Wzruszająca historia tych zakochanych zmusi cię uwierzyć w to, że cuda się zdarzają

To Todd Krieg i Amanda Diesen. Oni świętują urodziny swego pierwszego dziecka. Jednak po tym, gdy się dowiesz, ile trudności im się udało pokonać, zrozumiesz dlaczego ten dzień jest dla nich takim szczególnym.

Amanda pracowała w Kalifornijskim Ośrodku Rehabilitacyjnym dla osób sparaliżowanych, w którym w 2015 roku poznała Todda. Chłopak był pacjentem tego ośrodka. W przeszłości on był motocyklistą-amatorem i to hobby przyczyniło się do tego, że został inwalidą – chłopak miał wypadek, na skutek którego jet przykuty do wózka inwalidzkiego do końca życia.

Wzruszająca historia
Nadal pracuje

(Nadal pracuje!)

Po pierwszym spotkaniu obaj zrozumieli, czym jest miłość od pierwszego wejrzenia. Po kilku miesiącach zamieszkali razem. Niebawem para zaczęła marzyć o dziecku, ale właśnie w tym tkwił problem. Lekarze mówili, że chłopak na skutek odniesionych obrażeń prawdopodobnie nigdy nie zostanie ojcem. Jednak spójrzcie na to zdjęcie i uwierzcie w to, że cuda się zdarzają. Amanda w 14 tygodniu ciąży!

podarunek

Na zdjęciu chłopak i dziewczyna są niezmiernie szczęśliwi po tym, gdy się dowiedzieli, że zostaną rodzicami.

brzuszek
rodzina
w ciąży

Historia tych zakochanych po raz kolejny udowadnia, że prawdziwa miłość może trwać mimo największych przeszkód. Cuda się zdarzają! Najgłówniejsze, wierzyć w swoje marzenia.

dziecko
poród

Dnia 5 sierpnia 2017 roku urodził się Everett Jason Krieg. Czyż on nie jest słodziutki?!

sen
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty