Z materiałów podręcznych
Kartonowe pudełko – absolutnie powszedni przedmiot, który łatwo odnajdzie się prawie w każdym domu. Lecz ta powszedniość i bez oblicza ma i drugą stronę – wariantową. Co można zrobić z pudełka? O tym czytajcie w artykule.
Stworzyć w swoim mieszkaniu takie same czyste powietrze jak i w ochronnej strefie, absolutnie nie jest skomplikowane. A dzisiejszy artykuł pomoże stworzyć swoimi rękami oczyszczacz powietrza.
Patchwork – bardzo popularny rodzaj rękodzielnictwa. To łatwo wyjaśnić, przecież gotowe wyroby wychodzą bardzo jaskrawymi i niezwykłymi, a materiał dla wyrobów można znaleźć w dowolnym domu.
Stworzone swoimi rękami topiary ozdabiają domy wielu mistrzów. Lecz początkujące mistrzynie często zderzają się z problemem poszukiwania robienia zapasów do "drzew szczęścia". Proponujemy nauczyć się robić kulę dla topiaru.
Podtrzymywać przyjemny aromat w domu pomagają aromatyzatory – kwiaty, wysuszone cząstki cytrusowych, spreje aromatyzowane i tak dalej. O tym, jak zrobić aromatyzator dla domu swoimi rękami, dowiadujecie się z naszego artykułu.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty