Wesele w stylu morskim – urządzenie i atrakcyjne pomysły

wesele w stylu morskim

Wiele ludzi kojarzy morze wyłącznie z wydarzeniami romantycznymi, wiele par właśnie nad morzem spotkali jeden drugiego. Morski temat wesela zostaje aktualnym już w ciągu wielu lat. Owy wariant będzie odpowiednim dla wszystkich, niezależnie od tego, gdzie znajduje się morze, sezonu i miejsca przeprowadzenia. Najważniejsze prawidłowo dobrać ozdobienie i wtedy można się zanurzyć w atmosferę morską nawet w zwykłej stołówce.

Pomysły na morskie wesele

Należy rozpocząć od wizerunku panny młodej i pana młodego. Można zatrzymać swoją uwagę na klasyce, po prostu dodając drobne akcesoria: niebieski krawat i chusteczka w kieszeni pana młodego, dla panny młodej można wykorzystać morskie ozdoby dla fryzury w niebieskim kolorze i oryginalną wiązankę. Do ładnych zdjęć można ubrać pana młodego w koszulkę marynarską, etc.

Co jest potrzebne do urządzenia wesela w stylu morskim?

  1. Zaczniemy od zaproszeń. Można je zrobić w postaci żaglowca albo wykorzystać muszlę z karteczkami. Wspaniały pomysł – zaproszenia w butelkach. Jeśli chodzi o tekst, to można napisać coś tajemniczego albo narysować szczegółową mapę skarbów.
  2. Do zdobienia pomieszczenia należy wykorzystać tkaniny w niebieskich odcieniach, a również biały kolor i żółty. Będzie odpowiednią również siatka. Wesele w stylu morskim nie można sobie wyobrazić bez odpowiednich akcesoriów: koła ratunkowe, skrzynie ze skarbami, muszle, gwiazdy morskie, kotwica, etc. Można wykorzystać ozdobienie balonami, ponieważ dziś z nich można zrobić różnorodne figury, w tym również morskie.
  3. Ponieważ stół pary młodej jest najgłówniejszy, należy zwrócić szczególną uwagę na jego ozdobienie. Aby dodać nieco romantyki, można wykorzystać szerokie kielichy ze świecami i piaskiem. Wspaniałe uzupełnienie – duże muszle i gwiazdy morskie, a również duże kamienie morskie.
  4. Jeszcze jeden aspekt wesela morskiego – urządzenie tortu. Dziś za pomocą mastyki można zrobić deser o dowolnej formie, na przykład w postaci statku, a można po prostu tort wielowarstwowy zdobić różnymi morskimi atrybutami, które można zjeść. Najgłówniejsze w tym pytaniu – fantazja.
  5. Jeśli chodzi o urządzenie wesela w stylu morskim, to najgłówniejsze nie przesadzić, ponieważ wszystko będzie wyglądać nieładnie i arogancko.
morska tematyka wesela 1 morska tematyka wesela 2 morska tematyka wesela 3
morska tematyka wesela 4 morska tematyka wesela 5 morska tematyka wesela 6
morska tematyka wesela 7 morska tematyka wesela 8 morska tematyka wesela 9
 
Powiązane artykuły:
Wesele w stylu francuskim – jak organizować wesele francuskie?
Dziś bardzo modnie organizować tematyczne wesela i jedno z najpopularniejszych jest wesele we francuskim stylu. Ten artykuł opowie o tym, jak załatwić formalnie takie wesele.
Wesele w czerwonym kolorze – urządzenie i szczegóły
Każda para pragnie zrobić swoje wesele idealnym, toż ważne przemyśliwać każdy detal. Wiele osób stopują swój wybór na jakimś kolorze w załatwieniu. W tym artykule dowiadujecie się o czerwonym weselu.
Wesele w kolorze fuksja – niepowtarzalność i indywidualność
Dziś bardzo modnie wybierać dla załatwienia wesela jakiś jeden kolor, co pozwala otrzymać jaskrawą i oryginalną uroczystość. W tym artykule potraficie znaleźć informację, która dotyka wesela w kolorze fuksja.
Wesele w kolorze bordowym – elegancja i szlachetność
Chcecie otrzymać srogą i zbytkowną uroczystość, wtedy wybierajcie dla swojego wesela w jakości głównego koloru dla załatwienia bordowy. W tym artykule potraficie znaleźć opis niuansów w załatwieniu, żeby zachować koncepcję.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty