Wyjście do płaszczyzny astralnej dla początkujących – rekomendacje

wyjście do płaszczyzny astralnej dla początkujących

Dopóki niektórzy ludzie poszukują odpowiednie sposoby wyjścia do płaszczyzny astralnej, inni nawet nie wiedzą co to jest. Astralna projekcja – to przemieszczenie skupienia uwagi na subtelne ciało, ciało emocji. Ono zdolne teleportować się do dowolnego punktu na świecie w jednej chwili. Przy czym takie ciało nie podlega fizycznym zagrożeniom, jednak skłonne do psychicznych. Nieprzygotowany człowiek może przeżyć zbyt silny szok przy pierwszym wyjściu do płaszczyzny astralnej.

Czym jest niebezpieczne wyjście do płaszczyzny astralnej?

Płaszczyzna astralna, czy wyjście z ciała jest bezpieczne nawet dla początkujących, jeśli oni dotrzymują się wszystkich zasad. Uważa się, że w astralnym świecie są swoje poziomy i popadać od razu w najbardziej szczelny z nich jest bardzo niepożądane. Jeśli będziecie wykorzystywać ćwiczenia dla wyjścia do płaszczyzny astralnej, to wam nic nie zagraża. Główne przy tym nie naruszać reguły, które jak uważa się były opracowane przez egipskich kapłanów.

Przygotowanie do wyjścia do płaszczyzny astralnej

Najważniejszą rzeczą jest, aby pamiętać czego czynić nie wolno: wychodzić do płaszczyzny astralnej w stanie upojenia alkoholowego, czy narkotycznego. Jeśli będziecie lekceważyć tą regułą, skutki mogą być smutne, aż do chorób psychicznych. W dowolnej sytuacji zachowujcie spokój, lub po prostu wylecicie z płaszczyzny astralnej.

Metody wyjścia do płaszczyzny astralnej

W rzeczywistości wyjście do płaszczyzny astralnej dla początkujących – nie jest tak proste jak się wydaje. Z pierwszego razu osiągnąć sukces jest bardzo trudne, prawie niemożliwe. Istnieją różne sposoby – wyjście do płaszczyzny astralnej przez medytację, mantry dla wyjścia i tak dalej. Rozpatrzymy bardzo prostą metodę dla początkujących.

  1. Wieczorem, przed snem, połóżcie się na plecy i zamknijcie oczy. Odprężcie się.
  2. Skupcie swoją uwagę na środku czoła, w obwodzie nasady nosa wśród oczu i powiedzcie sobie wstać, ale ciałem nie poruszajcie się. Wyobrażajcie sobie, jak od waszego ciała leżącego na łóżku oddziela się i wstaje niektóre coś. Ważna oznaka wyjścia do płaszczyzny astralnej – odczucie kołysania, bujania.
  3. Astralne ciało przez jakiś czas będzie nieruchome, lecz wkrótce zacznie podporządkować się wam. Nie warto porzucać zasięg pokoju po raz pierwszy. Dalej można będzie wyjść do korytarza i stopniowo odkrywać nowe obszary.
  4. Dla sprawdzenia, czy jesteście w płaszczyźnie astralnej czy nie, poproście kogokolwiek zostawić dowolny przedmiot na stole w sąsiednim pokoju. Odwiedźcie go w płaszczyźnie astralnej. Jeśli wasze wyjście – nie gra wyobraźni, będziecie wiedzieć, co to jest za przedmiot.

Głównie – codzienne treningi. Najlepiej je przeprowadzać wieczorem, jak już mówiło się, lub wcześnie rano zaraz po przebudzeniu.

 
Powiązane artykuły:
Medytacja przeproszenia – poprawne przeprowadzenie
Obraza na siebie, czy na innego człowieka – destruktywne uczucie, które przeszkadza pełnemu życiu i zatruwa go, toż tak ważne umieć przebaczać. Ten artykuł opowie o medytacji przeproszenia, która napełni życie pozytywną energią i pomoże pozbyć się złości i obraz.
Medytacje Osho na każdy dzień – osiągnięcie harmonii
Medytacja Osho dla rozmowy z ciałem – ten stan duszy, ta świadomość bez treści, to swego rodu czysty arkusz w waszej głowie. Dziś dowiadujemy się jak nauczyć się medytować.
Mudry na odchudzanie, czyli naturalne leczenie za pomocą energetycznych układów dłoni
Mudry – to ćwiczenia jogi na palcach rąk, które mogą pomóc w walce z chorobami, czy ulżyć proces odchudzania. Wykonywać takie ruchy należy regularnie, lepiej kilka razy w ciągu dnia. Z artykułu dowiadujecie się o najbardziej rozpowszechnionych mudrach.
Medytacja transcendentalna – co o niej warto wiedzieć?
Medytacja dziś mało kogo dziwi. Często przybiegamy do jej za duchowym spokojem i harmonią wewnętrzną. Lecz czasami mówić wiele mantr całkiem nieobowiązkowo. W jakości wariacji można spróbować medytację transcendentalną.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty