Włosy
Sztuczne pasma, ukryte pod "swoimi", wyglądają naturalnie tylko po stylizacji lub na zdjęciu. W zwykłym życiu nie warto zapominać o odrostach, deszczu, wietrze i bliskim kontakcie z innymi ludźmi. Krótko mówiąc, przygotowaliśmy Cię do oglądania naszej kolekcji, jak tylko mogliśmy…
Czego to ludzie nie zrobią, żeby się wyróżnić. Najczęściej decydują się na oryginalne fryzury. Długie, krótkie, sterczące i dziwnie przycięte. Takie rzeczy potrafią sobie zrobić ludzie na głowie. Czasem ich pomysły są zaskakujące, dziwaczne, a czasem po prostu kretyńskie.
Warkocz – to element kobiecego, miłego i niezwykle romantycznego wizerunku, który jest niesprawiedliwie zapomniany przez wszystkich. Ale dzięki staraniom Alison Valsamis moda na warkocze, wykonane w kształcie kwiatów, ponownie weszła w modę.
Codziennie kobiety zmagają się z problemem cienkich i delikatnych włosów, które żle się układają. Aby rozwiązać ten problem wykorzystujemy nie tylko kosmetyki i różne zabiegi, ale i "ludowe" sposoby na nadanie niesfornym włosom objętości.
Doskonałe porady dla tych dziewczyn, które chcą dobrze wyglądać, ale nie mogą spędzić pół dnia układając włosy.
Dostanie się do księgi rekordów Guinnessa zawsze jest osiągnięciem prestiżowym i bardzo ekscytującym, zwłaszcza jeśli masz jakieś unikalne umiejętności lub zdolności.
Piękno wymaga poświęceń. Piękne panie decydowały się na różne poświęcenia dla ładnej, oszałamiającej fryzury.
... i ich życie na pewno się odmieni. Mężczyźni również uwielbiają stylowe fryzury, warkocze.
Te fryzury są bardzo proste i jednocześnie bardzo ładne.
Stylistkę z Kansasu Ursulę Goff wcale nie interesują nowe trendy na Instagram – woli być ich twórczynią!
Każdy naród jest obdarzony szczególnym pięknem, tylko trzeba umieć go spostrzec i podkreślić. Para małżeńska – Regis i Karan z Atlanty postanowili właśnie to zrobić.
W jednym z naszych artykułów wspominaliśmy o tym, że na planecie mieszka około 20 tysięcy osób z rudymi włosami, a na podstawie badań National Geographic w roku 2060 na naszej Planecie nie pozostanie wcale ludzi z naturalnym rudym kolorem włosów.
Masz jeszcze nieco czasu do najgłówniejszej nocy w roku, jednak pozostało całkiem niedużo do sylwestrowych uroczystości w przedszkolu i imprez w gronie przyjaciół.
Każdemu mężczyźnie stylu i seksowności może dodać trafnie dobrana fryzura, która w mgnieniu oka przemienia go w mężczyznę kobiecych marzeń. Spójrzcie na tych facetów.
Ludzie stworzyli ogromną ilość ozdób do włosów. Jednak czasami fryzjerzy nie mogą się powstrzymać i stwarzają coś niezwykłego i oryginalnego...
Jeśli chcesz mieć ładne i zdrowe włosy, nie musisz kupować drogich kosmetyków. W tym wypadku wycieńczą twój portfel, a nie przywrócą włosom zdrowy połysk. Zamiast tego wykonuj te same czynności każdego dnia, które realnie mogą odmienić sytuację na lepsze.
Romantyczny letni obraz — to nie jest tak trudne, jak się wydaje. W artykule znajdziesz 25 przykładów prostych fryzur, które nadają się nie tylko do biura, ale i do wesela na plaży.
Wiosna – to czas, gdy wszyscy z radością chcą w końcu schować ciężką odzież wierzchnią, czapki do szafy i dodać do swego wizerunku coś nowego. Wiele kobiet udaje się do fryzjera, aby całkowicie się zmienić.
Nasze włosy bez wątpienia są jedną z głównych części składowych urody, zwłaszcza jeśli chodzi o kobiety. Zdrowe i ładne włosy potrzebują ciągłej pielęgnacji.
Aby mieć ładną fryzurę każdego dnia nieobowiązkowo się budzić 2 godziny wcześniej i długo układać włosy. Zapomnij o skomplikowanych warkoczach i treskach.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty