Wzmocnienie rzęs – 6 skutecznych sposobów

wzmocnienie rzęs

Rzęsy na pierwszy rzut oka – niewidoczna część wizerunku. Jednak długie i zakręcone bez wątpienia rzucają się w oczy. Chyba każda z nas może powiedzieć, że do osiągnięcia takiego efektu używa się tuszu. Rzeczywiście, ale nie zawsze jest na tyle skuteczny, jakby tego się chciało. Najlepiej używać do wzmocnienia rzęs dodatkowych środków. Pomogą wzmocnić rzęsy, staną się one bardziej gęste i naturalnie ładne.

Ludowe sposoby na wzmocnienie rzęs

Wzmocnienie rzęs – cały zestaw zabiegów i tylko w takim wypadku można osiągnąć wyników, które będą widoczne w ciągu długiego czasu.

  1. Problem wielu dziewczyn – niepoprawnie usuwają makijaż z oczu. Kosmetyki należy usuwać bardzo delikatnie, od przegródki nosowej do skroń. Nie trzeba zbyt mocno naciskać na cerę – w taki sposób można uszkodzić cebulki włosów.
  2. Bardzo korzystne na wzmacniane rzęs są oleje. Na przykład rycynowy olej pomaga wydłużyć rzęsy w ciągu trzydziestu dni. Do wzmocnienia rzęs wykorzystywane są okłady z olejem oliwkowym, olejem z rokitnika, brzoskwiniowym, migdałowym, rzepakowym.
  3. Rum z kakao – wspaniały środek na wzmocnienie rzęs. Nanosić tę maseczkę należy za pomocą szczoteczki. Po upływie 15 minut jest usuwana za pomocą wacika, a następnie zmywamy ciepłą wodą. Powtarzać zabieg należy raz w tygodniu.
  4. Poprawne odżywianie. Musisz spożywać rybę, dania mięsne, warzywa. Jeśli masz problem z porostem rzęs, to być może warto zrezygnować na jakiś czas ze spożywania słodyczy i ostrych dań.
  5. Wykorzystanie specjalnych żeli do wzmocnienia rzęs. Najgłówniejsze – dobierać jakościowe markowe kosmetyki. Inaczej problem może jedynie się nasilić.
  6. Dobry środek – okłady z naparu rumiankowego, czarnej herbaty i szałwii. Podczas zabiegu, aby osiągnąć maksymalnego efektu, wacik zaleca się zanurzać kilka razy do naparu
.
 
Powiązane artykuły:
Ile trzymają się przedłużone rzęsy?
Przedłużone rzęsy dziś tak samo są popularne jak i wtedy, kiedy one tylko pojawiły się w salonach. One są potrzebne po to, żeby kobieta stale mogła czuć się komfortowo. Lecz jak długo może zachowywać się to odczucie?
Biologiczna trwała ondulacja na rzęsy  lub laminowanie – jaki zabieg jest lepszy?
Zamierzacie zacząć kurs procedur po odejściu za rzęsami? Nie możecie wybrać między biologiczną trwałą ondulacją na rzęsy a laminowaniem? W tym pomoże nasz dzisiejszy materiał.
Kilka ciekawych porad – jak mieć gęstsze brwi?
Teraz popularną staje się przyrodnicza piękność i dlatego wiele osób teraz sprzątają brwi-nici i szukają sposoby zrobić je gęstszymi. Dosięgnąć tego można za pomocą zafarbowywania, czy aktywacji wzrostu włosów.
Usuwanie tatuażu brwi laserem – jak przebiega zabieg?
Skorygować tatuaż brwi można tylko za pomocą lasera. Chcecie znać na ile jest efektywna ta procedura, jak ona przeprowadza się, czy jest bolesną? Wtedy przeczytajcie nasz dzisiejszy artykuł.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty