Wesele w kolorze marsala – głęboki i delikatny dekor

wesele w kolorze marsala

Każda narzeczona chce, aby jej wesele było idealne i zapamiętało się na długo nie tylko jej, ale i wszystkim obecnym. Żeby zrobić długo oczekiwaną uroczystość niezapomnianą, radzimy zatrzymać swój wybór na weselu w stylu marsala. Przecież styliści mówią, że w 2015 roku w modzie właśnie takie wesela, jednak wiele narzeczonych nawet nie wiedzą, jaki to jest kolor. Rozpoczniemy z tego, że marsala – to rodzaj czerwonego sycylijskiego wina, toż i odcień odpowiednio jest "winny", jest czerwonobrązowy, nawiasem mówiąc, on ogółem na kilka tonów różni się od koloru burgund, który dawno stał się ślubną klasyką.

Wesele w kolorze marsala

"Winny" kolor świetnie podejdzie dla makijażu narzeczonej, dla sukni świadkowym, dla manicure, i na ogół dla dekoracji. Marsala pięknie łączy się z wieloma kolorami, on będzie nadawał nasycenie i w ten samy czas nie będzie "krajać" oko.

Więc dla sukni narzeczonej ten kolor może być główny, a może być i w jakości akcentu niektórych detali, na przykład paska, rękawiczek, różnych wstawek, falban, haftów, itp.

Strój narzeczonego również może być w kolorze marsala, albo w tym odcieniu można wybrać krawat, obuwie, kamizelkę albo nawet spinki, głównie żeby strój mężczyzny połączył się i pasował do obrazu narzeczonej. Również kolor marsala będzie doskonale wyglądać i w odzieży świadków. To mogą być opaski, kolczyki, naszyjniki u kobiet i krawaty, paski, itp. u mężczyzn.

Nie warto zapominać i o bukiecie narzeczonej. Róże lub tulipany koloru marsala będą doskonałym wariantem, również można ubrać bukiet taśmami lub koralikami tego odcienia.

Ozdobienie wesela w kolorze marsala przypuszcza użycie tego odcieniu i w ozdobieniu miejsca, gdzie będzie odbywać się sama uroczystość. Obrusy, świece, serwetki, bukiety i dużo wszystkiego innego można wybrać właśnie koloru marsala, na ich tle doskonale będzie wyglądać naczynia białego lub kremowego koloru.

Najważniejszą potrawę ślubnej uroczystości – tort, który też można ubrać słodkimi "detalami" koloru marsala, to mogą być jagody, karmel, krem i tak dalej.

Więc, jeśli zatrzymaliście swój wybór na weselu koloru marsala, to pamiętacie:

  1. Trzeba dotrzymywać się miary i nie "przesadzić" z takim skomplikowanym odcieniem.
  2. Należy pamiętać, że kolor marsala pięknie łączy się ze spokojnymi odcieniami, na przykład z białym, beżowym, piaskowym, kremowym, itp.
  3. Jeśli chcecie, żeby wasze wesele było pyszne i bogate, to wykorzystajcie połączenie koloru marsala ze złotymi lub perłowymi odcieniami.
wesele marsala 1 wesele marsala 2 wesele marsala 3
wesele marsala 4 wesele marsala 5 wesele marsala 6
wesele marsala 7 wesele marsala 8 wesele marsala 9
 
Powiązane artykuły:
Rustykalny styl wesela – piękna i prosta uroczystość
Rustykalny styl wesela jest najbardziej popularny latem, ponieważ jego załatwienie ma na myśli obecność letnich kolorów i organizuje się najczęściej na przyrodzie. Ten artykuł opowie o załatwieniu wesela w stylu rustyk.
Wesele w stylu pirackim – oryginalny pomysł świętowania
Dziś w trendzie organizacja wesela w jakimkolwiek ciekawym, oryginalnym stylu z tym, żeby uroczystość nie była podobną do klasycznych wesel, które mało czym różnią się jeden od drugiego. Ten artykuł opowie o organizacji wesela w pirackim stylu.
Wesele w kolorze bordowym – elegancja i szlachetność
Chcecie otrzymać srogą i zbytkowną uroczystość, wtedy wybierajcie dla swojego wesela w jakości głównego koloru dla załatwienia bordowy. W tym artykule potraficie znaleźć opis niuansów w załatwieniu, żeby zachować koncepcję.
Wesele w kolorze fuksja – niepowtarzalność i indywidualność
Dziś bardzo modnie wybierać dla załatwienia wesela jakiś jeden kolor, co pozwala otrzymać jaskrawą i oryginalną uroczystość. W tym artykule potraficie znaleźć informację, która dotyka wesela w kolorze fuksja.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty