Wróżba na podstawie dni krytycznych - opis wróżby

wróżba na podstawie dni krytycznych

Kobieta – osoba, która daruje życie, pod jakimś względem mistyczna istota, cykle której związane są z Księżycem. I ma to w jakimś stopniu stosunek do okresu. Chociaż to jest nie najbardziej przyjemny czas, który może dostarczyć wiele przykrych doznań, jednak można uzyskać niektórą wygodę. Na przykład można wróżyć na podstawie dni krytycznych i przepowiedzieć własną przyszłość na najbliższy miesiąc, uniknąwszy wszystkich nieprzyjemności.

Opis wróżby na podstawie dni krytycznych

Podobnie jak każde „domowe wróżenie”, ową wróżbę nie warto odbierać na poważnie. Jednak warto spróbować. Nic skomplikowanego nie trzeba będzie robić. Ponieważ wróżba na podstawie dni krytycznych dla kobiet – jedna z najprostszych. Należy tylko zaznaczyć w jakim dniu tygodnia, o jakiej porze, godzinie i datę, gdy rozpoczęła się miesiączka. Jeśli prowadzisz kalendarz miesiączkowy to warto zaznaczyć czy okres rozpoczął się w tym samym dniu, albo wcześniej, czy później. Owy czynnik może wskazywać na prawdziwość wróżby: ona jest tym więcej prawdziwa, im więcej jest odchyleń w jedną czy inną stronę. Również istotna jest długość trwania miesiączki i obfitość krwawień, na podstawie których można zrobić wniosek o sile negatywnego, czy pozytywnego czynnika, który był przepowiedziany przez wróżbę.

Znaczenie dni krytycznych dla wróżby

Jeśli okres rozpoczął się w poniedziałek, należy się spodziewać trwożnych wiadomości albo przyjemnych. We wtorek – czeka na ciebie spotkanie z ważnym człowiekiem. W środę – spodziewaj się kłótni, nieprzyjemności. W czwartek – goście. W piątek – otrzymasz niespodziewany prezent albo niespodziankę. W sobotę – po zakończeniu „czerwonych dni” na ciebie czeka randka. W niedzielę – w najbliższym czasie na ciebie czeka dużo przyjemnych chwil, spotkanie z przyjaciółmi, być może wesoła imprezka. Również zwracaj uwagę na następujące czynniki: okres wróżba dni krytycznerozpoczął się rano – czekaj na miłość; wieczorem – będziesz płakać, w dzień – do rozpoczęcia nowego okresu będziesz miała dobry humor.

Wróżba na podstawie daty dni krytycznych

Wróżbę na podstawie dni krytycznych można interpretować, uwzględniając datę kalendarzową rozpoczęcia miesiączki. Na przykład, gdy owe wydarzenie odbywa się w dniach:

  • 1 – 7 to przepowiada sukces;
  • 8 – 14 – zwiększony interes otaczających i wiadomości;
  • 15 – 20 – rozczarowanie w miłości;
  • 22 – 28 – nowe znajomości;
  • 29 – 31 – plotki.
 
Powiązane artykuły:
Wróżba z igły z nitką  na dzieci - wróżba na życzenie
Istnieje mnóstwo wróżb na dzieci i wśród nich bardzo proste i dostępne - wróżba z igły z nitką. Jak wróżyć na dzieci za pomocą tych przedmiotów? Opowiemy w artykule.
Wróżba z cytatów - wróżenie na podstawie książki
Istnieje masa różnych rodzajów wróżb, wśród których proste i niewymyślne, jak na przykład,wróżba z cytatów, o której opowiemy w artykule.
Chińskie wróżenie z monet - Księga przemian i heksagramy
Jeśli chcecie dowiedzieć się o swoim życiu dużo ciekawej i pożytecznej informacji, wtedy powróżcie. W tym artykule opowiemy o Chińskiej wróżbie na monetach, a także są opisane reguły jak należy ją przeprowadzać.
Wróżba na pieniądze – wróżba z kart i monet
Za pomocą wróżb można dowiedzieć się dużo ważnej informacji o teraźniejszości i przyszłości, na przykład o stanie finansowym. W tym artykule są zaproponowane wróżby na pieniądze, a także instrukcje jak poprawnie nimi korzystać.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty