Wzrost i inne wymiary Chrisa Hemswortha

wzrost Chrisa Hemswortha

Australijski aktor Chris Hemsworth zdobył ogromną popularność po zagraniu głównej roli w filmie "Thor". Super bohater Thor stworzony na podstawie wizerunku władcy pioruna posiada naprawdę ogromną moc fizyczną.

Na początku kandydatura Chrisa Hemswortha, jako wykonawcy głównej roli, w ogóle nie była brana pod uwagę, ponieważ on chociaż i był dużym, dobrze zbudowanym mężczyzną, jednak nie wyglądał jako super bohater. Na początku kariery aktorskiej aktor mając wzrost 191 cm ważył 86 kg.

Jednak mężczyzna potrafił w krótkim czasie zwiększyć własną masę ciała o 10 kg, dzięki masie mięśniowej, aby otrzymać wymarzoną rolę filmową. Tysiące fanów interesuje pytanie, jak aktorowi udało się osiągnąć tak oszałamiających wyników i jakie on ma wymiary fizyczne w dniu dzisiejszym. Jaki wzrost, wagę i biceps miał Chris Hemsworth podczas nagrywania filmu "Thor"?

Podczas nagrywania filmu Chris Hemsworth, który zagrał super bohatera, miał następujące wymiary:wzrost– 191 cm, waga – około 95-100 kg, а biceps – 59 cm. Aby zwiększyć masę mięśniową aktorowi trzeba było nieźle popracować.

W jednym z wywiadów Chris opowiedział, że musiał odwiedzać siłownię 4 dni, następnie odpoczywał jeden dzień, po czym kontynuował treningi. Jednocześnie mężczyzna dużo spał i jadł. Podczas treningów przede wszystkim spożywał pokarm o wysokiej zawartości białka – drób, różne gatunki mięsa, jajka, etc. Oprócz tego aktor codziennie spożywał koktajl proteinowy zgodnie z metodą Hugh Jackmana.

Wymiary po zagraniu w filmie

Nie zważając na ogromne zwiększenie masy mięśniowej Chris Hemsworth podczas nagrywania filmu pozostawał dosyć ruchliwym i mógł swobodnie się poruszać. Oprócz tego był bardzo silnym i potężnym. Aby nadal pozostawać w idealnym stanie, aktor kontynuuje treningi na siłowni.

Aktor przestał dużo jeść, więc kilka miesięcy po nagraniu filmu schudł 7 kilogramów. Dziś jego wymiary wyglądają w następujący sposób: wzrost – 191 cm, waga – 90 kg, biceps – około 56 cm.

wzrost i inne wymiary Chrisa Hemswortha  Chris Hemsworth w filmie Thor Chris Hemsworth postarał się
Chris Hemsworth z żoną żona Chrisa Hemswortha jest niewielkiego wyrostu Chris Hemsworth i Tom Hiddlston
atletyczna sylwekka Chrisa Hemswortha teraz Chris_Hemsworth wygłąda tak atletyczna sylwekka Chrisa Hemswortha podoba ludziom
 
Powiązane artykuły:
Wzrost Gerarda Butlera
Gerard Butler – charyzmatyczny, atrakcyjny i seksualny. W każdym filmie z jego uczestnictwem dziewczyny nie mogą nie zafascynować się tym wysokim i sprężystym mężczyzną, który swego czasu rozbił niejedno żeńskie serce.
Wzrost i waga piosenkarki Adele
Ktoś związuje idealne parametry z zewnętrzną pięknością, a oto młoda śpiewaczka Adele, która często słyszy do swojego adresu krytykę. Uważa się za bardzo atrakcyjną nawet w tym ciele, w którym ona znajduje się.
Wzrost i inne wymiary Channinga Tatuma
Patrzysz na aktora Tatuma i nie możesz nacieszyć się. Ten piękniś ma nie tylko oszałamiający wygląd zewnętrzny, ale i modelowy wzrost. Nie na próżno na początku swojej kariery występował w reklamowych kompaniach Armani i innych marek.
Wzrost, waga i inne wymiary figury Paris Hilton
Skandalicznie znana blondynka Paris Hilton różni się niewiarogodną sylwetką. Niewątpliwie, tym gwiazda jest zobowiązana swojej dziedziczności, ale jednak dla zachowania idealnych parametrów czasami należy pracować.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty