Wzrost i inne wymiary Channinga Tatuma

wzrost Channinga Tatuma

Amerykański aktor, realizator Channing Tatum, posiada wspaniały wygląd zewnętrzny i wzrost. Na początku swojej kariery pracował jako model znanych domów mody (Dolce&Gabbana, Armani). Niedługo przed tym aktor pracował jako striptizer w jednym z klubów Florydy.

Jaki wzrost, wagę i inne wymiary figury ma Channing Tatum?

Źródła zachodnie twierdzą, że wzrost aktora wynosi 6 ft, czyli około 183-186 cm. I taka uroda waży 70 kg. Czyż taki mężczyzna nie jest marzeniem każdej dziewczyny? Miała szczęście Jenna Dewan, jego żona.

Ciekawy jest ten fakt, że kilkakrotonie wymiary jego figury były uznane za idealne. To oznacza to samo, jeśliby kobieta była posiadaczką idealnych wymiarów 90-60-90. Otóż wymiary Channinga Tatuma to obwód szyi – 47 cm, klatka piersiowa – 129 cm, biceps – 48 cm, przedramię – 43 cm, talia – 123 cm, nadgarstek – 29 cm, obwód pośladków wynosi 118cm, biodra w najszerszym miejscu - 70 cm, obwód goleni – 48 cm.

Workout routine gwiazdora

Podczas jednego z wywiadów dla czasopisma sportowego, gwiazda filmu "Super Michael XXL" chętnie odsłonił tajemnicę swojej idealnej figury. Również on powiedział, że każdy chętny może mieć takie wymiary. Najgłówniejsze to dążenie do celu, wysiłek, chęć zmienić własne życie.

Podstawą jego programu treningów jest CrossFit. Właśnie on, według Tatuma, jest wspaniałym środkiem na wzmocnienie rzeźby. Główny jego cel – w ciągu pół godziny wykonać jak największą ilość zestawów ćwiczeń, przy tym przerwy między setami powinny być bardzo krótkie, natomiast między powtórzeniami około 3 minuty:

  1. Poniedziałek. Channing rozpoczyna dzień od rozgrzewki (bieg w ciągu 5 minut). Następnie trwa trening: 20 minut i 5-6 powtórzeń skakania na skakance (200), podciąganie (15). Wystudzanie i rozciąganie, powolne bieganie (5 min).
  2. Środa. Rozgrzewka – skakanie na skakance (5 minut). Podstawowy trening składa się z 5-6 powtórzeń unoszenia nóg w zwisie(20) i przysiady z masą ciała(25). Wystudzanie – skakanie na skakance, rozciąganie(5 minut).
  3. Piątek. Rozgrzewka – skakanie na skakance (5 minut). Podstawowy trening – sprint 500 metrów i pompki(15). Wystudzanie– skakanie na skakance i rozciąganie (5 minut).

Gdy aktor musi schudnąć albo wzmocnić rzeźbę wykonuje treningi cykliczne, przy tym 30 minut przed nimi pije koktajl, który składa się z 30 gr węglowodanów i 20 gr białka.

wzrost i inne wymiary Channinga Tatuma Channing Tatum na czerwonej drożce Channing Tatum oskar 2013
Channing Tatum w czarnyn prasa Channinga Tatuma Channing Tatum samochód
Channing Tatum z żoną Channing Tatum i żona Channing Tatum gotuje
 
Powiązane artykuły:
Wzrost, waga i inne wymiary figury Paris Hilton
Skandalicznie znana blondynka Paris Hilton różni się niewiarogodną sylwetką. Niewątpliwie, tym gwiazda jest zobowiązana swojej dziedziczności, ale jednak dla zachowania idealnych parametrów czasami należy pracować.
Wzrost i waga piosenkarki Adele
Ktoś związuje idealne parametry z zewnętrzną pięknością, a oto młoda śpiewaczka Adele, która często słyszy do swojego adresu krytykę. Uważa się za bardzo atrakcyjną nawet w tym ciele, w którym ona znajduje się.
Wzrost Gerarda Butlera
Gerard Butler – charyzmatyczny, atrakcyjny i seksualny. W każdym filmie z jego uczestnictwem dziewczyny nie mogą nie zafascynować się tym wysokim i sprężystym mężczyzną, który swego czasu rozbił niejedno żeńskie serce.
Wzrost i inne wymiary Chrisa Hemswortha
Żeby otrzymać rolę superbohatera Thora w jednoimiennym filmie, australijskiemu aktorowi Chrisowi Hemsworthowi zdarzyło się serio postarać, i to nie tylko na sali treningowe.. Jednak on prawdziwie zdziwił zwolenników swoimi fizycznymi parametrami.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty