Wesele w stylu francuskim – jak organizować wesele francuskie?

wesele w stylu francuskim

Coraz rzadziej pary zatrzymują się na wariancie wesela klasycznego, gdy dobierają odpowiedni kierunek tematyczny. Ponieważ Paryż jest najbardziej romantycznym miastem, właśnie dlatego francuski temat cieszy się ogromną popularnością wśród par młodych.

Wesele w stylu francuskim w szczegółach

Aby organizować imprezę weselną, nieobowiązkowo zatrudniać fachowców, ponieważ wszystko można zrobić własnymi rękami, najgłówniejsze wszystko dokładnie przemyśleć. Podstawowe szczególności wesela francuskiego:

  1. Wybrany temat powinien być widoczny w strojach panny młodej i pana młodego. Dla niej będzie odpowiednią suknia z koronką, przy czym jak puszysta, tak i obcisła z odkrytymi ramionami. Suknia powinna być elegancką, ale nie wyzywającą. Makijaż – maksymalnie naturalnym, jednak oczy powinny być podkreślone. Jeszcze jeden istotny szczegół – wiązanka, która powinna być niedużą i niezbyt jaskrawą. Panu młodemu najlepiej dobrać garnitur w stylu klasycznym.
  2. Zaproszenia na wesela w stylu francuskim powinny nawiązywać do tematu. Dlatego można dobrać zaproszenia z widokami Paryża albo po prostu umocować maleńką wieżę Eiffla. Wszystko powinno wyglądać elegancko i delikatnie.
  3. Przeprowadzać imprezę można jak w restauracji, tak i na łonie przyrody. Do oprawy wesela w stylu francuskim należy wykorzystywać kolory pastelowe, na przykład delikatny brzoskwiniowy, żółty, zielony, różowy, fioletowy. Do zdobienia będą odpowiednimi kwiaty, nieduże figurki wieży Eiffla, płatki róż, wstążki, etc.
  4. Wesele w stylu francuskim przewiduje i odpowiednie menu. Częstujcie swoich gości serami francuskimi, ślimakami, różnymi rodzajami kanapeczek, eklerkami i innymi deserami. Ogromne znaczenie posiada karta win i jasna rzecz tort, który powinien odpowiadać tematowi.

Każdemu gościu należy obowiązkowo przygotować nieduży prezent – na przykład bombonierkę, malutką wieżę lub słodycze francuskie.

wesele w stylu francuskim w szczegółach 1 wesele w stylu francuskim w szczegółach 2 wesele w stylu francuskim w szczegółach 3
wesele w stylu francuskim w szczegółach 4 wesele w stylu francuskim w szczegółach 5 wesele w stylu francuskim w szczegółach 6
wesele w stylu francuskim w szczegółach 7 wesele w stylu francuskim w szczegółach 8 wesele w stylu francuskim w szczegółach 9
 
Powiązane artykuły:
Wesele w czerwonym kolorze – urządzenie i szczegóły
Każda para pragnie zrobić swoje wesele idealnym, toż ważne przemyśliwać każdy detal. Wiele osób stopują swój wybór na jakimś kolorze w załatwieniu. W tym artykule dowiadujecie się o czerwonym weselu.
Wesele w kolorze fuksja – niepowtarzalność i indywidualność
Dziś bardzo modnie wybierać dla załatwienia wesela jakiś jeden kolor, co pozwala otrzymać jaskrawą i oryginalną uroczystość. W tym artykule potraficie znaleźć informację, która dotyka wesela w kolorze fuksja.
Wesele w kolorze bordowym – elegancja i szlachetność
Chcecie otrzymać srogą i zbytkowną uroczystość, wtedy wybierajcie dla swojego wesela w jakości głównego koloru dla załatwienia bordowy. W tym artykule potraficie znaleźć opis niuansów w załatwieniu, żeby zachować koncepcję.
Wesele w kolorze marsala – głęboki i delikatny dekor
Dziś bardzo modnie organizować wesela w różnych stylach i barwnych decyzjach. Ten artykuł opowie o weselu w kolorze marsala, które jest ślubnym trendem tego sezonu.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty