Widząc na USG niezwykłe kontury, lekarze obiecali rodzicom niespodziankę!

Za każdym razem, kiedy rodzice w oczekiwaniu na swoje pierworodne dziecko przychodzą na badanie ultrasonograficzne, mają nadzieję usłyszeć najważniejsze słowa – płód rozwija się prawidłowo i żadnych nieprawidłowości nie ma, ale...

Gdy 28-letnia Natasha Gent w 20 tygodniu ciąży przyszła na zwykłe badanie, podczas USG lekarz powiedział jej, że nad głową dziecka widzi coś niezwykłego i przygotował rodziców do ewentualnej niespodzianki!

USG

Jak się okazało, obwód głowy dziewczynki na ekranie był szerszy od zwykłego i miejscami były wyraźnie widoczne kosmyki włosów. Ale kiedy mała Holly przyszła na świat, jej mama, tata i personel medyczny byli totalnie zaszokowani.

dziecko

"Podczas oględzin powiedziano nam, że córka łysa na pewno nie będzie, i byliśmy gotowi zobaczyć włoski – mówi Natasha Gent, ale tego, jak wszystko wygląda w rzeczywistości, na pewno się nie spodziewaliśmy. Obok z innymi dziećmi w klinice wyglądała bardzo dziwnie, jak lalka..."

holli

Dziś Holly już ma 4 miesiące, a jej puszyste włosy stały się 4 razy gęstsze i dłuższe!

I najtrudniejsze dla rodziców – to nie pielęgnacja, kąpiel, czy czesanie gęstej czupryny, a po prostu wyjście z Holly do supermarketu. Okazuje się, że gdy przechodnie widzą dziewczynę, oni bez skrępowania sięgają po komórkę, przepychają się, żeby podejść bliżej i zobaczyć, i nieskończenie mówią mamie komplementy.

włosy

Nie uwierzysz, ale wygląda na to, że dziecko czuje swoją wyjątkowość, zawsze przyjaźnie uśmiecha się do ludzi, a w domu wymaga jeszcze większej opieki nad swoją fryzurą.

dzieciak

Holly lubi, gdy po kąpieli mama lub tata biorą suszarkę do włosów i suszą jej włosy strumieniem powietrza w górę, po czym jej puszyste włosy długo wszystkich cieszą.

fryzjura

Ale tak naprawdę, niespodzianką dla rodziców, stały się nie gęste włosy dziewczynki, a jej pojawienie się na świat. Okazuje się, że u męża Natashy – Ashley Genta jeszcze 15 lat temu był zdiagnozowany rak jąder i po uzdrowieniu lekarze go ostrzegali, że dzieci najprawdopodobniej nie będzie miał.

wanna

Dzisiaj tata Holly nie może pogodzić się tylko z jednym – że córeczka niedługo będzie musiała iść na pierwsze strzyżenie:

"Jak dorośnie, to pozwolimy zrobić z włosami wszystko, co zechce. Ale jestem tak przywiązany do jej loków i dopóki ona pozwoli, będę je chronić!"

rodzina

Wygląda na to, że w naszej galerii fotografii niemowlaków z gęstymi włosami mamy nowy eksponat!

oczy
źródło:Dailymail
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty