Wróżby
Chińskie wróżenie z monet - Księga przemian i heksagramy
Jeśli chcecie dowiedzieć się o swoim życiu dużo ciekawej i pożytecznej informacji, wtedy powróżcie. W tym artykule opowiemy o Chińskiej wróżbie na monetach, a także są opisane reguły jak należy ją przeprowadzać.
Wróżba z cytatów - wróżenie na podstawie książki
Istnieje masa różnych rodzajów wróżb, wśród których proste i niewymyślne, jak na przykład,wróżba z cytatów, o której opowiemy w artykule.
Wróżba z igły z nitką  na dzieci - wróżba na życzenie
Istnieje mnóstwo wróżb na dzieci i wśród nich bardzo proste i dostępne - wróżba z igły z nitką. Jak wróżyć na dzieci za pomocą tych przedmiotów? Opowiemy w artykule.
Wróżba ze zwykłej talii kart - jak odkryć świat przyszłości?
Wróżba ze zwykłej talii kart - jak odkryć świat przyszłości?

O tym że karty to jeden z najlepszych sposobów wróżenia wiedzą praktycznie wszyscy. Lecz co robić jeśli chcecie dowiedzieć się o przyszłości, a przyzwyczajenia zachowania ze specjalnymi kartami nie macie? W tym wypadku podejdzie i prosta talia kart. Jak wróżyć na zwyczajnych kartach opowiemy dalej.

Wróżba na podstawie dni krytycznych - opis wróżby
Wróżba na podstawie dni krytycznych - opis wróżby

Wróżby bywają różne i niektóre z nich są dosyć proste, warto popatrzeć na znaczenie tego czy innego wydarzenia. Ten artykuł opowie o dostępnej i prostej wróżbie na podstawie dni krytycznych.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty