Włosy
Brzmi to dość dziwnie, ale posiadaczka dwumetrowych włosów od 20 lat nie myje włosów. Patrząc na zdjęcia Frankie Cluney, trudno w to uwierzyć. Być może używa jakiegoś magicznego środka do pielęgnacji włosów?
Na pewno każdej z nas przynajmniej raz w życiu przytrafił się dzień złych włosów. Gwiazdy nie są wyjątkiem. Niestety nie mogą pozwolić sobie na to, aby czekać, zanim odrosną włosy i chować się przed publicznością.
Każdy rudzielec to ognisty dar losu, dlatego warto znać kilka ciekawostek i przekonań, czasami błędnych o rudowłosych.
Teraz w modzie są proste, lśniące i gęste loki. Dlatego wiele pań korzysta z usługi keratynowego prostowania włosów. Jednak nie wszystkie dziewczyny wiedzą, jakie "pułapki" czekają na młode kobiety w czasie zabiegu i po nim.
Każda dziewczyna marzy o tym, aby jej włosy wyglądały idealnie. Zazwyczaj to właśnie końcówki wpływają na wygląd naszych włosów i ich kondycję. Nie koniecznie musisz iść do fryzjera, aby podciąć końcówki, ponieważ znamy kilka prostych sposobów, jak możesz to zrobić samodzielnie w domu.
Nie tylko pochodzenie, ale również twój wygląd zewnętrzny może wskazywać na to, jesteś dziewczyną z prowincji. Aby tego uniknąć, musisz wiedzieć o największych błędach w stylizacji i doborze fryzur.
Dredy dziś są bardzo modne. Jednak mało kto się zastanawia nad tym, jak wyglądają włosy po tym, jak je rozczesać.
Sztuczne pasma, ukryte pod "swoimi", wyglądają naturalnie tylko po stylizacji lub na zdjęciu. W zwykłym życiu nie warto zapominać o odrostach, deszczu, wietrze i bliskim kontakcie z innymi ludźmi. Krótko mówiąc, przygotowaliśmy Cię do oglądania naszej kolekcji, jak tylko mogliśmy…
Czego to ludzie nie zrobią, żeby się wyróżnić. Najczęściej decydują się na oryginalne fryzury. Długie, krótkie, sterczące i dziwnie przycięte. Takie rzeczy potrafią sobie zrobić ludzie na głowie. Czasem ich pomysły są zaskakujące, dziwaczne, a czasem po prostu kretyńskie.
Warkocz – to element kobiecego, miłego i niezwykle romantycznego wizerunku, który jest niesprawiedliwie zapomniany przez wszystkich. Ale dzięki staraniom Alison Valsamis moda na warkocze, wykonane w kształcie kwiatów, ponownie weszła w modę.
Codziennie kobiety zmagają się z problemem cienkich i delikatnych włosów, które żle się układają. Aby rozwiązać ten problem wykorzystujemy nie tylko kosmetyki i różne zabiegi, ale i "ludowe" sposoby na nadanie niesfornym włosom objętości.
Doskonałe porady dla tych dziewczyn, które chcą dobrze wyglądać, ale nie mogą spędzić pół dnia układając włosy.
Dostanie się do księgi rekordów Guinnessa zawsze jest osiągnięciem prestiżowym i bardzo ekscytującym, zwłaszcza jeśli masz jakieś unikalne umiejętności lub zdolności.
Piękno wymaga poświęceń. Piękne panie decydowały się na różne poświęcenia dla ładnej, oszałamiającej fryzury.
... i ich życie na pewno się odmieni. Mężczyźni również uwielbiają stylowe fryzury, warkocze.
Te fryzury są bardzo proste i jednocześnie bardzo ładne.
Stylistkę z Kansasu Ursulę Goff wcale nie interesują nowe trendy na Instagram – woli być ich twórczynią!
Każdy naród jest obdarzony szczególnym pięknem, tylko trzeba umieć go spostrzec i podkreślić. Para małżeńska – Regis i Karan z Atlanty postanowili właśnie to zrobić.
W jednym z naszych artykułów wspominaliśmy o tym, że na planecie mieszka około 20 tysięcy osób z rudymi włosami, a na podstawie badań National Geographic w roku 2060 na naszej Planecie nie pozostanie wcale ludzi z naturalnym rudym kolorem włosów.
Masz jeszcze nieco czasu do najgłówniejszej nocy w roku, jednak pozostało całkiem niedużo do sylwestrowych uroczystości w przedszkolu i imprez w gronie przyjaciół.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty