Wróżenie z run na miłość, czyli runiczne rozkłady wróżebne

wróżba z run na miłość

Człowiek zawsze chciał podnieść kurtynę i odkryć sekrety przyszłości, lecz to pragnienie nigdy przejawia się tak ostro, jak w okresie zakochania. Właśnie wtedy odczuwamy potrzebę uciekania się do wróżenia na ukochaną osobę, w tym z run.

Samo słowo ”runa” oznacza ”tajemnica”, z dawnych czasów te symbole były magicznymi znakami, dlatego zostały wyryte na kamieniach albo napisane na drewnie. Runy zdobiły broń i przedmioty codziennego użytku, każda z nich prawdopodobnie miała swoją nazwę i była poświęcona konkretnemu bóstwu, zjawisku lub przedmiotowi.

Uważano, że każda z run ma niebiańskie źródło i pochodzenie, toteż może połączyć nas z siłami wyższymi. A rozkłady runiczne można stosować jako przepowiednie i wróżby, w tym na miłość i związek.

Sposobów wróżenia z run jest sporo. Im więcej run działa, tym bardziej wieloznaczna jest interpretacja. W naszym artykule opiszemy kilka sposobów wróźb z run, w zależności od ich rodzaju.

Szybkie wróżenie z run – Runa Odyna

Metoda wróżby z run na relacje miłosne jest dość szybka i prosta, ale razem z tym dość wiarygodna. Można wróżyć za pomocą jednej runy, wydobywając ją (losowo) z talii lub woreczka do przechowywania. W tym czasie ważne jest, aby zachować w pamięci pytanie albo obraz ukochanej osoby i wtedy runa może pomóc poprawnie wytłumaczyć, jakie są relacje między zakochanymi, pomoże zrozumieć niektóre wydarzenia i odpowiedzieć na podstawowe pytania: czy miłość między wami jest wzajemna i jaka jest druga strona tej miłości. Bardzo ważne jest, aby w miarę możliwości precyzyjnie formułować swoje pytania, ponieważ magia run jest bardzo zróżnicowana, a to znaczy, że człowiek niedoświadczony może błędnie interpretować odpowiedzi.

Wróżenie z trzech run – Pytanie

Do tej wróżby należy również sformułować pytanie i trzymać go w pamięci, aż dopóki runy nie będą przed tobą. Należy kłaść runy od strony prawej do lewej i odczytywać je w tej samej kolejności w jakiej zostały układane. Jeśli chcesz wróżyć na relacje miłosne:

 1. Pierwsza runa pokaże zaistniałą sytuację.
 2. Druga wskazuje kierunek działań, który jest wymagany od ciebie.
 3. Trzecia runa jest bezpośrednią przepowiednią tej sytuacji, która powinna pojawić się w przyszłości.
Wróżenie miłosne Sześć run

Podstawowe wymagania dotyczące procesu pozostają bez zmian: wyjmujesz wymaganą ilość run, skupiając się na swoim ukochanym. Rozkładasz je od strony prawej do lewej i odczytujesz:

 1. Pierwsza runa ujawnia przeszłość, czyli to co było między tobą a ukochanym człowiekiem.
 2. Druga pomoże ci zrozumieć w jaki sposób on cię postrzega.
 3. Trzecia przewiduje dalszy rozwój wydarzeń.
 4. Czwarta pokazuje przyczynę, dla której zwróciłaś się do run.
 5. Piąta podpowie co trzeba zrobić, aby zachować jedność lub odrodzić wzajemną miłość.
 6. Szósta pokaże tę przyszłość, która czeka na ciebie pod warunkiem wykonania zaleceń piątej runy.

Zasady wróżby z run na miłość

 1. Ogółem w twojej torbie powinno być dwadzieścia cztery lub dwadzieścia pięć run, których symbolistyczne znaczenie powinno być pod ręką (lub w pamięci).
 2. Układaj runy od strony prawej do lewej i odczytuj je w tym samym porządku.
 3. Podczas wróżenia zachowuj w pamięci pytanie lub obraz tego człowieka, z którym związane są wróżby.
 4. zasady wróżby z run na miłość
 5. Uważa się, że nie jest etycznym wróżenie dla zaspokajania pustej ciekawości (zwłaszcza jeśli się wróży na relacje między ludźmi), a także wróżenie z run w tym przypadku, jeśli druga osoba nic nie wie o twoich uczuciach.
 6. Ważnym jest również sposób w jaki zostało sformułowane twoje pytanie: ono powinno brzmieć jednoznacznie, bo każda runa ma nie jedną interpretację, a człowiek niedoświadczony może zrobić błędne wnioski.

I pamiętaj: runy tylko podpowiadają, a twój los zawsze jest w twoich rękach!

 
Powiązane artykuły:
Jak otworzyć w sobie zdolności jasnowidzenia?
Parapsychologiczne zadatki są w każdym z nas. Ktoś nie zwraca uwagi na dziwne wydarzenia, które odbywają się w jego życiu, a komuś nie dają spokoju wieszcze sny. Jak otworzyć w sobie zdolności? O tym opowie dzisiejszy artykuł.
Komunikacja z duchami – czyli jak nawiązać kontakt ze światem nadprzyrodzonym?
Wielu ludzi liczy próby samodzielnie związać się z duchami z innych światów - dziecięcą rozrywką. Jednak jeśli będziecie zamierzały spłatać spirytystyczny seans, postarajcie się stosować do obcowania z duchami dosyć serio.
Zwiększenie zdolności parapsychicznych – jak odkryć w sobie nadprzyrodzoną moc?
Trudno spotkać człowieka, który nie chciałby mieć nad zdolności. Naprawdę rozwinąć je może każdy, głównie trzeba starannie ćwiczyć. W tym artykule są dane rekomendacje z powodu tego, jak otworzyć w sobie nad zdolności.
Porady Wangi na każdy dzień – czyli jak zyskać szczęście i dobrobyt?
Najbardziej znany uzdrowiciel jest znany w wielu zakątkach świata - Wanga. Jeszcze za życia ona pomogła ogromnej ilości ludzi. W tym artykule potraficie znaleźć rady, dane Wangi, które można wykorzystać dziennie.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty