Wywary i napary
Szukacie efektywnego, naturalnego preparatu dla poprawy ostrości wzroku? Spróbujcie przyjmować nalewkę na podstawie kwiatów nagietka i korzenia tataraku. Dokładny przepis wyrobu i sposób jego stosowania znajdziecie w artykule.
Smaczne i pożyteczne lekarstwa – nalewka z kaliny – zasłużenie zajmuje widoczne miejsce w ludowym leczeniu. O różnych metodach przygotowania i o użyciu kaliny jako nalewki potraficie poznać przeczytawszy nasz artykuł.
Dziurawiec – lecznicza roślina. Jest bardzo pożyteczna nalewka dziurawca. To wygodna forma lekarstw, którą można stosować i do środka, i zewnętrznie. Dokładniej o ludowych lekarstwach czytajcie w artykule.
Rokitnik – pożyteczna roślina. Korę, liście, jagody rokitnika można wykorzystać dla leczenia wielu chorób. Nalewkę z rokitnika stosuje się w ludowej medycynie. Ten środek różni się efektywnością i prostotą przygotowania.
Ryżowy wywar – ludowy środek od różnego rodzaju problemów z trawieniem. Przy czym poprawnie go przygotować umieją tylko jednostki. Podpowiemy jak należy gotować to lecznicze zioło, żeby ono było efektywne.
Macie suche jagody dzikiej róży, lecz nie wiecie co z nimi czynić? W naszym dzisiejszym artykule mieści się kilka prostych przepisów wyrobu pożytecznych wywarów z tego surowca.
Nieprawidłowe żywienie i nieobecność regularnego wysiłku fizycznego doprowadzają do utworzenia blaszek cholesterolu. Żeby uniknąć pojawienia choroby, ich należy okresowo czyścić. Jak to zrobić za pomocą nalewki czosnkowej? O tym czytajcie w artykule.
Nalewka z czosnku przeszkadza rozwojowi cholesterolu i zatrzymuje edukację w aorcie blaszek. Ten środek pomoże wyleczyć i mnóstwo innych chorób. Jak przygotować nalewkę z czosnku i jak ją stosować? O tym czytajcie w artykule.
Tybetańska medycyna podarowała ludzkości przepis świetnego eliksiru. Dziwny środek stosuje się jak w profilaktyce, tak i w leczeniu mnóstwa chorób. Proponujemy przepis przygotowania imbirowej nalewki.
Do walki z bezsennością, naruszeniami pracy układu nerwowego rekomendują przyjmować środek, przygotowany z pięciu nalewek. Lekarstwa włączają nalewkę 5 traw, znane swoją uspokajającą właściwością.
Propolis, czy pszczeli klej — ta smolista substancja zielono-brunatnego koloru, którą pszczoły wykorzystują dla zamazywania szpar w ulach. W jego składzie mieszczą się wosk, smoły, etery i duża ilość rozmaitych biologicznie aktywnych substancji.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty