Wizualne zmniejszenie biustu – w jaki sposób zmniejszyć rozmiar biustu?

rozmiar biustu

Duży biust, chociaż i jest przedmiotem marzeń wielu kobiet, jednak stwarza czasami wiele problemów. Kobiety, które mają biust 6 rozmiaru i więcej ,dosyć często się zastanawiają, czy można zmniejszyć piersi? Można, ale nieznacznie, przy czym należy przestrzegać środki ostrożności, ponieważ obecnie w internecie można przeczytać różne szkodliwe porady. Zapoznajmy się z bezpiecznymi metodami zmniejszenia biustu.

Jak wizualnie zmniejszyć biust?

Dosyć często niezadowolenie własną figurą jest związane z tym, że w swojej garderobie masz dużo nieodpowiedniego ubrania. Kobietom, które mają duży biust należy odmówić bluzek z rękawami – latarkami, objętościowymi falbanami i innych ubrań, które wizualnie zwiększają barki. Koszulki, żakiety, marynarki, które są powyżej talii, również nie warto nosić. Zabronione są swetry robione na drutach i ubranie mocno przylegające.

Wizualnie można zmniejszyć biust za pomocą sukienek z delikatnych tkanin, koszul z rękawem o długości do połowy łokcia. Wycięcie na swetrach najlepiej w postaci litery V lub U, natomiast należy unikać odkrytych pleców.

Dla pań z dużym biustem należy zakładać spódnice maxi i midi, szerokie spodnie.

Jeszcze kilka sztuczek

Jeszcze jeden uniwersalny sposób, który daje możliwość zmniejszyć biust i nadać mu pięknej formy - noszenie specjalnej bielizny. Biustonosz nie powinien być o jeden rozmiar mniejszy (czasami można spotkać taką poradę) i nie powinien być z push – upem. Najlepiej wybrać popularne modele, które ściągają biust i nie zaszkodzą.

Biustonosz, który zmniejsza biust ma zazwyczaj okrągłe miseczki i jest maksymalnie zakryty pod pachami ,aby ściągać biust po bokach i wizualnie zmniejszać go o jeden rozmiar. Najważniejsze kryterium doboru – wygoda.

Sposoby radykalnezmniejszyć rozmiar biustu

Jeśli dużemu biustowi towarzyszy nadmiar wagi, można przy pomocy diabetologa pozbyć się kilku zbędnych kilogramów – 20 gr z każdego kilograma to tłuszcz na biuście. Jednak nagła utrata kilogramów może być powodem pojawiania się rozstępów, więc należy używać specjalnych kremów i maseczek ujędrniających.

Czasami są bardzo skuteczne ćwiczenia fizyczne – uniesienie rąk z hantlami, pompki.

Jeśli biust jest bardzo duży i w przyszłości nie planujesz karmić dziecka, można zrobić operację plastyczną.Jednak operacja jest dosyć ryzykowna i udać się do niej warto tylko w nadzwyczajnych wypadkach.

 
Powiązane artykuły:
Jodyna na powiększenie biustu
Kobiety, które marzą zmienić rozmiar swojego biustu, gotowe próbować różne środki, w tym i ludowe. Wśród jednych z najpopularniejszych ludowych metod zwiększenia piersi - użycie jodu. Dokładniej o takim sposobie czytajcie w naszym artykule.
Maseczki do piersi – różnorodność przepisów
Jak wiadomo piersi - najbardziej pociągająca z punktu widzenia mężczyzn część żeńskiego ciała. Jeśli chcecie jak najdłużej zostawać posiadaczką uwodzicielskich form, róbcie maseczki dla piersi.
Obwisłe piersi – sposoby rozwiązania nieprzyjemnego problemu
Żeńskie piersi zdolne zmieniać swoje rozmiary i formę, co odbywa się nie tylko z wiekiem, ale i pod działaniem różnych wewnętrznych i zewnętrznych czynników. Czy można przywrócić biustowi piękną formę? O tym czytajcie w artykule.
Skuteczny masaż dla zwiększenia piersi
O pięknych piersiach marzy każda kobieta, lecz dla wielu te marzenia i tak zostają niewykonalnymi. Przecież jest bardzo prosty i efektywny sposób zrobić piersi pięknymi i nawet zwiększyć – masaż piersi.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty