Wieczorowa sukienka na wesele dla mamy narzeczonego

wieczorowa sukienka na wesele dla mamy narzeczonego

Wesele syna – to bardzo ważne wydarzenie dla każdej mamy. Wiele rodziców z zadowoleniem biorą na siebie część kłopotów z przygotowaniem święta. Ale w przedślubnej bieganinie nie należy zapominać o sobie – mama musi wyglądać oszałamiająco.

Sukienka dla mamy narzeczonego – reguły wyboru

Proste wskazówki pomogą mamom błysnąć swoim powabem:

  1. Z reguły dzień wesela jest nasycony wydarzeniami. W samym ich gąszczu okazują się rodzice nowożeńców. Warto pamiętać, że mamie należy spotykać dzieci, godnie wyglądać w urzędzie stanu cywilnego, bawić się na bankiecie, toż sukienka dla mamy powinna być nie tylko piękna, ale i wygodna.
  2. Sukienka dla mamy narzeczonego na wesele powinna być dobrana zależnie od pory roku – bardziej otwarte modele podejdą dla lata, dla zimy można kupić suknie z rękawem. Należy przemyśleć i obuwie, na przykład zimowe buty z uroczystym ubraniem będą wyglądać nie na miejscu.
  3. Unikajcie sukienek z gorsetami, odzieży z bardzo dużymi wycięciami, dekoltem, wysokimi przekrojami – w takim wyglądzie lepiej pójść na spotkanie z przyjaciółmi, ale nie na rodzinną uroczystość. Nawiasem mówiąc sukni-szat również lepiej nie oglądać – one dodają wieku i robią figurę bezkształtną.
  4. Zapytajcie u narzeczonych, być może ich wesele planuje się w pewnym stylu. W tym wypadku możecie dobrać suknię pewnego ukierunkowania i barwnej gammy. Na przykład pięknie będziecie wyglądać na "morskim weselu" w błękitnej sukience.

Wieczorowa sukienka dla mamy narzeczonego – fasony

Poza wątpliwością ozdobna sukienka dla mamy narzeczonego na wesele musi kupować się, wychodząc z właściwości jej figury i modnych tendencji. Ale jest i kilka stuprocentowych opcji:

  1. Uroczysta sukienka dla mamy narzeczonego w popularnym dziś stylu empire nada mamie uroku i kobiecości. Obcisły stanik gustownie pokreśli piersi, zawyżona talia schowa brzuch, tym samym zrobiwszy figurę smukłą.
  2. Zawsze bardzo ładnie wygląda sukienka-etui, ważne tylko nie pomylić się z kolorem i dobrać stylowe akcesoria.
  3. Modna sukienka dla mamy narzeczonego może mieć kształt litery A. Piękne, smukłe nóżki nie należy chować pod długim dołem, kobietom w średnim wieku pozwala się nosić suknie do kolana.

To jaką powinna być sukienka mamy narzeczonego decyduje i miejsce uroczystości – jeśli uroczystość odbywa się na łonie natury, można założyć strój z szyfonu, jedwabiu i podobnych lekkich i płynących tkanin. Jeśli narzeczeni zaprosili gości do restauracji, to dobrze będzie wyglądać atlasowa sukienka z gipiurą, brokat, czy tafta z koronkowym wykończeniem.

wieczorowa sukienka dla mamy narzeczonego 1 wieczorowa sukienka dla mamy narzeczonego 2 wieczorowa sukienka dla mamy narzeczonego 3
wieczorowa sukienka dla mamy narzeczonego 4 wieczorowa sukienka dla mamy narzeczonego 5 wieczorowa sukienka dla mamy narzeczonego 6
wieczorowa sukienka dla mamy narzeczonego 7 wieczorowa sukienka dla mamy narzeczonego 8 wieczorowa sukienka dla mamy narzeczonego 9
 
Powiązane artykuły:
Wieczorowe sukienki na wesele dla mamy narzeczonej
Surowych reguł wyboru sukni dla mamy narzeczonej nie ma. Lecz jeśli do młodych lat jest lekkomyślność i jest dopuszczalna ekstrawagancja stroju, w dojrzalszym wieku przewagę oddaje się drogim tkaninom, wytwornemu krojowi i elegancji obrazu.
Letnia sukienka na wesele dla gości
Zaproszenie na wesele dla wielu współczesnych dziewczyn jest przepiękną możliwością zademonstrować swój powab i dobrze zabawić się. I kluczową rolę w tym gra odpowiednia suknia, o prawidłowym wyborze którego proponujemy poznać dokładniej.
Sukienki wieczorowe dla pełnych kobiet na wesele
Problem poszukiwania odpowiedniego ślubnego ubrania do uroczystości staje się bardzo aktualnym nie tylko dla narzeczonej i kawalera, ale i dla zaproszonych. Każda kobieta jest piękna i strój znaleźć uda się.
Letnia sukienka dla mamy na wesele córki
Wybór sukni dla mamy na wesele córki dla wielu kobiet to zadanie nie z prostych. Przecież tu nie ma nic skomplikowanego, znając kilka sekretów, każda kobieta bez względu na wiek potrafi bez wysiłków dobrać sobie odpowiedni strój.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty