Wiśniowa szminka – komu pasuje?

wiśniowa szminka

Wiśniowy – jeden z odcieni czerwonej szminki, który znajduje się na szczycie popularności już w ciągu kilku sezonów. Właśnie owy szczegół pomoże stworzyć jaskrawy, wyraźny makijaż zgodnie z modnymi tendencjami. Jednak warto uwzględniać, że owy odcień ust nie pasuje do każdego typu urody i używając wiśniowej szminki należy przestrzegać kilku zasad.

Komu pasuje wiśniowa szminka?

Najlepiej pasuje wiśniowa szminka do brązowych oczu i ciemnych włosów, zwłaszcza dziewczynom z jasną cerą. Owy "soczysty" i "dojrzały" odcień doda wizerunkowi szarmu, elegancji, szlachetności. Również wiśniowa szminka pasuje blondynkom, ponieważ ładnie łączy się z błękitnymi oczami. Zaletą danego odcienia szminki jest to, że z nim uśmiech błyszczy bielą. Szczególność wiśniowej szminki – wizualnie robi usta cieńszymi, a również w niektórych wypadkach może postarzać twarz. Więc kobiety po 40 i panie z cienkimi ustami powinny z ostrożnością używać wiśniowej szminki. Gdy dobierasz matową szminkę w tym odcieniu musisz uwzględnić ten fakt, że dłużej będzie trzymać się na ustach i może nieco je wysuszyć.

Jeśli nie jesteś pewna, czy pasuje wiśniowa szminka do twoich ust, to najlepiej kup błyszczek do ust w tym kolorze. Owy wariant da możliwość łatwo "regulować" nasycenie koloru ust, a również stopniowo przyzwyczaić się do nowego wizerunku i zdecydować, czy on tobie pasuje.

Makijaż z wiśniową szminką

Gdy nanosisz makijaż z wiśniową szminką musisz przestrzegać kilku istotnych zasad: nigdy nie łączyć z nasyconym kolorem szminki ciemnej konturówki do oczu, czyli nie akcentować oczu. Inaczej makijaż będzie postarzać. Również nie warto rezygnować z używania konsylireów, korektorów, podkładów, ponieważ cera powinna wyglądać idealnie.

komu pasuje wiśniowa szminka 1 komu pasuje wiśniowa szminka 2 komu pasuje wiśniowa szminka 3
komu pasuje wiśniowa szminka 4 komu pasuje wiśniowa szminka 5 komu pasuje wiśniowa szminka 6
komu pasuje wiśniowa szminka 7 komu pasuje wiśniowa szminka 8 komu pasuje wiśniowa szminka 9
 
Powiązane artykuły:
Co lepiej – puder czy podkład?
Każda kobieta marzy mieć idealną skórę, lecz nie wszyscy mogą tym pochlubić się. I żeby schować tłusty blask, ślady wysypywań lub nierównomierny kolor, należy użyć takich środków jak podkład, czy puder.
Białe cienie – prosty delikatny makijaż
Białe cienie mogą grać nie tylko rolę cieni, ale i wielu drugich środków. Poznajcie w tym artykule, jak można wykorzystać białe cienie, a także, jaki makijaż przy współudziałaniu białych cieni jest najbardziej efekciarski.
Pieczone cienie – piękny długotrwały makijaż oczu
Pieczone cienie – to idealna jedność barwnika i masy perłowej. Technologia stworzenia przepuszcza wysoką temperaturę, dzięki której tworzy się równa i delikatna tekstura. Je wykorzystują, korzystając jedną z dwóch metod.
Puder w kulkach, albo czar meteorytów – uniwersalny make-up
Jeśli chcecie otrzymać efekt photoshopa i zakosztować prawdziwe kosmetyczne zadowolenie – otwórzcie czarowny puder w kulkach. Różnobarwne kulki i delikatny fiołkowy aromat – co jeszcze trzeba dziewczynie, żeby poczuć się szczęśliwą.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty