Witaj w pierwszej na świecie kawiarni dla nudystów!

Jeśli nagle wybierzesz się do Hiszpanii i i zdasz sobie sprawę, że w głębi duszy jesteś nudystą, skorzystaj z możliwości i wpadnij do specjalnej kawiarni o nazwie Innato Tenerife.

Przy okazji, oto adres: Camino Toledo 9, San Isidro, 38611 Granadilla, Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania.

Kawiarnia ta została otwarta na początku 2017 roku. Jej twórca, przedsiębiorca Tony de Leonardis, postanowił wnieść w świat gastronomii coś wyjątkowego i niezwykłego. Co można powiedzieć? Oczywiście, że mu się to udało.

Witaj w pierwszej na świecie kawiarni dla nudystów
Witaj w pierwszej na świecie kawiarni dla nudystów 2

Jeśli mimo wszystko zdecydujesz się tam wstąpić, należy pamiętać, że w szatni musisz pozostawić wszystkie ubrania aż do skarpetek i telefonu. W zamian za to dostaniesz przytulny szlafrok. W jednej części kawiarni, będąc ubrany w szlafrok, możesz podziwiać kolorowy wystrój. Jeśli chcesz pobyć sam na sam ze swoją drugą połówką, przejdź do małego VIP-pokoju, zrzuć z siebie wszystko niepotrzebne i zacznij rozkoszować się luksusową kolacją.

w pierwszej na świecie kawiarni dla nudystów
w pierwszej na świecie kawiarni dla nudystów 2
w pierwszej na świecie kawiarni dla nudystów 3

Jeśli znudziło cię zwykłe serwowanie, to smakołyki dla ciebie będą leżeć na ciałach kelnerów i kelnerek. Z ubrania oni będą mieli tylko biodrowe chusty. Poza tym, jeśli chcesz potroić niezapomniany wieczór dla swojego wybrańca, zamów usługę The Happy Ending Dessert – albo ty lub kelner będzie całkowicie pokryty czekoladą.

w pierwszej kawiarni dla nudystów

Przy okazji w internecie niełatwo znaleźć zdjęcia wnętrza lokalu. Wszystko co można znaleźć to zdjęcia wykonane wyłącznie w celu reklamy tej niezwykłej kawiarni.

kawiarnia
źródło:Lifebuzz
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty