Wróżba na pieniądze – wróżba z kart i monet

wróżba na pieniądze

Masz problemy finansowe i nie wiesz, co na ciebie czeka w przyszłości, wtedy skorzystaj z wróżby na pieniądze i sukces, która da możliwość dowiedzieć się, kiedy skończą się niepowodzenia. Istnieje kilka różnych technik, które mają swoje szczególności i zasady. Przystępować do wróżenia należy z całkowitym przekonaniem, że wynik będzie prawdziwy, a dla rozrywki nie warto tego robić.

Wróżba na pieniądze z kart

Dzięki zwykłemu rozkładowi można się dowiedzieć o położeniu finansowym w najbliżej przyszłości. Do tej wróżby należy wziąć talię, składającą się z 36 kart i dobrze ją przetasować. Najważniejsze, aby tych kart nie używano do gry, ponieważ wróżba będzie nieprawdziwa. Przepowiadać swoją przyszłość najlepiej na samotności i w całkowitej ciszy. Część przetasowanych kart zsuwamy ręką w kierunku do siebie. Rozłoż przed sobą dziewięć kart w jednym rzędzie, policz kolory i rozpoczynaj interpretację wróżby na pieniądze i sukces:

  • najwięcej karów – wszystko będzie dobrze i położenie finansowe polepszy się;
  • przeważają piki – oczekuj wstrząsów finansowych;
  • jeśli jest dużo czerwonych kart, to nic się nie zmieni;

Radzimy nie wróżyć dosyć często, najlepiej – raz w miesiącu. W przeciwnym wypadku karty po prostu przestaną mówić prawdę.

Wróżby z kart podczas pełni Księżyca

Ową wróżbę można nazwać swoistym rytuałem, który najlepiej przeprowadzać podczas nowego Księżyca lub Pełni Księżyca. Należy przygotować monety o różnej wartości. Trzeba je pomyć, aby błyszczały i włożyć do woreczka z naturalnego materiału, który zrobiłeś samodzielnie. Połóż woreczek pod poduszkę na noc. Powrócić do wróżenia należy na następny dzień wieczorem. Postaw na stole czerwoną świecę i miskę ze zbożem. Weź woreczek do rąk,wróżba na pieniądze z kart i monet potrząśnij i zadaj interesujące ciebie pytanie o położeniu finansowym. Monety wrzuć do miski i dobrze je wymieszaj. Zamknij oczy i wyciągnij monety z miski, połóż je przed sobą. Następnie można interpretować wróżbę na pieniądze:

  1. Monety o niskiej wartości to przestroga, że należy kontrolować własne wydatki.
  2. Jeśli są monety o średniej wartości to znaczy osoba, która wróży wyda niedużą sumę pieniężną na rozrywki.
  3. Monety o wysokiej wartości – to dobry znak, który może wskazywać na to, że otrzymasz dużą sumę pieniężną.
  4. Moneta o najwyższej wartości wskazuje na to, że niebawem położenie finansowe bardzo się polepszy.
 
Powiązane artykuły:
Wróżba na podstawie dni krytycznych - opis wróżby
Wróżby bywają różne i niektóre z nich są dosyć proste, warto popatrzeć na znaczenie tego czy innego wydarzenia. Ten artykuł opowie o dostępnej i prostej wróżbie na podstawie dni krytycznych.
Wróżba z igły z nitką  na dzieci - wróżba na życzenie
Istnieje mnóstwo wróżb na dzieci i wśród nich bardzo proste i dostępne - wróżba z igły z nitką. Jak wróżyć na dzieci za pomocą tych przedmiotów? Opowiemy w artykule.
Wróżba z cytatów - wróżenie na podstawie książki
Istnieje masa różnych rodzajów wróżb, wśród których proste i niewymyślne, jak na przykład,wróżba z cytatów, o której opowiemy w artykule.
Chińskie wróżenie z monet - Księga przemian i heksagramy
Jeśli chcecie dowiedzieć się o swoim życiu dużo ciekawej i pożytecznej informacji, wtedy powróżcie. W tym artykule opowiemy o Chińskiej wróżbie na monetach, a także są opisane reguły jak należy ją przeprowadzać.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty