Wieczorowe sukienki na wesele dla mamy narzeczonej

wieczorowe sukienki na wesele dla mamy narzeczonej

Surowych wskazań o tym w jakiej sukience powinna być mama narzeczonej nie ma. Jedno jest jasne – rodzicom należy, w przeciwieństwie do nowożeńców, wyglądać bardziej powściągliwie, szlachetnie i godnie.

Fasony sukienek dla mamy narzeczonej

  1. Sukienka-etui. Zawsze będzie prawidłowy wariant. Długość sukienki musi chociażby do środka przysłaniać kolano. Dla pań w średnim wieku odkryciem mogą stać się etui z draperią – one pomogą schować wady figury. Również poratują i rozmaite zabarwienia: abstrakcja, geometryczne nadruki, czy nadruki zwierzęce. Konieczne zrezygnować z sukienek w duże jaskrawe kwiaty – oni zwiększają figurę i wizualnie dodają wieku.
  2. Długa sukienka. Oczywiście w tym wypadku chodzi nie o grube sukienki typu "księżniczka". Sukienki do podłogi dla mamy narzeczonej są wielowarstwowe, z przepływających padających do dołu materiałów i lakoniczne, proste w kroju, ale z tkaniny ze szlachetnym połyskiem.
  3. Sukienka "rura", czy "syrena". Model, który rozszerza się na dole na kształt rybiego ogona podejdzie paniom ze wzrostem powyżej średniego i ładną, szczupłą sylwetką. Zwróćcie uwagę, że dół musi wyglądać gustownie i prosto, tu nie będą potrzebne falbany, tasiemki, czy zbyt długi dół. Długość tak samo może być różną: "syrenka" – to nieobowiązkowo sukienka do podłogi, ona może mieć długość midi.
  4. Podwójna sukienka. Jeszcze jeden strój, który pomoże przy konieczności skorygować sylwetkę. Z reguły model jest prostym etui, na które z góry jest narzucona szyfonowa tkanina, stylizowana pod top, bluzkę, czy chustkę. Efekciarski widok takiej sukienki może być osiągnięty poprzez:
  • różnice faktury i spoistości materiałów;
  • hojnej ozdoby górnej części dekoracyjnymi elementami (koralikami, krysztalikami, haftem, kokardą i innym);
  • zabarwienia (dół jednotonowy, a wierzch – kolorowy lub odwrotnie).

Dobrze wyglądają wieczorowe sukienki dla mamy narzeczonej z haftowanym gorsetem i jednotonową spódnicą. Taki model będzie do miary przyciągał uwagę i przy tym wygląda luksusowo i uroczyście.

Kolory eleganckich sukienek na wesele dla mamy narzeczonej

Do czarnego koloru przybiegajcie tylko w razie skrajnej konieczności. Na weselu on będzie wyglądał zbyt surowo, a także może dodać wam zbędnych lat. Oddawajcie przewagę skomplikowanym, szlachetnym kolorom: słoniowej kości, świetlistej orchidei, głębokiemu szafirowemu, niebiesko-błękitnemu, łososiowemu, koralowemu i podobnym do nich. Nieprzegranym wariantem będzie kolor mokka.

sukienki na wesele dla mamy narzeczonej 1 sukienki na wesele dla mamy narzeczonej 2 sukienki na wesele dla mamy narzeczonej 3
sukienki na wesele dla mamy narzeczonej 4 sukienki na wesele dla mamy narzeczonej 5 sukienki na wesele dla mamy narzeczonej 6
sukienki na wesele dla mamy narzeczonej 7 sukienki na wesele dla mamy narzeczonej 8 sukienki na wesele dla mamy narzeczonej 9
 
Powiązane artykuły:
Wieczorowa sukienka na wesele dla mamy narzeczonego
W taki dzień jak wesele syna mamie należy nie tylko aktywnie pomagać w organizacji wydarzenia, ale i nie zapominać o swoim wyglądzie zewnętrznym. On obowiązkowo powinien być na wysokości, i pomoże w tym zazwyczaj piękna suknia.
Letnia sukienka na wesele dla gości
Zaproszenie na wesele dla wielu współczesnych dziewczyn jest przepiękną możliwością zademonstrować swój powab i dobrze zabawić się. I kluczową rolę w tym gra odpowiednia suknia, o prawidłowym wyborze którego proponujemy poznać dokładniej.
Sukienki wieczorowe dla pełnych kobiet na wesele
Problem poszukiwania odpowiedniego ślubnego ubrania do uroczystości staje się bardzo aktualnym nie tylko dla narzeczonej i kawalera, ale i dla zaproszonych. Każda kobieta jest piękna i strój znaleźć uda się.
Letnia sukienka dla mamy na wesele córki
Wybór sukni dla mamy na wesele córki dla wielu kobiet to zadanie nie z prostych. Przecież tu nie ma nic skomplikowanego, znając kilka sekretów, każda kobieta bez względu na wiek potrafi bez wysiłków dobrać sobie odpowiedni strój.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty