Więcej żadnego seksu: aktorzy serialu "Seks w wielkim mieście" wtedy i dziś

Fani kultowego serialu "Seks w wielkim mieście" mogą poczuć się zawiedzeni. Niestety, mimo akceptacji scenariusza przez Candace Bushnell, autorkę książki, na podstawie której powstał serial, trzecia część przygód przyjaciółek z Nowego Jorku nie dojdzie do skutku.

Sarah Jessica Parker powiedziała, że "powodem" wstrzymania prac nad filmem jest odtwórczyni roli Samanthy Jones. Kim Cattrall miała postawić przed wytwórnią Warner Bros zbyt wygórowane żądania.

Jest nam bardzo przykro, że więcej nie zobaczymy Carrie, Samanthy, Charlotte i Mirandy, jednak mamy możliwość przypomnieć sobie, jak one wyglądały.

Sarah Jessica Parker (Carrie Bradshaw)

parker

W serii HBO, Bradshaw jest zabawową dziewczyną i fanatyczką mody, a szczególnie butów. Zawodowo pisuje (jako freelancer) do nowojorskich gazet i Vogue. Na początku Sarah Jessica Parker nie chciała grać w tym serialu, jednak jej mąż Matthew Broderick namówił ją do tego. Aktorce trudno było grać Carrie, ponieważ między nimi nie ma nic wspólnego. W odróżnieniu od swojej bohaterki, która miała 15 kochanków, Sarah jest dość konserwatywna. W wieku 20 lat poślubiła Matthew Brodericka i do dziś są razem.

"Jeśliby moi fani dowiedzieli się, jak rzeczywiście traktuję te seksualne eksperymenty, to by na pewno stwierdzili, że nie nadaje się do tej roli".

Jedyne, co łączy aktorkę i jej bohaterkę, to miłość do butów. Sarah ma ogromną kolekcję czółenek Manolo BLAHNIK. Oprócz tego w roku 2014 aktorka stworzyła własną kolekcję butów.

Dziś aktorka nadal gra w filmach i serialach, ale rola Carrie Bradshaw nadal pozostaje najbardziej znaną rolą.

Kim Cattrall (Samantha Jones), 61 lat

Cattrall

Kim Cattrall natomiast jest bardzo podobna do swojej bohaterki. Podobnie jak Samantha aktorka miała wiele przygód miłosnych. Swoje doświadczenie seksualne opisała w książkach "Sexual Intelligence" i "Satisfaction: The Art of the Female Orgasm".

Kim podobnie jak i Samantha nie ma dzieci.

"Nie jestem matką biologiczną, ale jestem rodzicem. Mam młodych aktorów i aktorek, którymi się opiekuję i mam siostrzeńców, dla których jestem bardzo bliskim człowiekiem".

Dziś Kim nie gra w filmach, woli teatr. Również jest zaangażowana w różne projekty społeczne.

Kristin Davis (Charlotte), 52 lata

Davis

W odróżnieniu od swojej bohaterki, Kristin nie jest grzeczną dziewczynką: w wieku nastolatkowym nadużywała alkoholu, a podczas nakręcania serialu miała liczne romanse. Jednym z jej kochanków był Chris Noth, odtwórca roli Mr Big. W 2011 roku ona adoptowała dziewczynkę i zamieszkała z nią nad oceanem. Dziś Kristin Davis wychowuje córkę i jest zaangażowana w działalność charytatywną.

Cynthia Nixon (Miranda), 51 lat

nikson

Cynthia Nixon w 2003 roku, po 15 latach ślubu rozwiodła się ze swoim mężem profesorem Dannym Mozesem, a w roku 2005 zaczęła się spotykać z kobietą. Jej wybranka nazywa się Christine Marinoni. W 2011 roku Marinoni urodziła syna – Maxa Ellingtona, a w roku 2012 para się pobrała.

W 2006 roku zdiagnozowano jej raka piersi. Zwalczyła chorobę, podobnie jak jej matka, ale przez to przez dwa lata nie mogła występować. Obecnie promuje działania przeciw rakowi piersi.

Oprócz tego Cynthia nadal gra w serialach, filmach, teatrze.

Chris Noth (Mr Big), 62 lata

big

Aktor Chris Noth rewelacyjnie zagrał największą miłość Carrie Bradshaw i zdobył miliony serc kobiet na całym świecie. Niestety w jego karierze nie było więcej takich jaskrawych ról, ale jest szczęśliwym ojcem i mężem: jego żona – to kanadyjska aktorka Tara Lynn Wilson, która jest młodsza od niego o 30 lat. Mają 9-letniego syna Oriona Christopher Notha.

David Eigenberg (Steve, mąż Mirandy), 53 lata

stiv

Na początku barman, którego zagrał David Eigenberg, miał być przelotnym kochankiem Mirandy, ale bohater idealnie pasował do serialu, więc postanowiono, że powinien być w innych sezonach. Jednak rola w "Seksie w wielkim mieście", nie pomogła Davidowi zrobić oszałamiającej kariery. Czas od czasu gra drugoplanowe role.

John Corbett (Aidan Show), 56 lat

korbett

John Corbett, który zagrał w serialu jednego z ukochanych Carrie Bradshaw, nadal gra w serialach I filmach. Ostatnio zagrał w serialu "Mata Hari". W 2002 roku ożenił się z byłą modelką Playboy – Bo Derek.

Kyle MacLachlan (Trey, pierwszy mąż Charlotte), 58 lat

trey

Kyle MacLachlan jest znany z roli agenta Coopera w serialu" Miasteczko Twin Peaks". Ostatnio zagrał w kontynuacji kultowego serialu "Twin Peaks" (2017). Również jest znany ze swoich licznych przygód miłosnych: miał romans z Larą Flynn Boyle i Lindą Evangelistą. Od czerwca 1999 roku spotykał się z publicystką mody i producentką Desiree Gruber, którą poślubił w dniu 20 kwietnia 2002 roku. Dziś mieszkają na Manhattanie i wychowują 9-letniego syna.

Jason Lewis (Jerry 'Smith' Jerrod, ukochany Samanthy), 46 lat

dzheyson

Jason Lewis na początku pracował jako model. Współpracował z Guess i Hugo Boss. Jeśli chodzi o filmografię, to rola Jerry 'Smith' Jerroda jest na razie najbardziej znaną.

Evan Handler (Harry Goldenblatt, drugi mąż Charlotte), 56 lat

evan

Po roli w serialu "Seks w wielkim mieście", Evan Hundler zagrał jeszcze w kilku serialach, jeden z nich to "Californication".

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty