczegółów dekoru w kolorze fuksja, na przykład może to być wstążka, storczyki, etc.
  8. Na szczególną uwagę zasługuje tort, który obowiązkowo powinien być w kolorze wesela. Jeśli chcesz organizować fourchette, to również wykorzystaj słodycze w kolorze fuksja.
wesele fuksja 1 wesele fuksja 2 wesele fuksja 3
wesele fuksja 4 wesele fuksja 5 wesele fuksja 6
wesele fuksja 7 wesele fuksja 8 wesele fuksja 9
 
Powiązane artykuły:
Wesele w kolorze bordowym – elegancja i szlachetność
Chcecie otrzymać srogą i zbytkowną uroczystość, wtedy wybierajcie dla swojego wesela w jakości głównego koloru dla załatwienia bordowy. W tym artykule potraficie znaleźć opis niuansów w załatwieniu, żeby zachować koncepcję.
Wesele w kolorze marsala – głęboki i delikatny dekor
Dziś bardzo modnie organizować wesela w różnych stylach i barwnych decyzjach. Ten artykuł opowie o weselu w kolorze marsala, które jest ślubnym trendem tego sezonu.
Rustykalny styl wesela – piękna i prosta uroczystość
Rustykalny styl wesela jest najbardziej popularny latem, ponieważ jego załatwienie ma na myśli obecność letnich kolorów i organizuje się najczęściej na przyrodzie. Ten artykuł opowie o załatwieniu wesela w stylu rustyk.
Wesele w stylu pirackim – oryginalny pomysł świętowania
Dziś w trendzie organizacja wesela w jakimkolwiek ciekawym, oryginalnym stylu z tym, żeby uroczystość nie była podobną do klasycznych wesel, które mało czym różnią się jeden od drugiego. Ten artykuł opowie o organizacji wesela w pirackim stylu.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty