Wzrost, waga i inne wymiary figury Paris Hilton

wzrost Perris Hilton

Znana blondynka Paris Hilton zawsze zadziwia swoich fanów niezwykle smukłą sylwetką. Dziewczyna rozpoczynała swoją karierę jako modelka i była dosyć popularną, ponieważ jej wymiary były bardzo przybliżone do idealnych "90-60-90".

Jaki jest wzrost, waga i inne wymiary figury Paris Hilton?

Wzrost i waga skandalicznie znanej blondynki dają jej możliwość zawsze wyglądać niezwykle delikatną, lekką i smukłą. Na podstawie różnych danych, Paris waży od 48 do 53 kilogramów, wzrost natomiast wynosi 173 cm.

Wymiary modelki i aktorki są prawie idealne: biust Paris wynosi 86 cm, talia – 60 cm, biodra – około 89 centymetrów. Aby nie przytyć, aktorka Hollywood stara się zawsze wysypiać, poświęca wiele czasu tańcom, nie denerwuje się, jak najwięcej chodzi pieszo. Oprócz tego gwiazdorka praktycznie nie spożywa tłustych pokarmów, zamiast kawy pije zieloną herbatę.

Chociaż z natury aktorka jest dosyć szczupłą, jednak przez cały czas dba o własną figurę i uważa, że jeśli masa jej ciała przekracza 50 kg to ona wygląda niewystarczająco pociągającą. Z tego więc powodu gwiazdorka waży się codziennie i jeśli zauważa jakieś odchylenia od normy, którą ona sama określiła dla siebie, natychmiast zaczyna zwalczać zbędne kilogramy.

W tym wypadku, gdy Paris musi pozbyć się zbędnych kilogramów w ciągu jednego dnia pije jedynie kefir. Jeśli natomiast gwiazdorka zjadła jakiś smakołyk to później zaczyna przestrzegać bardzo skutecznej i drakońskiej diety mlecznej.

wzrost waga i inne wymiary figury Perris Hilton  sylwetka Perris Hilton idealna Perris Hilton może nosić otwarte sukienki
idealna sylwetka Perris Hilton Perris Hilton jest szczupła Perris Hilton w bikini
Perris Hilton demonstruje swoje ciało Perris Hilton w bieliżnie sylwetka Perris Hilton pociągująca
 
Powiązane artykuły:
Wzrost i inne wymiary Channinga Tatuma
Patrzysz na aktora Tatuma i nie możesz nacieszyć się. Ten piękniś ma nie tylko oszałamiający wygląd zewnętrzny, ale i modelowy wzrost. Nie na próżno na początku swojej kariery występował w reklamowych kompaniach Armani i innych marek.
Wzrost i waga piosenkarki Adele
Ktoś związuje idealne parametry z zewnętrzną pięknością, a oto młoda śpiewaczka Adele, która często słyszy do swojego adresu krytykę. Uważa się za bardzo atrakcyjną nawet w tym ciele, w którym ona znajduje się.
Wzrost Gerarda Butlera
Gerard Butler – charyzmatyczny, atrakcyjny i seksualny. W każdym filmie z jego uczestnictwem dziewczyny nie mogą nie zafascynować się tym wysokim i sprężystym mężczyzną, który swego czasu rozbił niejedno żeńskie serce.
Wzrost i inne wymiary Chrisa Hemswortha
Żeby otrzymać rolę superbohatera Thora w jednoimiennym filmie, australijskiemu aktorowi Chrisowi Hemsworthowi zdarzyło się serio postarać, i to nie tylko na sali treningowe.. Jednak on prawdziwie zdziwił zwolenników swoimi fizycznymi parametrami.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty