Wróżba z cytatów - wróżenie na podstawie książki

wróżba z cytat

Wróżba z cytatów daje możliwość otrzymać odpowiedź na interesujące cię pytanie i poradę w jaki sposób postąpić w tej czy innej sytuacji. Zaletą tej metody poznawania przyszłość jest prostota, ponieważ nie należy mieć jakichś szczególnych zdolności magicznych i urządzeń.

W jaki sposób przeprowadzić wróżbę z cytatów na podstawie książek?

Przystępować do wróżenia należy tylko podczas rosnącego księżyca. Jeśli pytania i życzenia będą związane z miłością to najlepiej robić to o północy. Najlepiej wróżyć w towarzystwie innych ludzi, co wyłączy możliwość subiektywnego wyboru książki, stron etc. Jeśli natomiast nie ma chętnych to można to robić na samotności. Zalecane jest wróżyć z cytatów klasyków, jednak można wykorzystać zwykły magazyn. Należy wziąć kilka magazynów. Główny człowiek w czasie wróżenia musi przyporządkować numer każdej książce, oprócz niego nikt nie może go znać. Następnie jest zadawane pytanie, przed tym należy określić człowieka, który nazywa numer książki, inny – numer strony, a następny – numer linijki. Wybór uczestników odbywa się w sposób przypadkowy. Prowadzący otwiera książkę i czyta wynik.

Jeśli wróżysz na samotności trzeba wziąć nie tylko kilka książek, ale również kilka słupków kartek papieru. W pierwszym słupku należy umieścić numery książek, w drugim – numery stron, w trzecim – numery rzędów. Kartki w każdym słupku trzeba dokładnie wymieszać. Następnie wybieramy trzy kartki po kolei i czytamy informację o książce. Należy brać pod uwagę ten fakt, że cytaty należy interpretować.

Można samodzielnie przygotować książkę do wróżb z cytatami. W tym celu należy wziąć gruby zeszyt i wpisać do niego różnorodne cytaty, z różnych źródeł. W takim wypadku można uniknąć absurdalnych wyrazów, które można spotkać w książkach.

 
Powiązane artykuły:
Chińskie wróżenie z monet - Księga przemian i heksagramy
Jeśli chcecie dowiedzieć się o swoim życiu dużo ciekawej i pożytecznej informacji, wtedy powróżcie. W tym artykule opowiemy o Chińskiej wróżbie na monetach, a także są opisane reguły jak należy ją przeprowadzać.
Wróżba z igły z nitką  na dzieci - wróżba na życzenie
Istnieje mnóstwo wróżb na dzieci i wśród nich bardzo proste i dostępne - wróżba z igły z nitką. Jak wróżyć na dzieci za pomocą tych przedmiotów? Opowiemy w artykule.
Wróżba na podstawie dni krytycznych - opis wróżby
Wróżby bywają różne i niektóre z nich są dosyć proste, warto popatrzeć na znaczenie tego czy innego wydarzenia. Ten artykuł opowie o dostępnej i prostej wróżbie na podstawie dni krytycznych.
Wróżba na pieniądze – wróżba z kart i monet
Za pomocą wróżb można dowiedzieć się dużo ważnej informacji o teraźniejszości i przyszłości, na przykład o stanie finansowym. W tym artykule są zaproponowane wróżby na pieniądze, a także instrukcje jak poprawnie nimi korzystać.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty