Z jakiej ręki wróżą chiromanci - określenie „prawidłowej” ręki

z jakiej ręki wróżą chiromanci

Chiromancja daje możliwość poznać osobistość człowieka, a również określić jego przeszłość i przyszłość. Zawodowi chiromanci mogą poznawać charakter człowieka i przepowiadać wydarzenia w jego życiu. Na początku określa się rękę, z której należy wróżyć.

Z jakiej ręki wróżą chiromanci - określenie „prawidłowej” ręki

Aby określić z jakiej ręki należy wróżyć trzeba zrozumieć,jaką ręką człowiek posługuje się lepiej. W większości wypadków wróżba odbywa się z prawej ręki. Uważa się, że właśnie ona zawiera informację o życiu człowieka. Właśnie na podstawie tej ręki chiromanci określają charakter, przyzwyczajenia człowieka, światopogląd.

Na podstawie lewej ręki określają los i jak mówią chiromanci możliwość rozwoju wydarzeń. Jednak ludzie nie wiedzą w jaki sposób wróżyć leworęcznym. Jeśli chodzi o leworęcznych to sytuacja wygląda całkiem odwrotnie. Właśnie lewa ręka leworęcznego może opowiedzieć o obecnym życiu, a na podstawie prawej chiromanta może opowiedzieć o przyszłości.

Również wszystkim chętnym trudno określić, w jaki sposób wróżyć mężczyznom. W tym miejscu warto podkreślić, że wróżba nie zależy od płci. Aby rozwiązać problem jest badana każda ręka człowieka, niezależnie od płci. Takie podejście daje możliwość określić obecny stan człowieka i przyszły rozwój sytuacji. Jeśli ona jest negatywna to chiromanci radzą dokonać korekty spraw teraźniejszych, aby otrzymać pozytywny wynik w przyszłości.

Wróżenie z ręki - pierwsze kroki

Zapoznajmy się z podstawowymi liniami na dłoniach i co one oznaczają:

  1. Jedna z najważniejszych linii to linia głowy (rozumu). Ona znajduje się w centrum dłoni w postaci poziomej. Na prawej ręce linia odzwierciedla informację, w jaki sposób człowiek spostrzega swoje życie i jak myśli. Porównaj tę linię z linią na lewej dłoni. Jeśli na prawej ręce linia jest nie dosyć wyraźna to oznacza, że człowiek samodzielnie pogarsza swój potencjał życiowy i nie dąży do jego rozwoju.
  2. z jakiej ręki trzeba wróżyć 1
  3. Linia losu znajduje się w centrum dłoni, ale w postaci pionowej. Doświadczeni chiromanci na podstawie tej linii mogą określić w jaki sposób człowiek porusza się w ciągu życia, pozycje startowe, sukcesy i niepowodzenia. Na podstawie informacji otrzymanej z prawej ręki można określić strefy działalności człowieka.
  4. z jakiej ręki trzeba wróżyć 2

Teraz wiemy z jakiej ręki wróżą chiromanci. Nie zapominaj, aby nauczyć się wróżyć zawodowo należy zapoznać się ze znaczeniem podstawowych linii i zasadami badania dłoni.

Wyżej wspomniane porady pomogą ci zrobić pierwsze kroki w tym kierunku.

 
Powiązane artykuły:
Chiromancja – znaczenie linii dzieci na dłoni
W tym artykule opowiemy o znaczeniach linii dzieci i o tym jak poprawnie tłumaczyć ich rozkład i wygląd zewnętrzny. W tym artykule dowiadujecie się o najbardziej rozpowszechnionych rodzajach linii dzieci i o tym, co o nich mówi chiromancja.
Co  oznaczają linie na dłoni?
Wiele osób chcą dowiedzieć się o swojej przyszłości, dlatego dość prosto spojrzeć na swoje ręce. W tym artykule opowiemy o znaczeniu linii na dłoniach, a także dowiadujecie się gdzie jaka linia się znajduje.
Linia bogactwa na dłoni - znaczenie linii bogactwa
Dzięki takiej nauce jak chiromancja, każdy człowiek ma możliwość wytłumaczyć rysunek na swojej ręce. W tym artykule przedstawiona jest informacja o znaczeniu linii bogactwa na ręce.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty