Zabiegi odmładzające na twarz – co wybrać?

zabiegi odmładzające na twarz

Walkę o piękność skóry twarzy niektóre przedstawicielki płci pięknej zaczynają jeszcze do pełnoletności. Co wtedy mówić o paniach średniego wieku? Wiele kobiet, próbując zachowywać idealny stan naskórka, zatrzymują się na drogich kosmetykach i regularnych maskach. Ale są i ci, którzy wolą zabiegi odmładzające na twarz. Różne salony proponują około jednej listy zabiegów. Ale zanim zapisywać się na tą, czy inną sesje, należy rozumieć jaką korzyść ona przyniesie skórze.

Najskuteczniejsze zabiegi odmładzające na twarz

  1. Technologia laserowa w kosmetologii dawno i bardzo pewnie siebie zarekomendowała. Stosuje się ona w celu odświeżenia naskórka. Promień laserowy nie powoduje urazów skóry. Działanie nie sprawia za sobą skutków ubocznych lub powikłań. Laser przenika do głębokich warstw naskórka. W wyniku polepsza się struktura skóry, usuwają się oznaki przebarwień.
  2. Dość popularny zabieg odmładzający na twarz – laserowe oczyszczanie. Polega ono na obróbce tylko powierzchownych warstw naskórka. Martwe komórki usuwają się, co sprzyja poprawie krwiobiegu i koloru skóry, poprawia się elastyczność, aktualizując komórkowy skład. Również poprawia się metabolizm.
  3. Innowacyjny kosmetyczny zabieg na twarz – ELOS-odmładzanie. Metoda bazuje się na jednoczesnym działaniu na skórę impulsów świetlnych i prądu wysokiej częstotliwości. Po kilku sesjach zauważalnie zmniejszają się zmarszczki, znikają plamy starcze, blizny, pajączki, ciemne kręgi pod oczami.
  4. Dobry zabieg odmładzający na twarz po 40 latach – thermage. Jego istota polega na stymulacji głębokich warstw skóry wysokimi temperaturami. To pozwala zwiększyć aktywność fibroblastów i zwiększyć wyrabianie kolagenu z elastyną. Duży plus metody – ona nie ma przeciwwskazań. Ponadto jest hipoalergiczna i po niej na skórze nie pozostaje śladów.
  5. Niektóre kobiety do 30 lat wybierają taki zabieg odmładzający na twarz jak wstrzyknięcia. Zastrzyki kwasu hialuronowego "konserwują" skórę, a botoks z dysportem blokuje mięśnie twarzy.
  6. Bezpieczna i skuteczna mezoterapia. Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę niewielkich dawek witamin lub naturalnych substancji czynnych.

Powiedzieć jaki zabieg odmładzający na twarz będzie najbardziej skuteczny dla was, potrafi tylko kosmetyczka po badaniu.

 
Powiązane artykuły:
Jak wygładzić zmarszczki na czole?
Zmarszczki zdradziecko wydają wiek nawet najbardziej przypilnowanej kobiety. Zazwyczaj panie chcą pozbywać się ich. Artykuł opowie o tym, jak wygładzić zmarszczki na czole.
Oleje dla skóry wokół oczu od zmarszczek
Oleje roślinne od dawna stosuje się dla powrotu i przedłużenia piękności żeńskiej skóry. W tej liczbie dobroczynnie one wpływają na stan skóry wokół oczu, co dotyczy jak tłustych olejów roślinnych, tak i eterycznych.
Maseczka ze skrobi przeciw zmarszczkom zamiast botoksu
Czy już słyszeliście o zadziwiających wynikach stosowania masek ze skrobi dla odmładzania skóry? Przeczytajcie nasz nowy artykuł poświęcony temu środkowi, który nawet jest uważany za alternatywę botoksu.
Ciekawe porady – jak odmłodzić twarz?
Zwyczajnie, proces odmładzania skóry oblicza dosyć pracochłonny i wymaga odpowiedzialnego podejścia. Lecz czego kobieta nie zrobi po to, żeby wyglądać młodą. Którymi środkami można skorzystać się? O tym opowiemy w artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty