Włosy
Są osoby, które lajtowo traktują błędy fryzjerskie, gdyż włosy w przeciwieństwie do zębów, odrosną. Nie warto jednak odpuszczać, bo przecież nieudana fryzura lub cięcie mogą zepsuć nie tylko dzień, ale całe życie. Bohaterowie niniejszego zestawienia muszą o tym pamiętać, kiedy następnym razem się wybiorą do zakładu fryzjerskiego.
Większość kobiet marzy o pięknych, lśniących, zdrowych włosach. I nie ma w tym nic dziwnego. Ciągle walczymy z łamliwymi końcówkami, tłustymi, wypadającymi włosami. Być może problem tkwi w tym, że po prostu niepoprawnie pielęgnujemy swoją czuprynę.
Na pewno każdemu z nas się zdarzało wyjść z salonu fryzjerskiego ze łzami w oczach. Niestety, ale niektórzy fryzjerzy wcale się nie znają na tym, co robią, fundując nam niezły stres i wstrząs emocjonalny. Czasami ma się wrażenie, że obcinają włosy z zamkniętymi oczami.
Kobiety dużo czasu poświęcają swojemu wyglądowi zewnętrznemu, dążąc do ideału, który same sobie wymyśliły. I oczywiście nie ma w tym nic złego. Jednak są dziewczyny, które dla urody gotowe są dosłownie na wszystko. Nie chcemy czekać, zanim zadziałają zdrowe, naturalne maseczki i kremy. Dążymy do natychmiastowych efektów, poddając się różnym zabiegom urodowym.
Dziś ogromną popularnością cieszy się zabieg, który nazywamy depilacją. Każda dziewczyna wcześniej czy później decyduje się na to, by pozbyć się niepożądanego owłosienia w różnych częściach ciała. Istnieje wiele różnych rodzajów depilacji, których głównym celem jest gładka skóra bez włosów.
Któż z nas nie marzy o pięknych, lśniących, gęstych włosach takich, które to mają gwiazdy, reklamujące różne szampony i odżywki do włosów?
Każda dziewczyna długo przed Sylwestrem dokładnie planuje swój wizerunek na tę wyjątkową noc. Kupuje kreację, wybiera fryzurę, makijaż oraz stylowe dodatki. W niniejszym zestawieniu 25 niesamowitych upięć na Sylwestra.
Współczesne techniki koloryzacji włosów praktycznie nie niszczą włosów. Każdego roku setki kompanii kosmetycznych stwarzają nowe bezpieczne formuły farb do włosów, które co prawda kosztują dość drogo. Teraz możesz szybko i bez większego wysiłku zmienić kolor włosów na ten, który najbardziej do ciebie pasuje.
Wzmożone wypadanie włosów nie zawsze może być spowodowane nieodpowiednią pielęgnacją. Aby zrozumieć właściwą przyczynę osłabienia włosów, należy skonsultować się z endokrynologiem, trychologiem, zrobić badania, aby się przekonać, że wypadanie włosów nie jest objawem niedoboru cynku, selenu, żelaza, czy kwasu foliowego.
Wiedza to klucz do sukcesu. Dziś mamy do swojej dyspozycji różnorodne źródła informacji, więc każdy chętny może z łatwością pogłębiać swoją wiedzę. Jednak mało kto wie, że narodowość ma wpływ na wzrost włosów.
Niestety, ale niektórzy z nas narażeni są na przedwczesne siwienie włosów. Nawet w wieku 20 lat można już zauważyć u siebie siwe włosy. Przyczyny przedwczesnego występowania siwizny mogą być bardzo różnorodne: geny, stres, nieprawidłowa pielęgnacja włosów. Jak więc zapobiec przedwczesnemu siwieniu włosów?
Jak mawiają Francuski, które wydają mnóstwo czasu i pieniędzy na pielęgnację swoich włosów, czasami znaleźć dobrego fryzjera jest o wiele trudniej niż dobrze wyjść za mąż.
Każda dziewczyna marzy o fryzurze pełnej objętości jak w reklamie popularnych szamponów i odżywek. Podczas, gdy sceptycy przekonują, że tego nie da się zrobić w warunkach domowych, fryzjerzy dzielą się prostymi i skutecznymi trikami na objętość włosów.
Napuszone włosy to problem, z którym boryka się wiele kobiet. Włosy puszące się są niezwykle trudne do ujarzmienia, dlatego bardzo nas denerwują. W dodatku wyglądają nieestetycznie.
Chyba każdy z nas przynajmniej raz w życiu wyszedł od fryzjera ze łzami w oczach. Miała być modna fryzura, tymczasem metamorfoza, jaką zafundował nam fryzjer, wprawiła nas w prawdziwy szok.
Rzęsy przedłużone, makijaż brwi zrobiony, usta powiększone... Myślisz, że już koniec zabiegów? Nic z tego. Zapomniałaś o nosie, w którym również można przedłużyć włosy.
Od zawsze siwe włosy kojarzyły nam się z mądrością i poczciwym wiekiem. Właśnie dlatego większość kobiet jak tylko zobaczy siwe włosy, natychmiast udaje się do fryzjera, aby je pofarbować. Chcą jak najszybciej zamaskować je, aby nikt przypadkiem nie zauważył, że już się starzeją.
Na pewno każda dziewczyna popełniała przynajmniej jeden z poniżej opisanych błędów, który zamiast wywołać efekt wow, dodaje im lat. Kiedy się decydujesz na kardynalne metamorfozy, musisz pamiętać, że powinny podkreślać zalety, a nie cię postarzać.
Jeśli już masz dość własnego odbicia w lustrze, ale nie jesteś gotowa na kardynalne zmiany, z pomocą przychodzi grzywka. Możesz ją obciąć albo wybrać jakiś inny rodzaj.
Brzmi to dość dziwnie, ale posiadaczka dwumetrowych włosów od 20 lat nie myje włosów. Patrząc na zdjęcia Frankie Cluney, trudno w to uwierzyć. Być może używa jakiegoś magicznego środka do pielęgnacji włosów?
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty