Wzrost Gerarda Butlera

wzrost Gerarda Butlera waga

Szkocki aktor filmowy Gerard Butler ma wspaniałe dane wyglądu zewnętrznego i wzrost modela. Jest znany dzięki udziałowi w filmie "300", "Upiór w Operze". Między innymi w filmie reżysera Zacka Snydera aktor zagrał króla Sparty Leonidasa. Aby otrzymać tę rolę aktor musiał nieźle poćwiczyć na siłowni. Gerard w ciągu czterech miesięcy trenował na siłowni, dzięki czemu jego ciało stało się odzwierciedleniem urody męskiej.

Jaki wzrost i wagę ma Gerard Butler?

Wzrost 46-letniego aktora Hollywood wynosi 189 cm, a waga – około 90 kg. Jasna rzecz, że czasami na zdjęciach z wczasów, aktor ma nie zawsze idealny wygląd zewnętrzny, czasami nieco tyje, jednak jeśli chodzi o rolę w filmie to aktor natychmiast uzyskuje niezbędne wymiary.

Program treningów aktora

Czego potrzebuje mężczyzna, aby poczuć się prawdziwym lwem? Musi nabrać potrzebnej masy mięśniowej, zmniejszywszy ilość tłuszczu w organizmie.

Trener Butlera – Mark Twite, który jest słynnym alpinistą amerykańskim, opracował dla aktora specjalny program treningów, których głównym zadaniem jest zbudowanie mięśni, nie przestając stymulować je do rozwoju i dalszego wzrostu.

Warto przytoczyć bardziej szczegółowy program treningów aktora, którzy pomogli Gerardowi udoskonalić własne wymiary, aby dorównywały spartańskim:

  • podciąganie szerokim nachwytem (25-30 powtórzeń);
  • pompki (50-60 powtórzeń);
  • ćwiczenia ze sztangą (z 65 kg, 50-60 powtórzeń);
  • zeskakiwanie na pudło (50-60 powtórzeń);
  • wahadło w pozycji leżącej (50-55 powtórzeń);
  • wyciskanie sztangi z klatki (16 kg, 55 powtórzeń).

Przy tym, aby w swoim wieku wyglądać podciągniętym i wypoczętym, aktor również dba o własne odżywianie – spożywa pokarm małymi dawkami, 5 razy dziennie.

wzrost Gerarda Butlera Gerard Butler w spodnim Gerard Butler na drożce czerwonej
Gerard Butler na plażu Gerard Butler cały wzrost Gerard Butler atletyczna sylwetka
Gerard Butler i Ketrin Heygl Gerard Butler i Dzhennifer Eniston Gerard Butler z kochaną
 
Powiązane artykuły:
Wzrost i waga piosenkarki Adele
Ktoś związuje idealne parametry z zewnętrzną pięknością, a oto młoda śpiewaczka Adele, która często słyszy do swojego adresu krytykę. Uważa się za bardzo atrakcyjną nawet w tym ciele, w którym ona znajduje się.
Wzrost i inne wymiary Channinga Tatuma
Patrzysz na aktora Tatuma i nie możesz nacieszyć się. Ten piękniś ma nie tylko oszałamiający wygląd zewnętrzny, ale i modelowy wzrost. Nie na próżno na początku swojej kariery występował w reklamowych kompaniach Armani i innych marek.
Wzrost, waga i inne wymiary figury Paris Hilton
Skandalicznie znana blondynka Paris Hilton różni się niewiarogodną sylwetką. Niewątpliwie, tym gwiazda jest zobowiązana swojej dziedziczności, ale jednak dla zachowania idealnych parametrów czasami należy pracować.
Wzrost i inne wymiary Chrisa Hemswortha
Żeby otrzymać rolę superbohatera Thora w jednoimiennym filmie, australijskiemu aktorowi Chrisowi Hemsworthowi zdarzyło się serio postarać, i to nie tylko na sali treningowe.. Jednak on prawdziwie zdziwił zwolenników swoimi fizycznymi parametrami.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty