Zasady uwodzenia, czyli techniki psychologiczne pickupu

techniki pickupu

Wcześniej uważane było, że dziewczyna powinna być niezauważalna, ze spuszczonymi w dół oczami i spodziewać się, że facet zwróci na nią uwagę. Dziś coraz więcej przedstawicielek płci pięknej biorą się za uwodzenie mężczyzn, istnieją nawet zasady uwodzenia dla dziewczyn. Źle to czy dobrze, sama dla siebie będziesz decydować ty, a my powiemy, jak szybko zainteresować mężczyznę i co z nim zrobić po tym.

Zasady uwodzenia dla dziewczyn

Na początku trzeba powiedzieć o tym, kim jest uwodziciel, czyli "pickup artist". Tak współcześnie nazywa się osoba, która uczy się szybkiego podrywu w bardzo konkretnym celu – to może być po prostu autoafirmacja (zrozumienie tego, że można "zniewolić" każdego mężczyznę) lub plany seksualne na wieczór. Jeśli chcesz zdobyć mężczyznę na długi czas, uczynić go swoim mężem, ten sposób działania nie dla ciebie. Tak więc główne zasady podrywu lub szybkiego uwodzenia są następujące:

  1. Atrakcyjny wygląd zewnętrzny. To znaczy nie tylko modna, ale też atrakcyjna dla męskiego oka odzież. Poza tym musisz być zadbana – włosy, paznokcie, twarz i oczywiście postać – nie chodzi o wzorcowe standardy, a o miłe dla oka proporcje. Rozczochranej osobie płci żeńskiej z sylwetką hipopotama karłowatego trudno kogoś sobą zainteresować.
  2. Na różnych szkoleniach dziewczyny uczą się sposobów przyciągania uwagi mężczyzn, z których jednym jest tak zwane "lepkie spojrzenie". Do jego wykonania trzeba z daleka wyznaczyć "ofiarę" i wykazać spojrzeniem swoje zainteresowanie. Jeśli mężczyzna odpowiedział wzajemnością, można zrobić kolejny krok do zapoznania się.
  3. Najważniejsze zasady uwodzenia – nie trać czasu na niezainteresowanych. Jeśli człowiek od razu się nie poddaje się twoim wdziękom, zostawiaj "trudno dostępnego" dla tych, czyje zainteresowanie jest poważne i oni chcą tracić czas na zdobycie tej twierdzy.
  4. Po tym, jak zapoznanie odbyło się, przystąp do rozmowy. Poważnych tematów lepiej nie podnosić, spróbuj podrzucić temat rozmowy, który będzie dla niego się interesujący. Jeżeli to się udało, daj rozmówcy wypowiedzieć się, a swoje komentarze należy wkładać tylko od czasu do czasu.
  5. W rozmowie nie zapomnij pochwalić mężczyznę, uznanie jest zawsze potrzebne, a dumni samce bez tego żyć nie mogą.
  6. Jeśli wam trudno zapoznać się, nie wymyślaj koła na nowo, wykorzystaj stary sprawdzony sposób – poproś o pomoc. Powiedz, że nie mogłaś sobie poradzić z zakrętką na butelce z wodą, poproś, aby zdjął coś z górnej półki w sklepie, w ogóle daj mu proste zadanie, które pozwoli pokazać swoje męskie cechy.

Pickup jest sposobem na szybkie zapoznanie się, nie mające na celu długich relacji, dlatego korzystać trzeba z metod przyciągania natychmiastowej uwagi, a nie tworzyć stosunków z perspektywą. W szerszym znaczeniu pickup – to sposób, aby wziąć sprawy w swoje ręce, aby stać się liderem relacji, decydować kiedy zacząć i kiedy skończyć. A czy będzie cię interesować partner-zabawka, zdecyduj sama.

 
Powiązane artykuły:
Sposoby na doskonałą zabawę z chłopakiem – jak nauczyć się flirtować?
Niektóre dziewczyny nie przedstawiają swojego życia bez flirtu - one flirtują wszędzie - w sklepie, salonie piękności, taksówce, ponieważ po innemu nie mogą. Oto o tym, jak opanować tą przemądrzałość obcowania z mężczyznami teraz porozmawiamy.
Moc niewerbalnych sygnałów w uwodzeniu – jak przyciągnąć zainteresowanie faceta spojrzeniem?
O tym, żeby przyciągnąć zainteresowanie faceta spojrzeniem nie marzą tylko te dziewczyny, które doskonale posiadają tą sztuką. A co robić tym, kto nawet boi się chłopaków? Uczyć się, uczyć się i jeszcze raz uczyć się!
Sztuka podrywania mężczyzn – jak flirtować z chłopakiem?
Wiele przedstawicielek płci pięknej, nie zważając na to, czy zajęto ich serce na dziś, czy jest wolne, nie odmówią sobie w zadowoleniu poflirtować z mężczyzną. Jednak są ci, komu sztuka flirtu daje się ciężej aniżeli logarytmiczne równania.
Szkoła uwodzenia dla kobiet – jak oczarować faceta?
Żeby pierwsze spotkanie z chłopcem twojego marzenia nie stało się w owym czasie i ostatnim, należy umieć nie tylko przejawiać się w całej piękności, ale i być ostatecznie śliczną. Lecz co się chowa za tym tajemniczym słowem?
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty