Wesele w stylu weneckim – elegancja karnawału

wesele w stylu weneckim

Wenecja słusznie jest uważana za jedno z najbardziej romantycznych miejsc na świecie. Wąskie wodne kanały, otoczone oszałamiającej piękności zabytkami średniowiecznej architektury, uwielbianymi wieloma parami, ale nie każdy może pozwolić sobie uczcić najważniejsze wydarzenie w swoim życiu właśnie w Wenecji. Wyjście z tej sytuacji jest – wesele w stylu weneckim. Taki zachód pogrąży was i waszych gości do świata włoskiego luksusu, stworzy atmosferę wesołości i radości. Zróbcie prawdziwy karnawał na weselu!

Wesele w stylu weneckiego karnawału

Zajmując się organizacją trzeba przemyśleć szereg kwestii, zaczynając od zaproszeń i zakończając miejscem przeprowadzenia. Zaproszenia na uroczystość można zrobić w formie pocztówki z obrazem wszystkimi ulubionej Wenecji, ale tak, żeby ludzie zrozumieli, że to karnawał, lepiej wyrobić ich w formie masek karnawałowych, ozdobionych nićmi, kamieniami, przeróżnymi ozdobami.

Na weneckim weselu obrazy również powinny być odpowiednio ozdobione. Narzeczonej warto dobrać suknię kroju A, maksymalnie podobną do tych, które było przyjęto nosić jeszcze w 18 wieku. Narzeczonemu można ubrać się do jaskrawego smokingu, czy fraka białego koloru. Na weneckie wesele-karnawał para może wziąć do wypożyczenia karnawałowe kostiumy. Zalecamy uprzedzić gości o stylu uroczystości, żeby oni również postarali się dotrzymać poprawnego dress codu. Doskonale uzupełni dowolny obraz maska. Dziewczyny mogą założyć pyszne suknie z gorsetami. Dla dotrzymania poprawnego dress codu mężczyznom wystarczy założyć na szyję jaskrawe chusty, a na talię zawiązać szeroki pasek.

Wesele w stylu karnawału

Również warto zadbać o wystrój sali bankietowej. Dobrze, jeśli w jadłospisie będą obecne potrawy włoskiej kuchni, a w dekorowaniu – różne dopełnienia pod postacią masek, piór i innych elementów, które mówią o tym, że to jest wesele w stylu "Wenecja".

wesele w stylu Wenecja 1 wesele w stylu Wenecja 2 wesele w stylu Wenecja 3
wesele w stylu Wenecja 4 wesele w stylu Wenecja 5 wesele w stylu Wenecja 6
wesele w stylu Wenecja 7 wesele w stylu Wenecja 8 wesele w stylu Wenecja 9
 
Powiązane artykuły:
Wesele w stylu morskim – urządzenie i atrakcyjne pomysły
Dziś już nikogo nie zdziwisz klasycznym wariantem wesela, toż wiele par oddają przewagę tematycznej uroczystości. Ten artykuł opowie o załatwieniu wesela w morskim stylu.
Wesele w stylu francuskim – jak organizować wesele francuskie?
Dziś bardzo modnie organizować tematyczne wesela i jedno z najpopularniejszych jest wesele we francuskim stylu. Ten artykuł opowie o tym, jak załatwić formalnie takie wesele.
Wesele w czerwonym kolorze – urządzenie i szczegóły
Każda para pragnie zrobić swoje wesele idealnym, toż ważne przemyśliwać każdy detal. Wiele osób stopują swój wybór na jakimś kolorze w załatwieniu. W tym artykule dowiadujecie się o czerwonym weselu.
Wesele w kolorze fuksja – niepowtarzalność i indywidualność
Dziś bardzo modnie wybierać dla załatwienia wesela jakiś jeden kolor, co pozwala otrzymać jaskrawą i oryginalną uroczystość. W tym artykule potraficie znaleźć informację, która dotyka wesela w kolorze fuksja.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty