Wesele w stylu pirackim – oryginalny pomysł świętowania

wesele w stylu pirackim

Już od dawna świętowanie zwykłego wesela w urzędzie stanu cywilnego i w restauracji uważa się śladem przeszłości. Wiele nowożeńców, żeby zrobić ten dzień najbardziej pamiętnym w swoim życiu, wymyślają mnóstwo wariantów wykonania, jednym z których jest wesele w stylu pirackim. Na takiej imprezie nikt nie będzie się nudzić, przecież jaskrawe wrażenia, stała bezgraniczna radość i bezgraniczna rozpaczliwość wam są zabezpieczone.

Wesele w stylu piratów przewiduje obowiązkowe przygotowanie miejsca przeprowadzenia. Żeby podarować gościom niezapomniane wrażenia, najlepiej wynająć piracki statek. Dla małej liczby gości będzie dość niewielkiej łódki, odpowiednio urządzonej. Najważniejsze, żeby wszyscy odczuli smak morza, pokołysali się na falach i poczuli się częścią prawdziwego groźnego pirackiego gangu.

Ozdobienie wesela w stylu pirackim

Jeśli nie macie możliwości wypożyczenia statku, wtedy trzeba wynająć salę bankietową i ubrać tam wszystko odpowiednio. Zaproszonym gościom również trzeba dać wskazówkę, że ich czeka dużo niespodzianek. To można zrobić, wysławszy oryginalne zaproszenia ślubne w stylu pirackim. Je można zrobić w formie starego zwoju i umieścić do przejrzystej butelki.

Często, gdy dochodzi do takiej sytuacji, wiele osób przygotowują wesele w stylu Piratów z Karaibów. Ono wygląda stylowo i nowocześnie. Co do obrazów, teraz jest mnóstwo kostiumów głównych bohaterów właśnie z tego filmu. I u was nie będzie trudnego pytania o tym, co założyć na wesele w stylu pirackim. Narzeczonemu podejdzie żakiet klasycznego kroju czarnego lub złocistego koloru, a na głowę jest obowiązkowa specjalna czapka lub chustka. Narzeczona może wyglądać jak dziewczyna porwana przez piratów, do tego podejdzie klasyczna biała suknia lub być jedną z nich – rozbójniczką w skórzanej spódnicy i podkoszulku w paski. Nie zapominajcie uzupełnić obraz odpowiednimi akcesoriami.

wesele w stylu piratów 1 wesele w stylu piratów 2 wesele w stylu piratów 3
wesele w stylu piratów 4 wesele w stylu piratów 5 wesele w stylu piratów 6
wesele w stylu piratów 7 wesele w stylu piratów 8 wesele w stylu piratów 9
 
Powiązane artykuły:
Rustykalny styl wesela – piękna i prosta uroczystość
Rustykalny styl wesela jest najbardziej popularny latem, ponieważ jego załatwienie ma na myśli obecność letnich kolorów i organizuje się najczęściej na przyrodzie. Ten artykuł opowie o załatwieniu wesela w stylu rustyk.
Wesele w kolorze marsala – głęboki i delikatny dekor
Dziś bardzo modnie organizować wesela w różnych stylach i barwnych decyzjach. Ten artykuł opowie o weselu w kolorze marsala, które jest ślubnym trendem tego sezonu.
Wesele w kolorze bordowym – elegancja i szlachetność
Chcecie otrzymać srogą i zbytkowną uroczystość, wtedy wybierajcie dla swojego wesela w jakości głównego koloru dla załatwienia bordowy. W tym artykule potraficie znaleźć opis niuansów w załatwieniu, żeby zachować koncepcję.
Wesele w kolorze fuksja – niepowtarzalność i indywidualność
Dziś bardzo modnie wybierać dla załatwienia wesela jakiś jeden kolor, co pozwala otrzymać jaskrawą i oryginalną uroczystość. W tym artykule potraficie znaleźć informację, która dotyka wesela w kolorze fuksja.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty