Wróżba z igły z nitką na dzieci - wróżba na życzenie

wróżba z igły z nitką na dzieci

Niektórzy nawet nie podejrzewają, że za pomocą zwykłej nici z igłą można wróżyć i dowiedzieć się wiele ciekawego o swojej przyszłości. Cała sprawa w tym, że uszko igły skupia w sobie potężne biopole.

Wróżba z igły z nitką na dzieci

Zwykła wróżba, z której może skorzystać każdy człowiek, daje możliwość określić płeć i ilość dzieci. W tym celu należy wziąć nową igłę i zrobić kilka ściegów ,aby ona naładowała się energią.W innym wypadku wróżba nie będzie prawdziwa. Również będzie potrzebna czerwona i biała nić o średniej długości. Należy usiąść w cichym miejscu, wziąć igłę z nitką i umieścić igłę w taki sposób, aby była podobna do wahadła, czyli igła powinna poruszać się.

Ażeby dokonać wróżby z igły z nitką na płeć dziecka, należy otworzyć lewą dłoń. Trzymając w prawej ręce wahadło, należy przez trzy razy opuścić wahadło między dużym i palcem wskazującym,aby ona się naładowała. Następnie trzeba opuścić igłę po środku dłoni, wahadło powinno się poruszać.

Interpretacja wróżby z igły z nitką

  1. Jeśli ona porusza się po kole, znaczy urodzi się córka.
  2. Jeśli porusza się w prawą czy lewą stronę, znaczy urodzi się chłopak.
  3. W wypadku ,gdy igła się nie porusza uważa się, że kobieta nie będzie miała dzieci.

Od razu po tym należy powtórzyć wróżbę.Jeśli igła będzie znowu się poruszać to należy się spodziewać drugiego dziecka etc. Jeśli ona natomiast się zatrzymała to oznacza,że w rodzinie będzie tylko jedno dziecko. Wróżyć mogą również kobiety, które już mają dzieci, ale podczas wróżby one też będą uwzględnione.

wróżba z igły z nitką

Wróżba za pomocą igły i nitki na życzenie

Nazywa się owa wróżba „haftowanie” i trwa 40 dni. Uważa się, że po zakończeniu tego okresu można kardynalnie zmienić swoje życie w stronę pozytywną. Gdy wpychasz nić do igły musisz cicho powiedzieć swoje życzenie. Należy wziąć długą nić ,aby była możliwość zrobić 40 ściegów.Trzeba być w cichym miejscu, powiedzieć swoje życzenie i zrobić jeden ścieg. Następnie wepchnij igłę w jakąś rzecz i pozostaw do następnego dnia. Później trzeba zrobić jeszcze jeden ścieg etc. Gdy zrobisz ostatni ścieg trzeba przez cztery razy powiedzieć swoje życzenie, zwracając się do czterech stron świata. Po 40 dniach należy zobaczyć jaka jest linia - jeśli prosta to znaczy, że twoje życzenie będzie realizowane, jeśli natomiast krzywa, trzeba oczekiwać trudności. Zawiąż węzełek i noś ze sobą „haftowanie” przez 40 dni.

 
Powiązane artykuły:
Wróżba z cytatów - wróżenie na podstawie książki
Istnieje masa różnych rodzajów wróżb, wśród których proste i niewymyślne, jak na przykład,wróżba z cytatów, o której opowiemy w artykule.
Chińskie wróżenie z monet - Księga przemian i heksagramy
Jeśli chcecie dowiedzieć się o swoim życiu dużo ciekawej i pożytecznej informacji, wtedy powróżcie. W tym artykule opowiemy o Chińskiej wróżbie na monetach, a także są opisane reguły jak należy ją przeprowadzać.
Wróżba na podstawie dni krytycznych - opis wróżby
Wróżby bywają różne i niektóre z nich są dosyć proste, warto popatrzeć na znaczenie tego czy innego wydarzenia. Ten artykuł opowie o dostępnej i prostej wróżbie na podstawie dni krytycznych.
Wróżba na pieniądze – wróżba z kart i monet
Za pomocą wróżb można dowiedzieć się dużo ważnej informacji o teraźniejszości i przyszłości, na przykład o stanie finansowym. W tym artykule są zaproponowane wróżby na pieniądze, a także instrukcje jak poprawnie nimi korzystać.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty